Wojewódzka liga karate

UM Torunia
1 lutego 2015 r. w hali sportowo-widowiskowej w Toruniu rozegrany został I Turniej Kujawsko-Pomorskiej Ligi Karate Tradycyjnego. Patronat na imprezą objęli Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Starostwo Powiatowe w Toruniu oraz Miasto Toruń.

W zawodach wystartowało łącznie 261 zawodników z 9 klubów z naszego województwa. W klasyfikacji drużynowej Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE zajął II miejsce zdobywając 156 pkt.

W klasyfikacji indywidualnej miejsca medalowe zajęli:

• Miejsca I Szelangiewicz Julia i Liberacka Zofia - po 10 pkt,
  • Miejsca II Obiala Jakub, Wessel Łukasz i Klimczak Hubert - po 8 pkt,
  • Miejsca III Kowalkowska Dominika, Wrotek Weronika i Pawlak Nicola - po 6 pkt
  • Miejsce IV Włudarczyk Izabela - 5 pkt

Pozostali startujący zawodnicy TKKT Kumade zdobyli miejsca punktowane do ogólnej klasyfikacji. Reprezentacja toruńskiego klubu liczyła 62 zawodników.