Wygrana siatkarzy Politechniki - fotorelacja dziennikarza obywatelskiego

mrcn
mrcn
AZS Politechnika Warszawska-Skra Bełchatów
AZS Politechnika Warszawska-Skra Bełchatów Marcin
AZS Politechnika Warszawska pokonała po emocjonującym widowisku w hali Torwaru ekipę mistrzów Polski i liderów siatkarskiej PlusLigi - PGE Skrę Bełchatów. Najlepszym zawodnikiem spotkania był Oleksandr Statsenko, który otrzymał statuetkę MVP.

Po pierwszym, wygranym przez bełchatowian secie, mało kto spodziewał się takiego obrotu spraw.

Jednak gospodarzom udało się wygrać w końcówce drugiego seta, a w trzecim pokazali, że nie był to przypadek.

W kolejnym secie zwyciężyła jednak Skra. Tie-break był popisem umiejętności siatkarzy Politechniki, którzy wygrali do 11 i dzięki temu zdobyli dwa punkty.

Spotkanie zakończyło się ostatecznie wynikiem 3-2 dla Politechniki (18:25, 26:24, 25:22, 20:25, 15:11).