Wielki Mecz 2019 rozpoczął się o godz. 17. Tradycyjnie na murawie stadionu przy ul. Łazienkowskiej 3. Na boisku zmierzyły się drużyny TVN oraz WOŚP. Żółtymi dowodził Grzegorz Kajdanowicz, natomiast białymi Jurek Owsiak.
Wynik meczu: TVN 3 - 2 WOŚP
W Wielkim Meczu zwyciężają wszyscy - impreza odbywa się w szczytnym celu. Pieniądze zebrane podczas tegorocznego Wielkiego Meczu przekazane zostaną na zakup karetki dla Bieszczad - szpitala w Ustrzykach Dolnych.
Wielki Mecz 2019 poprowadzili Gabi Drzewiecka i Marcin Prokop.
Aktorzy, muzycy, dziennikarze
W obydwu drużynach nie zabrakło gwiazd. W drużynie TVN trenerem był Jerzy Dudek. Pod jego wodzą zagrali m.in: Mateusz Gessler, Piotr Kraśko, Antoni Królikowski, Robert Stockinger czy Augustin Egurrola.
Drużynę WOŚP trenował Tomasz Iwan. Reprezentowali ją m.in: Jurek Owsiak, Maciej Stuhr czy Ireneusz Jeleń.
Adam Matysek na Gali PKO BP Ekstraklasy
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na Twitterze!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?