Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Wybory Parlamentarne 2019 – Kandydaci do Sejmu i Senatu Warszawa

Diana Tobor
Diana Tobor
Wybory parlamentarne 2019 w Warszawie- na kogo głosować? Przygotowaliśmy dla Was pełne listy kandydatów do Sejmu z Warszawy oraz kandydatów do Senatu z Warszawy w wyborach jesienią 2019. Zobacz, na kogo możesz głosować w swoim okręgu wyborczym. Sprawdź, jak nazywają się poszczególni kandydaci do Sejmu i Senatu w wyborach parlamentarnych 2019, czym się na co dzień się zajmują, z której listy startują i z jakiej pozycji. Dzięki temu będziesz dobrze przygotowany do udziału w wyborach parlamentarnych. Pamiętaj, że każdy głos się liczy.

Lista w wyborach do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 19.

Lista kandydatów w wyborach do Sejmu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 19.

Quiz preferencji wyborczych

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Bartoszewski Władysław Teofil, Chajęty, historyk
  2. Ojer Anna Małgorzata, Warszawa, ekonomista
  3. Staniszkis Joanna Maria, Warszawa, nauczyciel matematyki
  4. Stelmańska Izabela, Warszawa, dyrektor departamentu
  5. Helwing Stanisław Piotr, Konstancin-Jeziorna, manager
  6. Wąsowicz Michał Janusz, Warszawa, radca prawny
  7. Rakiel-Czarnecka Walentyna, Warszawa, menedżer artystyczny
  8. Flis-Kuczyńska Halina, Warszawa, dziennikarz
  9. Zawłocki Juliusz Jakub, Warszawa, geograf
  10. Sawicki Emil Krzysztof, Rybie, student
  11. Strąk Michał Stanisław, Warszawa, dyrektor wykonawczy
  12. Bogiel Teresa Maria, Warszawa, prezes
  13. Masłowski Wiktor Zbigniew, Warszawa, lekarz
  14. Łukasiewicz Adam Krzysztof, Warszawa, politolog
  15. Wasilewska Lucyna Gertruda, Warszawa, prezes
  16. Płowicz Marcin Tomasz, Warszawa, pedagog
  17. Bielski Karol Tomasz, Warszawa, dyrektor wykonawczy
  18. Dyduch Janusz, Warszawa, nauczyciel akademicki - nauki techniczne
  19. Garstka Tatiana Joanna, Warszawa, prezes
  20. Łazarski Roman, Warszawa, prawnik
  21. Panas Anna Józefa, Warszawa, wyższy urzędnik samorządowy
  22. Wyszyńska Teresa Maria, Warszawa, inżynier zootechniki
  23. Grudowska Agata Zofia, Warszawa, ekonomista
  24. Rutkowska Mirosława, Warszawa, wyższy urzędnik samorządowy
  25. Marecki Marek Antoni, Warszawa, lekarz
  26. Mazurek Aleksander Paweł, Warszawa, farmaceuta
  27. Owczarski Piotr Krzysztof, Warszawa, dziennikarz
  28. Kozubek Elżbieta Barbara, Warszawa, nauczyciel akademicki - nauki techniczne
  29. Misiejko Karolina, Warszawa, prawnik
  30. Pastewka Małgorzata Halina, Warszawa, architekt
  31. Nowosielski Kamil Ernest, Warszawa, naczelnik kierownik wydziału
  32. Wieczorek Katarzyna Agata, Sanniki, dyrektor departamentu
  33. Gołota Bożenna Jolanta, Warszawa, pozostali operatorzy urządzeń energetycznych
  34. Czaplicki Zbigniew, Warszawa, dziennikarz
  35. Wróblewski Andrzej Wojciech, Warszawa, technik mechanik
  36. Mazurek Jerzy, Warszawa, historyk
  37. Choińska Alicja Elżbieta, Warszawa, reżyser teatralny
  38. Szymanek Piotr Ludomir, Warszawa, radca prawny
  39. Tyszczuk Sebastian Adrian, Warszawa, archeolog

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Kaczyński Jarosław Aleksander, Warszawa, prawnik
  2. Kamiński Mariusz, Warszawa, historyk
  3. Gosiewska Małgorzata Maria, Warszawa, poseł na Sejm RP
  4. Naimski Piotr Aleksander, Warszawa, biochemik
  5. Krajewski Jarosław Karol, Warszawa, politolog
  6. Lisiecki Paweł Jacek, Warszawa, historyk
  7. Gryglas Zbigniew, Warszawa, parlamentarzysta
  8. Tomaszewska Ewa, Warszawa, fizyk
  9. Kaleta Sebastian Jerzy, Warszawa, radca prawny
  10. Wypych Małgorzata Maria, Warszawa, adwokat
  11. Melak Andrzej Józef, Warszawa, parlamentarzysta
  12. Semeniuk Olga Ewa, Warszawa, specjalista administracji piblicznej
  13. Górski Patryk, Warszawa, dyrektor generalny
  14. Borowski Adam Zbigniew, Warszawa, redaktor wydawniczy
  15. Frąckowiak Filip Jakub, Warszawa, politolog
  16. Chojnowski Wojciech Maciej, Warszawa, urzędnik państwowy
  17. Terlecka Mirosława Hanna, Warszawa, nauczyciel nauczania początkowego
  18. Gozdek Piotr Paweł, Warszawa, socjolog
  19. Peret Ewa, Warszawa, dyrektor finansowy
  20. Górski Krzysztof Robert, Warszawa, dyrektor współpracy międzynarodowej
  21. Bosak Krzysztof Tomasz, Warszawa, asystent prawny
  22. Kolasińska Bożena, Warszawa, nauczyciel języka obcego
  23. Cackowski Marek Jan, Warszawa, inżynier-mechanik
  24. Polak Katarzyna Maria, Warszawa, specjalista ds. reklamy i marketingu
  25. Kacprowicz Sławomir Stanisław, Warszawa, inżynier budownictwa
  26. Smalcerz Ewa Maria, Warszawa, technik fizjoterapii
  27. Mioduszewska Teresa, Warszawa, kelner
  28. Kulesza Stefan, Warszawa, prawnik
  29. Czartoryska-Plutecka Izabela Joanna, Warszawa, wyższy urzędnik państwowy
  30. Terlecki Paweł Andrzej, Warszawa, prawnik
  31. Wysocki Krzysztof, Warszawa, historyk
  32. Kęzik Anna, Warszawa, ekonomista
  33. Gajewska Irena, Warszawa, politolog
  34. Szymański Paweł, Warszawa, leśnik
  35. Paluszek Aneta, Warszawa, prawnik
  36. Jakubowska Agnieszka Jadwiga, Warszawa, pracownik obsługi biurowej
  37. Molicki Maciej, Warszawa, logistyk
  38. Księżak Paweł Krzysztof, Opole, specjalista ds. reklamy i marketingu
  39. Rejowski Grzegorz Paweł, Warszawa, student
  40. Zabłocki Wojciech Jakub, Warszawa, przedstawiciel władzy samorządowej

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. Zandberg Adrian Tadeusz, Warszawa, programista
  2. Żukowska Anna Maria, Warszawa, prawnik
  3. Tarczyńska Anna Małgorzata, Sadowa, radczyni prawna
  4. Biejat Magdalena Agnieszka, Warszawa, socjolożka
  5. Liedel Krzysztof, Warszawa, wykładowca akademicki
  6. Pelc Filip Tadeusz, Warszawa, dziennikarz
  7. Przyłuska Bożena Marta, Warszawa, przedsiębiorczyni
  8. Brózda Hanna Janina, Warszawa, pedagog
  9. Duda Katarzyna Beata, Kietrz, zawodowa działaczka związku zawodowego
  10. Stępień Mateusz Zbigniew, Warszawa, specjalista administracji publicznej
  11. Liszka Sebastian Roman, Warszawa, analityk biznesowy
  12. Postnikoff Danuta Beata, Warszawa, reżyser filmów dokumentalnych
  13. Wicha Joanna Beata, Warszawa, pielęgniarka
  14. Kubiak Jacek Zbigniew, Pruszków, naukowiec
  15. Goździkowski Mateusz Wojciech, Warszawa, prawnik
  16. Kuczyńska Urszula Teresa, Warszawa, tłumaczka
  17. Mycka Łukasz Kamil, Warszawa, zawodowy pracownik związku zawodowego
  18. Kelles-Krauz Joanna Maria, Warszawa, dziennikarz
  19. Ożdżeński Wojciech, Warszawa, instruktor sportu
  20. Rozenek Dariusz Krzysztof, Warszawa, politolog
  21. Bronowicka Joanna Wanda, Opole, socjolog
  22. Dunin-Borkowski Maciej Włodzimierz, Warszawa, technik ekonomista
  23. Domańska Inga Maria, Warszawa, architektka
  24. Rytel Jerzy Marian, Warszawa, ekonomista
  25. Wróblewski Andrzej Wiktor, Warszawa, inżynier mechanik
  26. Pajęcka Anna Paulina, Warszawa, kulturoznawczyni
  27. Jagodzińska Anna Klara, Warszawa, asystentka księgowości
  28. Mieniewski Daniel, Warszawa, menedżer
  29. Lutostańska Agnieszka, Warszawa, ekonomistka
  30. Gąsiorowska Małgorzata Anna, Warszawa, dziennikarka
  31. Żurawski Cezary, Warszawa, technik mechanik
  32. Sadowska Anna Paulina, Warszawa, pedagożka
  33. Mierzwiński Krzysztof Stanisław, Warszawa, audytor
  34. Kowalska-Ziętara Katarzyna Anna, Warszawa, grafik komputerowy
  35. Godlewska Joanna Maria, Warszawa, koordynatorka projektów
  36. Szustakiewicz Karol Andrzej, Warszawa, informatyk
  37. Janiczak Grzegorz Jan, Warszawa, przedsiębiorca
  38. Utowka Patryk Piotr, Warszawa, nauczyciel
  39. Sayed Marta Zofia, Warszawa, przedsiębiorca
  40. Gadzinowski Piotr, Warszawa, publicysta

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. Korwin-Mikke Janusz Ryszard, Otwock, publicysta
  2. Pejo Bartłomiej Artur, Świdnik, przedstawiciel władzy samorządowej
  3. Skutecki Paweł Juliusz, Bydgoszcz, dziennikarz
  4. Modelska-Creech Mirosława Zofia, Warszawa, nauczyciel akademicki
  5. Magiera Wiesław Marian, Kraków, dziennikarz
  6. Kowaliński Aleksander Filip, Warszawa, politolog
  7. Nitecka Ewa Alicja, Warszawa, nauczycielka
  8. Borowski Jan, Konstancin - Jeziorna, przedsiębiorca lotniczy
  9. Krzekotowska Krystyna Anna, Warszawa, prawnik
  10. Jurkiewicz Gabriela Zofia, Warszawa, student
  11. Wawer Alina Barbara, Łomianki Dolne, opiekunka dziecięca
  12. Tumanowicz Sławomir, Warszawa, matematyk
  13. Kumór Andrzej Paweł, Kraków, dziennikarz
  14. Kranas Justyna Stefania, Warszawa, pracownik administracyjny
  15. Żelazny Krystian Zbigniew, Siewierz, prawnik
  16. Ross Sebastian, Kojowice, przedsiębiorca
  17. Ziętek-Wielomska Magdalena, Warszawa, prawnik
  18. Urbanek Antoni Konrad, Warszawa, prawnik
  19. Ziółkowski Wojciech Bartosz, Warszawa, student
  20. Bodakowski Jan Antoni, Warszawa, politolog
  21. Kowalski Jarosław Grzegorz, Warszawa, przedstawiciel handlowy
  22. Jarząbek Łukasz Zbigniew, Warszawa, prawnik
  23. Kowalska Agnieszka, Warszawa, przedstawiciel handlowy
  24. Kessling Izabela, Piaseczno, księgowa
  25. Babiak Andrzej, Warszawa, instalator systemów alarmowych
  26. Florysiak Jacek Piotr, Warszawa, przedsiębiorca
  27. Sterkowski Piotr Roman, Warszawa, przedsiębiorca
  28. Dmowski Rafał Przemysław, Warszawa, przedsiębiorca
  29. Pokojska Angelika Justyna, Warszawa, przedstawiciel handlowy
  30. Utecht Martyna, Sieradz, student
  31. Kreller-Stanisławek Urszula Irena, Warszawa, sekretarka
  32. Nieznańska Paulina, Marki, kierownik sklepu
  33. Kłos Rafał Patryk, Warszawa, student
  34. Kuśmierczyk Marcin Józef, Warszawa, przedstawiciel handlowy
  35. Kasprzak Rajmund Krzysztof, Warszawa, kierownik projektu
  36. Kasjaniuk Adam, Wyszków, doradca finansowy
  37. Rumiński Jakub Maciej, Warszawa, kierownik projektu
  38. Rosowski Włodzimierz Witold, Komorów, filmowiec
  39. Ziółkowska Katarzyna Maria, Warszawa, student
  40. Krogulski Mariusz Lesław, Warszawa, żołnierz

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. Kidawa-Błońska Małgorzata Maria, Warszawa, producent filmowy
  2. Lubnauer Katarzyna Anna, Łódź, nauczyciel akademicki
  3. Rosati Dariusz Kajetan, Warszawa, ekonomista
  4. Fabisiak Joanna, Warszawa, nauczyciel akademicki
  5. Szostakowski Jarosław Sergiusz, Warszawa, nauczyciel akademicki
  6. Piekarska Katarzyna Maria, Warszawa, radca prawny
  7. Szczerba Michał Roch, Warszawa, poseł na Sejm RP
  8. Potapowicz Sławomir, Warszawa, politolog
  9. Zielińska Urszula Sara, Warszawa, kierownik do spraw marketingu
  10. Kosecki Roman Jacek, Konstancin-Jeziorna, trener sportu
  11. Potoroczyn Paweł Rafał, Warszawa, pisarz
  12. Dąbrowska Alicja, Warszawa, lekarz
  13. Jachira Klaudia Krystyna, Wrocław, aktor
  14. Skolimowski Krzysztof Piotr, Warszawa, urzędnik samorządowy
  15. Łoboda Dorota Ewa, Warszawa, przedstawiciel władzy samorządowej
  16. Manarczyk Bożena Maria, Warszawa, doradca podatkowy
  17. Borkowski Wojciech Józef, Warszawa, lekarz
  18. Krajewska Sylwia, Warszawa, ekonomista
  19. Kacprzyk Dawid, Warszawa, student
  20. Miśkiewicz Jolanta, Warszawa, dziennikarka
  21. Luft Krzysztof Stanisław, Warszawa, dziennikarz
  22. Łobacz Bogusław Kazimierz, Warszawa, technik mechanik samochodowy
  23. Skrzecz Jerzy Norbert, Warszawa, specjalista do spraw marketingu i handlu
  24. Turska Marta Katarzyna, Warszawa, menedżer
  25. Piotrowski Arkadiusz, Warszawa, ekonomista
  26. Wyrwał Agnieszka Monika, Warszawa, projektant mody
  27. Rudziak Anna, Warszawa, menadżer ds. sprzedaży
  28. Samczyk Anna Elżbieta, Warszawa, audytor
  29. Lach Lilianna Irena, Warszawa, pedagog
  30. Łącka Ilona Joanna, Warszawa, inżynier inżynierii środowiska
  31. Rogulski Igor, Warszawa, psycholog
  32. Leśniak Edyta Róża, Warszawa, inżynier technologii żywności
  33. Wasyluk Aleksander, Białystok, informatyk
  34. Chmiel Patrycja Maria, Warszawa, doktor nauk społecznych
  35. Ross Tadeusz Edward, Warszawa, aktor
  36. Wojda Paweł Konrad, Warszawa, programista aplikacji
  37. Stelmaszyk Anna Małgorzata, Warszawa, ekonomista
  38. Keryk Myroslava, Warszawa, socjolożka
  39. Krasoń Łukasz, Warszawa, mówca motywacyjny
  40. Gajewska Aleksandra Małgorzata, Warszawa, przedsiębiorca

Na kogo głosować?

Lista w wyborach do Senatu dla okręgu wyborczego nr 42.

Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 42. Okręg ten obejmuje następujące dzielnice: Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Wesoła

Borowski Marek Stefan

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: ekonomista

Jurkiewicz Cezary Andrzej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: teolog

Lista w wyborach do Senatu dla okręgu wyborczego nr 43.

Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 43. Okręg ten obejmuje następujące dzielnice: Mokotów, Ursynów, Wawer, Wilanów

Borys-Damięcka Barbara

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: reżyser telewizyjny i teatralny

Jaruzelska Monika Anna

KOMITET WYBORCZY POLSKA LEWICA

  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: wykładowca akademicki

Jaworski Lech Włodzimierz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Partia: Porozumienie Jarosława Gowina
  • Zawód: prawnik

Lista w wyborach do Senatu dla okręgu wyborczego nr 44.

Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 44. Okręg ten obejmuje następujące dzielnice: Białołęka, Bielany, Śródmieście, Żoliborz

Kasprzak Cezary Paweł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCHU "OBYWATELE RP"

  • Miejsce zamieszkania: Poręby Stare
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: operator filmowy

Rudnicki Marek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Miejsce zamieszkania: Katowice
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: lekarz

Ujazdowski Kazimierz Michał

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Miejsce zamieszkania: Izabelin
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: nauczyciel akademicki

Lista w wyborach do Senatu dla okręgu wyborczego nr 45.

Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 45. Okręg ten obejmuje następujące dzielnice: Bemowo, Ochota, Ursus, Włochy, Wola

Pociej Aleksander August

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: adwokat

Radziszewski Piotr Zbigniew

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Miejsce zamieszkania: Milanówek
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: lekarz
Trwa głosowanie...

Banery wyborcze w przestrzeni publicznej...

Lista w wyborach do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 20.

Lista kandydatów w wyborach do Sejmu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 20. Okręg ten obejmuje obszary powiatów: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni, wołomiński

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Mordak Robert Dariusz, Radom, architekt
  2. Żelazowska Bożena Jadwiga, Józefów, politolog
  3. Stefaniak Jakub Łukasz, Warszawa, dziennikarz
  4. Petelicka Agnieszka Beata, Warszawa, ekonomista
  5. Świercz Artur Mateusz, Pruszków, przedstawiciel władzy samorządowej
  6. Biernacka Magdalena, Nasielsk, dyrektor departamentu
  7. Oleksiak Emilia, Tłuszcz, wyższy urzędnik samorządowy
  8. Grajda Dariusz Grzegorz, Celestynów, prezes
  9. Galiński Piotr Stanisław, Natolin, przedstawiciel władzy samorządowej
  10. Małolepszy Karol Andrzej, Wołomin, doradca zawodowy
  11. Pozorek Artur, Jabłonna, wyższy urzędnik samorządowy
  12. Buszta Krystian Stanisław, Nowe Grochale, dyrektor szkoły
  13. Sudomirski Marek Szczepan, Nadma, wyższy urzędnik samorządowy
  14. Szynkiewicz Ewa, Czersk, rolnik upraw polowych
  15. Litwińczuk Zdzisław Czesław, Warszawa, prezes
  16. Nasiadka Ilona, Warszawa, ekonomista
  17. Ciepielewska Joanna Katarzyna, Wołomin, prawnik
  18. Dominiak Michał Adam, Grądy, technik leśnik
  19. Łukasińska Maryla Barbara, Izabelin C, animator kultury
  20. Okurowska Małgorzata, Grodzisk Mazowiecki, dyrektor szkoły
  21. Sosin Daniel Krzysztof, Warszawa, architekt
  22. Piekut Damian Marek, Legionowo, trener sportu
  23. Ryś-Ferens Erwina Lilia, Warszawa, nauczyciel wychowania fizycznego
  24. Borkowski Łukasz Jan, Kajetany, dyrektor szkoły

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Błaszczak Mariusz, Legionowo, urzędnik państwowy
  2. Czerwińska Anita, Wyględy, prawnik
  3. Smirnow Andrzej, Łazy, nauczyciel akademicki
  4. Szyszko Jan Feliks, Warszawa, leśnik
  5. Sipiera Zdzisław Tadeusz, Pruszków, wyższy urzędnik państwowy
  6. Uściński Piotr Michał, Ząbki, parlamentarzysta
  7. Bittel Andrzej, Warszawa, prawnik
  8. Olszewski Dariusz, Karczew, dyrektor do spraw administracyjnych
  9. Klinowski Marcel Józef, Warszawa, specjalista ds. transportu
  10. Prószyński Michał Feliks, Warszawa, politolog
  11. Kwiek Monika Joanna, Otwock, nauczyciel języka obcego
  12. Szydlik Robert, Tłuszcz, wyższy urzędnik samorządowy
  13. Traczyk Stefan, Celestynów, leśnik
  14. Laskus Tomasz Bogumił, Karczew, politolog
  15. Bojemska Dorota Małgorzata, Warszawa, zawodowy działacz organizacji pozarządowej
  16. Madziar Jolanta Monika, Wołomin, prezes zarządu
  17. Pruszczyk Grzegorz, Krupia Wólka, administrator baz danych
  18. Niezabitowski Zbigniew, Czeczotki, kierownik wydziału
  19. Zalewska Aurelia, Komorów, ekonomista
  20. Mirosław Renata, Piaseczno, nauczyciel nauczania początkowego
  21. Choroś Piotr, Jabłonna, właściciel firmy budowlanej
  22. Szymańska-Suchecka Małgorzata, Wycinki Osowskie, psycholog
  23. Rudzka Anna Krystyna, Łomianki, historyk
  24. Chorosińska Dominika Małgorzata, Konstancin-Jeziorna, aktorka

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. Rozenek Andrzej Tadeusz, Ząbki, dziennikarz
  2. Zimmermann Julia Eliza, Warszawa, socjolog
  3. Buźniak Sylwia Lidia, Kobyłka, Ekonomistka
  4. Poniewierka Leszek, Olszewnica Stara, filolog języka nowożytnego
  5. Górski Marcin, Piastów, sprzedawca
  6. Radzikowski Andrzej Marek, Miścinne, koordynator spedycji
  7. Gołota Konrad Krzyszof, Nadma, doradca finansowy
  8. Skórska Ewa Katarzyna, Leszno, nauczyciel
  9. Braiter Katarzyna Anna, Raszyn, ekonomistka
  10. Gawkowski Bartosz Konrad, Radzymin, urzędnik do spraw licencji
  11. Cieplińska-Kowalska Joanna Dagmara, Glinianka, nauczycielka
  12. Starzyńska Małgorzata Henryka, Wymysły, specjalista ds. reklamy i marketingu
  13. Kowalska Katarzyna, Kołbiel, specjalista ds. rekrutacji pracowników
  14. Mazur Remigiusz Radosław, Milanówek, etnograf
  15. Kozielska Liliana, Lesznowola, specjalista sprzedaży technologii i usług teleinformatycznych
  16. Wojcieski Andrzej, Otwock, inżynier teleinformatyk
  17. Urbanek Robert, Pruszków, inżynier elektryk
  18. Błaszczak Monika, Wołomin, pośrednik nieruchomości
  19. Miłow Sławomir Borys, Nowa Iwiczna, inżynier elektryk
  20. Szymański Mateusz, Pomiechówek, bibliotekarz
  21. Wróblewska Ewa Magdalena, Słupno, specjalista ds. egzekucji
  22. Tomaszewski Wiesław, Nowy Dwór Mazowiecki, diagnosta laboratoryjny
  23. Stefankowski Mateusz Kamil, Słupno, sprzedawca w stacji paliw
  24. Papuga Marek Zdzisław, Nowy Dwór Mazowiecki, doradca finansowy i inwestycyjny

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. Wawer Michał Jan, Warszawa, radca prawny
  2. Pazio Rafał Piotr, Duczki, nauczyciel
  3. Nieznański Michał, Marki, przedstawiciel handlowy
  4. Korwin-Mikke Jacek Baltazar, Otwock, przedsiębiorca
  5. Chmielecki Bogdan Jerzy, Zaborów, inżynier elektryk
  6. Cynkier Tomasz Jan, Jaktorów-Kolonia, politolog
  7. Śliwa Anna Małgorzata, Warszawa, fizjoterapeuta
  8. Trochanowska Beata Elżbieta, Łomianki, politolog
  9. Filipek Piotr, Milanówek, prawnik
  10. Witaszek Zbigniew, Czosnów, przedsiębiorca
  11. Lech-Rączka Teresa, Pomiechówek, przedsiębiorca
  12. Żołek Julia Maria, Otwock, student
  13. Janik Michał Jan, Wołomin, programista
  14. Luty Edyta Agnieszka, Warszawa, administrator baz danych
  15. Skwarski Adam Andrzej, Warszawa, trener
  16. Pintara Anna Jadwiga, Ożarów Mazowiecki, statystyk
  17. Bajkowski Rafał, Marki, motorniczy
  18. Drożdż Piotr Dariusz, Warszawa, przedsiębiorca
  19. Puławski Sebastian, Warszawa, specjalista ds. marketingu i handlu
  20. Rumińska Anna Patrycja, Warszawa, nauczyciel matematyki
  21. Sterkowska Ewelina, Warszawa, higienistka stomatologiczna
  22. Tott Karol Tadeusz, Warszawa, inzynier budownictwa
  23. Chojnacka Grażyna Wiesława, Grodzisk Mazowiecki, kierownik restauracji
  24. Smuniewski Konrad Paweł, Piastów, dziennikarz

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. Grabiec Jan Stanisław, Legionowo, poseł
  2. Zalewski Paweł Ksawery, Warszawa, konsultant
  3. Gajewska Kinga Magdalena, Błonie, poseł na Sejm RP
  4. Lasek Maciej Grzegorz, Stefanowo, inżynier lotniczy budowy płatowców
  5. Wiśniewski Jacek Grzegorz, Raszyn, prezes
  6. Niemczyk Piotr Franciszek, Warszawa, konsultant
  7. Szostak Katarzyna Albina, Michałowice, pielęgniarka operacyjna
  8. Koczorowska Jolanta Maria, Radiówek, emerytka
  9. Rzyman Krzysztof Adam, Warszawa, ekonomista
  10. Kołosowski Artur Stanisław, Milanówek, przedsiębiorca
  11. Krawczyk-Dębiec Ewa Małgorzata, Warszawa, kierownik kontroli wewnetrznej
  12. Herner Wojciech, Reguły, przedstawiciel handlowy
  13. Bonecka Halina Justyna, Radzymin, ekonomista
  14. Szturo Tomasz Paweł, Kobyłka, nauczyciel
  15. Orzechowska - Mikulska Grażyna, Warszawa, przedstawiciel władzy samorządowej
  16. Wasilewski Piotr Michał, Czarnów, adwokat
  17. Mierzejewska-Waś Magdalena Jadwiga, Leszno, turoperator
  18. Luboiński Patryk Jan, Kiełpin, przedstawiciel władzy samorządowej
  19. Wierzbicka Olga, Jadwisin, prawnik
  20. Wydurski Patryk, Mława, student
  21. Winiarska-Czajkowska Maja Magdalena, Opypy, trener osobisty
  22. Bielec Karol, Nowy Dwór Mazowiecki, menadżer
  23. Kamiński Grzegorz Rafał, Milęcin, specjalista polityki społecznej
  24. Kandyba Piotr, Piaseczno, magister inżynier technologii żywności

Lista kandydatów nr 8: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

  1. Wysocki Grzegorz, Warszawa, dziennikarz
  2. Starzyński Jan, Nowa Wieś, prawnik
  3. Korczak Agata, Piastów, lekarz stomatolog
  4. Duch Mateusz, Ząbki, urzędnik
  5. Paciorek Tomasz Sławomir, Marki, ekonomista
  6. Nelken Urszula, Łomianki, dziennikarz
  7. Lipiński Grzegorz Michał, Warszawa, ekonomista
  8. Duda Krzysztof Ryszard, Nowy Dwór Mazowiecki, handlowiec
  9. Moryc Ilona, Kobyłka, ekonomista
  10. Sawa Michał Grzegorz, Kobyłka, przedsiębiorca
  11. Tymiński Piotr, Legionowo, pisarz
  12. Woźniak Dorota Krystyna, Mysiadło, urzędnik państwowy
  13. Chmielewski Paweł, Sade Budy, technik mechanik
  14. Jaworek Katarzyna, Rozalin, pracownik fizyczny
  15. Paćko Jarosław Paweł, Milanówek, technik ogrodnik
  16. Suwała Jacek, Raszyn, rzemieślnik
  17. Wykowska Marta Maria, Marki, nauczyciel
  18. Sokalski Mariusz Paweł, Warszawa, technik mechanik
  19. Misiewicz-Przyborowska Aneta, Kobyłka, nauczyciel
  20. Marchewka Katarzyna Karolina, Kobyłka, urzędnik samorządowy
  21. Krogul Piotr, Warszawa, inżynier mechanik
  22. Gajewska Anna Katarzyna, Serock, ekonomista
  23. Rytel Konrad Szymon, Turów, inżynier budowlany

Lista w wyborach do Senatu dla okręgu wyborczego nr 40.

Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 40. Okręg ten obejmuje obszary powiatów: legionowski, nowodworski, warszawski zachodni, wołomiński

Hibner Jolanta Emilia

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: inżynier inżynierii środowiska

Żaryn Jan Krzysztof

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: historyk

Lista w wyborach do Senatu dla okręgu wyborczego nr 41.

Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 41. Okręg ten obejmuje obszary powiatów: grodziski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski

Kamiński Michał Tomasz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • Miejsce zamieszkania: Józefów
  • Partia: Unia Europejskich Demokratów
  • Zawód: parlamentarzysta

Radziwiłł Konstanty

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Miejsce zamieszkania: Nowa Iwiczna
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: lekarz - specjalista medycyny rodzinnej
od 7 lat
Wideo

iPolitycznie - Przemysław Czarnek

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na warszawa.naszemiasto.pl Nasze Miasto