Weź udział w castingu do nowo powstającego cyklu programów „LINK”

Materiał informacyjny Festival Group
Seria LINK składać się będzie z 4 programów: dwóch o charakterze publicystycznym („Kompromis” i „Platforma”) oraz dwóch o charakterze społeczno - rozrywkowym („Stereotyp” i „Randki”).

Festival Group to firma, zajmująca się produkcją telewizyjną i eventową dla ogólnopolskich stacji telewizyjnych, największych korporacji w kraju czy instytucji publicznych. Dziś na potrzeby realizacji programów telewizyjnych o tematyce społeczno-publicystycznej, poszukiwani są ich uczestnicy do projektu LINK.

Casting do nowego programu w Warszawie

„Na potrzeby realizacji programów serii LINK poszukujemy kandydatek i kandydatów na uczestników, którzy swobodnie wyrażają swoje myśli oraz chcą poznać zdanie i poglądy innych, a przede wszystkim zabrać głos w dyskusji i dobrze się bawić” – zachęcają organizatorzy castingu.

Jeżeli jesteś otwarty, komunikatywny, masz szerokie zainteresowania i z łatwością wyrażasz swoje poglądy to szukają właśnie Ciebie! Aby to zrobić należy przyjść na casting, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę tj.

27 września 2020 roku w Fort 8 K9 Przestrzeń Do Wynajęcia ul. Fort Służew 1b w Warszawie. Casting odbędzie się od godz. 11:00 do godz. 21:00.

W castingu udział mogą wziąć osoby, które ukończyły 16. rok życia (niepełnoletni będą musieli dostarczyć zgodę podpisaną przez prawnego opiekuna). Więcej szczegółów dotyczących formatu LINK znajdą Państwo na stronie internetowej www.linkshow.pl.

Dodaj ogłoszenie