Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Północna granica dzielnicy – ul. Potrzebna – ul. Globusowa– ul. Popularna – ul. Wilczycka-ul. Kleszczowa-ul. Przerwana do zachodniej granicy dzielnicy – zachodnia granica dzielnicy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA WĄSOWICZA KOCHAM WŁOCHY
-
6
Daniel Siedlecki
59
(0,80%)
-
4
Elżbieta Zofia Szczepańska
95
(1,28%)
-
5
Renata Katarzyna Płocharska-Tober
93
(1,26%)
-
1
Anna Lidia Brzywca
296
(4,00%)
-
2
Mateusz Zając
153
(2,07%)
-
3
Aldona Polcyn
86
(1,16%)
-
8
Piotr Jerzy Ustaszewski
50
(0,68%)
-
7
Monika Maria Kucharska
204
(2,76%)
-
9
Konrad Sebastian Walerzak
474
(6,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Łukasz Jarosz
375
(5,07%)
-
2
Krzysztof Wenancjusz Czuma
185
(2,50%)
-
6
Dariusz Kamil Zacharko
25
(0,34%)
-
5
Katarzyna Szulc
108
(1,46%)
-
4
Wojciech Prokopczuk
144
(1,95%)
-
7
Joanna Monika Oksieńciuk
93
(1,26%)
-
3
Janusz Andrzej Wojdalski
362
(4,89%)
-
8
Maria Aldona Woźniak
106
(1,43%)
-
9
Monika Mazurek-Rylska
160
(2,16%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Aleksandra Kojtych
86
(1,16%)
-
7
Aneta Małgorzata Khan
80
(1,08%)
-
1
Sylwia Barbara Ciekańska
885
(11,97%)
-
3
Andrzej Władysław Walczak
141
(1,91%)
-
9
Halina Teresa Berłowska
311
(4,20%)
-
8
Andrzej Maciej Wierzba
45
(0,61%)
-
4
Mateusz Załęski
400
(5,41%)
-
5
Krzysztof Andrzej Golachowski
243
(3,29%)
-
2
Monika Aleksandra Kryk
293
(3,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW DZIELNICY WŁOCHY
-
1
Sebastian Piotr Piliński
981
(13,26%)
-
4
Tina Leśniak
163
(2,20%)
-
3
Paweł Chempiński
62
(0,84%)
-
6
Filip Sebastian Krukowski
81
(1,10%)
-
5
Joanna Danuta Helman
44
(0,59%)
-
8
Aniela Wanda Doczekalska-Waszczuk
69
(0,93%)
-
9
Włodzimierz Rajmund Makowiecki
47
(0,64%)
-
7
Jarosław Martin Szeler
30
(0,41%)
-
2
Katarzyna Siedlecka
204
(2,76%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Agnieszka Joanna Skruczaj
34
(0,46%)
-
1
Łukasz Kamil Mycka
74
(1,00%)
-
3
Dariusz Jerzy Młynarczyk
12
(0,16%)
-
4
Małgorzata Barbara Mycka
19
(0,26%)
-
5
Marek Jan Zieliński
24
(0,32%)
Okręg 2
Północna granica dzielnicy od ul. Potrzebnej do al. Krakowskiej – al. Krakowska-ul. F. Hynka-ul. Komitetu Obrony Robotników – wzdłuż zachodniej granicy lotniska Okęcie – południowa granica lotniska Okęcie – w kierunku południowym przez ogródki działkowe – zachodnia granica dzielnicy –ul. Przerwana-ul. Kleszczowa-ul. Wilczycka – ul. Popularna – ul. Globusowa – ul. Potrzebna do północnej granicy dzielnicy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA WĄSOWICZA KOCHAM WŁOCHY
-
2
Marek Wojciech Bieliński
241
(3,43%)
-
1
Michał Janusz Wąsowicz
715
(10,19%)
-
5
Maria Magdalena Borczuch
46
(0,66%)
-
7
Ewa Barbara Mikołajczak
27
(0,38%)
-
3
Monika Aneta Uss
114
(1,62%)
-
4
Juliusz Antoni Kostrzewski
102
(1,45%)
-
6
Michał Hausman
426
(6,07%)
-
9
Mirosław Pietrzyk
192
(2,74%)
-
8
Barbara Wiśniewska
54
(0,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Krzysztof Marcin Pączkowski
101
(1,44%)
-
3
Małgorzata Alicja Sutowicz
224
(3,19%)
-
1
Christian Młynarek
577
(8,22%)
-
2
Andrzej Julian Krupiński
481
(6,85%)
-
7
Monika Kinga Chylaszek
64
(0,91%)
-
4
Piotr Jacek Teledziński
115
(1,64%)
-
6
Lidia Skorza
194
(2,76%)
-
8
Wojciech Ilczuk
42
(0,60%)
-
9
Maria Jakubowska
103
(1,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IMPULS DLA WŁOCH
-
1
Cezary Gembarzewski
78
(1,11%)
-
2
Mariola Nikonowicz
36
(0,51%)
-
5
Artur Paweł Woźniak
20
(0,28%)
-
4
Jacek Bogdan Frankowski
36
(0,51%)
-
3
Alicja Jadwiga Karnafel
35
(0,50%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Rafał Łukasz Trojan
354
(5,04%)
-
4
Iwona Beata Chwiałkowska
289
(4,12%)
-
1
Mariusz Czapla
711
(10,13%)
-
3
Cezary Tomasz Sobociński
130
(1,85%)
-
5
Robert Lasota
129
(1,84%)
-
6
Dorota Agnieszka Krawczyk
134
(1,91%)
-
7
Agnieszka Ewa Lechańska
92
(1,31%)
-
9
Wojciech Piotr Kożuchowski
145
(2,07%)
-
8
Renata Pieniak
64
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW DZIELNICY WŁOCHY
-
5
Kamil Stępień
56
(0,80%)
-
4
Anna Stępień-Porzuczek
48
(0,68%)
-
1
Magdalena Kaźmirowicz-Młot
277
(3,95%)
-
3
Agnieszka Kowalczyk
194
(2,76%)
-
6
Jarosław Mikołaj Druzd
14
(0,20%)
-
2
Michał Lech Chrobak
98
(1,40%)
-
7
Marta Pająk
88
(1,25%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Bogdan Kozłowski
68
(0,97%)
-
6
Jacek Jan Dżugaj
7
(0,10%)
-
2
Bogusława Parowicz-Kolczuga
50
(0,71%)
-
3
Łukasz Piotr Gruszka
11
(0,16%)
-
5
Grażyna Ogonowska
10
(0,14%)
-
4
Joanna Magdalena Wdzieńkońska
26
(0,37%)
Okręg 3
Północna granica dzielnicy od al. Krakowskiej – wschodnia granica dzielnicy – południowa granica dzielnicy – w kierunku północnym przez ogródki działkowe do lotniska Okęcie – południowa granica lotniska Okęcie – zachodnia granica lotniska Okęcie – do ul. Komitetu Obrony Robotników-ul. Komitetu Obrony Robotników-Al. Krakowska do północnej granicy dzielnicy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA WĄSOWICZA KOCHAM WŁOCHY
-
2
Dagmara Anna Siemińska
231
(3,45%)
-
6
Julitta Maria Biały
63
(0,94%)
-
3
Jolanta Jagiełło
171
(2,55%)
-
1
Tomasz Pisarek
279
(4,16%)
-
4
Artur Adamiec
120
(1,79%)
-
5
Anna Urszula Olej-Kobus
71
(1,06%)
-
7
Piotr Paweł Popiel
55
(0,82%)
-
8
Dariusz Krzysztof Kałwajtys
87
(1,30%)
-
9
Bernadeta Maria Karczewska
123
(1,84%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Iwona Izabella Wojtasik
175
(2,61%)
-
3
Grzegorz Paweł Rejowski
57
(0,85%)
-
4
Rafał Tadeusz Rudiuk
59
(0,88%)
-
6
Sandra Wanesa Skorza
195
(2,91%)
-
1
Adam Leszek Siek
683
(10,19%)
-
2
Radosław Tadeusz Sosnowski
296
(4,42%)
-
8
Alicja Maria Szpigiel
50
(0,75%)
-
7
Małgorzata Beata Miałkowska
174
(2,60%)
-
9
Jan Zakrzewski
110
(1,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IMPULS DLA WŁOCH
-
3
Małgorzata Minarczuk
17
(0,25%)
-
2
Wioletta Sylwia Kunysz
57
(0,85%)
-
4
Jakub Bisialski
6
(0,09%)
-
5
Grażyna Zofia Gembarzewska
9
(0,13%)
-
1
Roman Gembarzewski
54
(0,81%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Urszula Jadwiga Stańczak
124
(1,85%)
-
2
Sławomir Mikołaj Sosnowski
308
(4,60%)
-
4
Mahbub Hossain Siddique-Olesiejuk
517
(7,72%)
-
1
Dominik Krzysztof Wymysłowski
770
(11,49%)
-
3
Magdalena Anna Bauer
305
(4,55%)
-
7
Justyna Południkiewicz
55
(0,82%)
-
8
Paweł Łukasz Jakowlew
24
(0,36%)
-
6
Dorota Witkowska
134
(2,00%)
-
9
Elżbieta Kułakowska
214
(3,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA MIESZKAŃCÓW DZIELNICY WŁOCHY
-
4
Andrzej Marian Jasiński
30
(0,45%)
-
3
Kamila Stefanek-Bawolska
52
(0,78%)
-
1
Maciej Jarosław Iwański
209
(3,12%)
-
2
Rafał Izydorzak
86
(1,28%)
-
8
Maciej Edmund Matejko
60
(0,90%)
-
7
Sandra Siwińska
34
(0,51%)
-
5
Agata Michalska
78
(1,16%)
-
6
Urszula Teresa Dziuda
21
(0,31%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Andrzej Tadeusz Pawlik
222
(3,31%)
-
2
Irena Maria Kisielew
134
(2,00%)
-
4
Elżbieta Ewa Piegat
59
(0,88%)
-
6
Joanna Aleksandra Wiereszka
41
(0,61%)
-
5
Mariusz Marek Cyran
22
(0,33%)
-
3
Marek Skierkowski
34
(0,51%)
-
7
Dariusz Artur Dworak
25
(0,37%)