Wielkie otwarcie nowego salonu SiNSAY w Centrum Łopuszańska 22!

.
Już w środę 14.09.2019 odbędzie się wielkie otwarcie salonu Sinsay w Centrum Łopuszańska 22 z udziałem influencerki Oli Nowak. Liczący 1200 metrów kwadratowych sklep, będzie jednym z największych sklepów marki w Polsce. Jego wnętrze zostało urządzone w jasnej i przejrzystej estetyce, uzupełnionej delikatnymi akcentami graficznymi.

W nowej przestrzeni klienci SiNSAY znajdą bogaty asortyment modnych ubrań i dodatków dla młodych kobiet i kreatywnych nastolatek. Zupełną nowością w ofercie SiNSAY będzie kolekcja Fox & Bunny oferująca odzież dla dzieci od urodzenia do 10 roku życia. Charakter Fox&Bunny jest naturalnym przedłużeniem jakości i przystępności, która podbiła serca klientek SiNSAY. Projekty dla dzieci wyróżniają się niskimi cenami, zróżnicowaną kolorystyką i zgodnością z najnowszymi trendami. Przygotowując debiutancką kolekcję, projektanci inspirowali się zarówno światowymi tendencjami, jak i gustami najmłodszych.

SiNSAY zaprasza na specjalny event z okazji otwarcia salonu w Centrum Łopuszańska 22, w sobotę 14.09.2019. Już od 10:00 na klientów czeka moc atrakcji i niespodzianek! Marka zadbała o sporą dawkę modowych inspiracji i najnowszych trendów w przystępnych cenach. Na miejscu nie zabraknie wyjątkowych atrakcji dla najmłodszych, czas umilać będzie dj i słodka wata cukrowa. Dla pierwszych klientów przewidzieliśmy prezenty: torby Sinsay lub kosmetyki AA, które można odebrać za zakupy o wartości min. 30 zł. Nowy salon odwiedzi również influencerka Ola Nowak!

Od października zmiany przy wjeździe do Wielkiej Brytanii

Wideo

Dodaj ogłoszenie