Włoska robota – zaprojektuj z Candy kuchnię biurową, którą pokocha Twój zespół

Akcja specjalna Nowoczesna Firma
Udostępnij:
Czysta, atrakcyjna, funkcjonalna i dobrze zaopatrzona kuchnia, może w dużym stopniu przyczynić się do zwiększenia satysfakcji pracowników.

Wszyscy marzymy o przestronnej kuchni z wyspą, dużym stołem, wysokimi sufitami i z naturalnym światłem. W rzeczywistości jednak większość naszych kuchni, to małe pomieszczenia, często pozbawione okien. Dobra wiadomość jest taka, że zaprojektowanie funkcjonalnej kuchni wcale nie musi być trudne ani drogie. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom do małej przestrzeni i stylowym pomysłom, naprawdę można stworzyć miejsce, które pokochają Twoi pracownicy.

Włoska robota – zaprojektuj z Candy kuchnię biurową, którą pokocha Twój zespół

Prawidłowo zaprojektowana kuchnia może stać się sercem Twojego biura. Duże firmy, zatrudniające dziesiątki i setki pracowników wymagają rozwiązań systemowych w procesie projektowania i zagospodarowania przestrzeni kuchennych. Z kolei, małe firmy, mieszczące się w lokalu mieszkaniowym lub nawet w domku jednorodzinnym, mają tę przewagę, że mogą zaprojektować swoje kuchnie, skrojone na własne potrzeby. Ograniczone wymiary lokalowe stawiają wyzwania w tworzeniu funkcjonalnej i stylowej przestrzeni, ale oba te cele można osiągnąć w wyposażając kuchnie w odpowiednie urządzenia.

Zawsze zapewniając najlepszy stosunek jakości do ceny, Candy tworzy przystępne, łatwe w użyciu technologie dla różnych kategorii produktów AGD. Design, dbałość o szczegóły i silne nastawienie na inteligentny, nowoczesny i swobodny styl życia to cechy, które sprawiają, że włoski styl Candy jest tak wyjątkowy. A wisienką na torcie jest aplikacja mobilna, która pozwala w łatwy sposób zarządzać wszystkimi urządzeniami kuchennymi jako zintegrowanym ekosystemem.

Zmywarki

Firma Candy, jako jedna z nielicznych ma w swojej ofercie zmywarki wolnostojące i do zabudowy we wszystkich możliwych rozmiarach. Szczególnie ciekawe są te, naprawdę kompaktowe, które zmieszczą się nawet w najmniejszej kuchni. Natomiast duże zmywarki o standardowej szerokości 60 cm, to zaawansowane technologicznie, nowoczesne i wielofunkcyjne urządzenia.

Włoska robota – zaprojektuj z Candy kuchnię biurową, którą pokocha Twój zespół

Candy z serii Brava to zmywarki z wnętrzem wykonanym w całości ze stali, o pojemności gwarantującej załadunek do 15 kompletów naczyń składających się łącznie ze 165 elementów. Wygodnie umyjemy w niej nie tylko talerze, ale też duże garnki, wysokie kieliszki czy szerokie blachy piekarnika, a wszystko to dzięki systemowi Easy Click, z którym, bez wysiłku podniesiemy i opuścimy górny kosz. A jeśli akurat mamy mniej naczyń do umycia, możemy skorzystać z oszczędnej funkcji połowy załadunku. Zmywarka ma dwanaście różnych programów zmywania, w tym jeden, który umyje i wysuszy naczynia w zaledwie 39 minut. Po zakończeniu zmywania drzwi otwierają się automatycznie, aby przyspieszyć proces suszenia naczyń. Bardzo przydatny, szczególnie w czasie pandemii COVID-19 jest program Higiena 75°C, z którym można zdezynfekować naczynia w wysokiej temperaturze. Funkcja WiFi umożliwia zdalną kontrolę nad zmywaniem. Możemy komunikować się ze zmywarką za pomocą aplikacji simply-Fi, nawet przebywając z dala od niej i nie będąc w zasięgu sieci domowej. Aplikacja będzie nas informować o zakończonym cyklu lub o braku tabletek do zmywania, kontrolować stan urządzenia czy udzielać porad dotyczących użytkowania i konserwacji.

Lodówka podblatowa

Włoska robota – zaprojektuj z Candy kuchnię biurową, którą pokocha Twój zespół

Prawdziwym skarbem, może okazać się kompaktowa lodówka o pojemności 95 litrów, którą z powodzeniem zmieścimy nie tylko w kuchni, ale w gabinecie lub sali konferencyjnej. Taka lodówka jest bardzo mała i praktyczna. Dzięki elektronicznemu sterowaniu możemy kontrolować temperaturę w lodówce. Chłodziarka automatycznie skrapla szron w wodę i odprowadza na zewnątrz, dzięki czemu znacznie rzadziej wymaga mycia. Wewnętrzne półki są szklane i łatwe do czyszczenia. Zgodnie z nową etykietą energetyczną, ta lodówka jest klasy F. W porównaniu z urządzeniami klasy G zmniejsza zużycie o 20%, oszczędzając energię, pieniądze i dbając o środowisko.

Lodówka do zabudowy

Włoska robota – zaprojektuj z Candy kuchnię biurową, którą pokocha Twój zespół

Do nieco większych kuchni doskonale sprawdzi się lodówka z chłodziarką na górze i zamrażarką na dole. Sterownik lodówki Candy BCBF182 N znajduje się w środku. Zastosowanie technologii No Frost sprawia, że szron nie osadza się na ściankach lodówki. System cyrkulacji powietrza zapewnia jej optymalną temperaturę i zapobiega wilgoci a chłodny nadmuch osusza wnętrze, usuwając ze środka ciepłe powietrze. Wewnętrzne, szklane półki są odporne na zalania i łatwe w utrzymaniu czystości, a oświetlenie LED zapewnia doskonałą widoczność. Nowa, przezroczysta szuflada na owoce i warzywa jest większa i bardziej ergonomiczna, a prowadnice teleskopowe w dolnych zamrażarkach sprawiają, że otwieranie szuflady jest łatwiejsze i cichsze. Chromowany stojak na wino może pomieścić do czterech butelek. Z myślą o przechowywaniu w lodówce produktów, które nie powinny mieć kontaktu z jedzeniem, urządzenie zostało wyposażone w specjalną szufladę o nazwie VANITY BOX. Doskonale sprawdzi się jako przestrzeń na lekarstwa czy kosmetyki. Lodówka posiada też alarm, który nas powiadomi, gdy nie domkniemy drzwi. Chłodziarko-zamrażarka posiada pojemność 206 l w chłodziarce i 50 l w zamrażarce.

Włoska robota – zaprojektuj z Candy kuchnię biurową, którą pokocha Twój zespół

Kuchenka mikrofalowa z grillem

Włoska robota – zaprojektuj z Candy kuchnię biurową, którą pokocha Twój zespół

Wykonana ze stali nierdzewnej i szkła, z panelem sterującym umieszczonym wewnątrz ramy, kuchenka Candy MIC20GDFN prezentuje minimalistyczny i atrakcyjny design. Jest przeznaczona do zabudowy. Łatwe sterowanie dotykowe pozwala określić wagę żywności, która ma być przygotowana, a kuchenka mikrofalowa automatycznie wybiera czas podgrzewania i odpowiednią temperaturę. Po naciśnięciu jednego przycisku „Ekspresowy Start”, piekarnik osiąga maksymalną moc na 30 sekund. Każde, kolejne naciśnięcie przycisku powoduje dodanie kolejnych 30 sekund do czasu pracy. Urządzenie posiada 8 poziomów mocy, wbudowany grill o mocy 1000W i funkcję rozmrażania.

Płyty indukcyjne

Płyty Candy oferują intuicyjny interfejs, elastyczną konfigurację i inteligentne rozwiązania. Elektromagnetyczna cewka znajdująca się pod ceramiczną powierzchnią do gotowania jest aktywowana tylko wtedy, gdy umieszczone jest na niej naczynie z żelazną podstawą, co czyni ją bezpieczną, energooszczędną i łatwą w użyciu.

Mała płyta

Włoska robota – zaprojektuj z Candy kuchnię biurową, którą pokocha Twój zespół

Do małej kuchni Candy ma w ofercie dwupalnikowe płyty indukcyjne, dzięki którym zaoszczędzisz nie tylko cenne miejsce w kuchni, ale na rachunkach za prąd. Płyta wykonana jest z bardzo grubego, wytrzymałego i bezpiecznego szkła hartowanego. Umożliwia utrzymanie stałej temperatury na wybranym poziomie, dzięki funkcji podtrzymania ciepła, a jeżeli mamy mało czasu, wtedy funkcja Booster zwiększa moc palnika, by przyspieszyć proces gotowania. Dotykowy panel sterujący jest odporny przed skutkami zalania. A gdy już skończymy gotować, wskaźnik ciepła resztkowego monitoruje temperaturę płyty i informuje, gdy jeszcze nie wystygła po gotowaniu, chroniąc nas przed poparzeniem.

Duża Płyta

Włoska robota – zaprojektuj z Candy kuchnię biurową, którą pokocha Twój zespół

Duża płyta indukcyjna z czterema polami Booster, umożliwiającymi szybkie gotowanie, wyposażona jest w timer oraz blokadę przed przypadkowym włączeniem. W płycie Candy CI 640 CB zastosowano dziewięciopoziomową skalę mocy grzania pól indukcyjnych. Dzięki temu możemy precyzyjnie dostosować jej poziom do rodzaju przygotowywanej potrawy. Wygodne sterowanie zapewnia intuicyjny, sensorowy panel, umieszczony w przedniej części urządzenia. Przy jego pomocy w łatwy sposób wybierzemy pole, ustawimy moc grzania i włączymy funkcje dodatkowe, takie jak np. zegar. Płyta indukcyjna Candy CI 640 CB też wyposażona jest w czujnik ciepła resztkowego, wskazujący pola, które pozostają gorące, pomimo zakończenia gotowania. Ponadto, dzięki funkcji automatycznego wyłączania, nie musimy martwić się o to, że zapomnieliśmy wyłączyć płytę, gdyż po określonym czasie urządzenie samo zakończy pracę.

Okap teleskopowy

Włoska robota – zaprojektuj z Candy kuchnię biurową, którą pokocha Twój zespół

Szybkie i skuteczne usuwanie oparów powstałych w trakcie gotowania w kuchni biurowej jest absolutnie priorytetowe. W porze lunchowej zostaje w niej podgrzanych lub ugotowanych nawet do kilkudziesięciu posiłków. Okap Candy CBT625/2B może działać w dwóch trybach: jako wyciąg kominowy i pochłaniacz. Aluminiowe filtry przeciw tłuszczowe skutecznie oddzielają tłuszcz od pochłanianych przez okap oparów. W ten sposób tłusty nalot na ścianach i meblach nie będzie problemem, a dodatkowy filtr węglowy, jest niewidoczny – schowany pod szafkami i nie zajmuje dużo miejsca, zniweluje zapachy. Okap został wyposażony w przyciski mechaniczne i kontrolę intensywności wyciągu oraz oświetlenie LED.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Candy

Materiał oryginalny: Włoska robota – zaprojektuj z Candy kuchnię biurową, którą pokocha Twój zespół - Polska Times

Dodaj ogłoszenie