Wyniki 20. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej

Sławomir Wojciechowski
Wyniki 20. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej rozgrywanej 13 kwietnia.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKUWyniki 20. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej TERMINARZ, WYNIKI IV LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ - TUTAJSparta Brodnica - Unia Gniewkowo 0:3 (0:1)Bramki: Arkadiusz Makowiecki (26), Filip Sąsała (57), Krystian Kotlarek (65)Gopło Kruszwica - Włocłavia 1:2 (1:0)Bramki: Michał Kruszczyński (22) - Arkadiusz Suchomski (82), Dawid Kwiatkowski (90+2, głową)Krajna Sępólno Krajeńskie - Polonia Bydgoszcz 5:2 (1:0)Bramki: Leszek Majtczak (27), Artur Dądela (57), Łukasz Nowak (75, 85), Damian Nawrocki (87) - Robert Sawicki (76), Robert Kawałek (80, karny)Pomorzanin Toruń - Start Warlubie 1:5 (0:2)Bramki: Paweł Kwiatkowski (69) - Dawid Górski (31), Przemysław Sulej (48), Grzegorz Domżalski (80), Michał Elminowski (88), Patryk Chojnacki (90)Grom Osie - Mień Lipno 1:0 (0:0)Bramka: Mateusz Waśkowski (47)Flisak Złotoria - Kujawianka Izbica Kujawska 2:1 (1:1)Bramki: Łukasz Drwięga (44, karny), Łukasz Kuczewski (55) - Maciej Lewandowski (6)Szubinianka Szubin - Unia Janikowo 3:0, walkower Unia wycofała się z rozgrywek.WKS Zawisza II Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn, mecz przełożony KLASYFIKACJA STRZELCÓWTabela1.
3
22-30 Zapis relacji na żywo:Sparta Brodnica - Unia Gniewkowo 0:3 (0:1) koniec meczu(16.30 Dawid Błażejczyk z Bydgoszczy) 10 min. 0:0GOL. 26 min. samobójcza bramka piłkarza Sparty - Kwiatkowski. Goście twierdzą, że ostatni piłkę dotknął Arkadiusz Makowiecki.38 min. 0:145 min. do przerwy 0:1GOL. 57 min. 0:2, 19-letni Filip Sąsała na 2:0, sensacyjny wynik w Brodnicy.GOL 65 min. 18-letni Krystian Kotlarek na 3:0.80 min. 0:385 min. 0:390 min., koniec, sensacja. Przedostatni zespół w tabeli wygrywa na boisku faworyta do awansu do 3. ligi. Gopło Kruszwica - Włocłavia 1:2 koniec meczuGOL. 90+2 min. Dawid Kwiatkowski uderzeniem głową po zagraniu Rafała Lisoty 1:2GOL. 82 min. Arkadiusz Suchomski po zagraniu z rzutu wolnego wyrównuje 1:180 min. nadal 1:079 min. Ziółkowski za Matusiaka70 min. Lisota za Szczęsnego68 min - Kozłowski sam na sam ale broni Winiecki60 min. Tłuchowski za Gralewskiego 55 min. 1:0, ale przewaga Włocłavii, po uderzeniu głową Cichowlasa, obrońcy Gopła wybili piłkę z linii bramkowej 53 min. Kwiatkowski za J. Fetera46 min. bez zmian w składzie gości45 min. przerwa 1:0, niespodzianka do przerwy w Kruszwicy35 min. goście w przewadze z której nic nie wynikaGOL 22 min. strzał z ponad 20 metrów, Kruszczyński na 1:0 dla Gopła20 min. - 0:0, na razie wiele gry w środku pola10 min. 0:05 min. okazja Włocłavii, ale Skonieczny nieskutecznyponad 30 kibiców Włocłavii na meczu w Kruszwicy(15, Sławomir Kujawa ze Żnina)WŁOCŁAVIA: Winiecki - Szczęsny, Ewert, Suchomski, Czaplicki - Skonieczny, Cichowlas, J. Feter, Abbott, Gralewski - Matusiak. Krajna Sępólno Krajeńskie - Polonia Bydgoszcz 5:2 (1:0) koniec meczu(15 - Robert Jędrzejczak ze Ściborza) KRAJNA: Bąkowski - Grajczyk, Kozina, Lipiński, Jurenczyk, Majtczak, Dankowski,  Nawrocki, Dądela,  Mrugalski, Nowak2 min. Nowak faulowany wychodząc w sytuacji sam na sam. Zawodnik Polonii Martin Dahlke ukarany czerwoną kartką10 min. 0:0GOL. 27 min. Leszek Majtczak na 1:035 min. 1:045 min. prowadzenie gospodarzy po pierwszej połowie.GOL. 57 min. Artur Dądela na 2:0GOL. 75 min. Łukasz Nowak na 3:0GOL. 76 min. 3:1, bramka gości Sawicki77 min. Świetlik bramkarz Polonii ukarany czerwona kartką, goście w "9"GOL 80 min. za zagranie piłki ręką Jureńczyka karny dla Polonii. Strzelcem Robert Kawałek (14 bramka w tym sezonie) GOL. 85 min. Nowak na 4:2GOL. 87 min. Nawrocki na 5:290  min. koniecPomorzanin Toruń - Start Warlubie 1:5 (0:2) koniec meczuGOL. 90 min. Start ustala wynik meczu, strzelcem ChojnackiGOL 88 min. po podaniu Domżalskiego Elminowski na 4:1GOL. 80 min. po podaniu Radosława Simsona Domżalski na 3:1 dla StartuGOL. 69 min. kontaktowy gol dla gospodarzy, Paweł Kwiatkowski55 min. 0:2GOL. 48 min. Przemysław Sulej po zagraniu Grzegorza Domżalskiego na 2:0 dla Startu45 min. 0:1GOL. 31 min. Dawid Górski na 1:0 dla gości25 min. 0:015 min. - 0:05 min. 0:0początek godzina 14 - Mirosław Oparczyk z Zamościa.Grom Osie - Mień Lipno 1:0 (0:0) koniec meczuRelacjonuje Sławomir Wojciechowski.90+3 min. - koniec meczu90 min. trzy minuty doliczone88 min. nadal 1:087 min. czerwona kartka dla Gracyka z Mieni81 min. 1:071 min. nadal 1:065 min. 1:0GOL. 47 min. Mateusz Waśkowski  na 1:045 min. do przerwy bez bramek40 min. 0:039 min. Piskorski rzutu z karnego (faul na Wasiaku), broni Ziemiańczyk31 min. Grzywaczewski z wolnego w bramkarza28 min. Waśkowski strzela z wolnego broni Ziemiańczyk22 min. 0:0 zmiana w Gromie, Talaśka za kontuzjowanego Paczkowskiego 11 min. - 0:06 min. - Trejda sam na sam broni Mielcarski5 min. 0:0, w środku gra w polu grapoczątek godzina 12, Świecie - sędziuje Grzegorz Sosnowski z Chełmży.GROM: Mielcarski - Graczyk, Środa, Paczkowski (22. Talaśka/85. Bettka), Walda - Osiński, Miedziński - Wasiak, Grzywaczewski (68. Łytkowski), Waśkowski - Piskorski (74. Siekirka)MIEŃ: Ziemiańczyk - Gracyk, Serafin, Krasucki, Zaborowski - Gajda, Trejda, Budziński (75. Ł. Markowski), Gołębiewski (70. Kępiński) - Kotkiewicz (55. Strużyna), Szychulski.REZERWA: Małecki, Durkiewicz, BorowieckiWIĘCEJ O MECZU ZDJĘCIA - TUTAJFlisak Złotoria - Kujawianka Izbica Kujawska 2:1 (1:1) koniec meczu90+2 min. - koniec meczu90 min trwa doliczony czas gry85 min. - 2:170 min. 2:1GOL. 55 min. Łukasz Kuczewski na 2:1 dla Flisaka45 min. 1:1 przerwaGOL. 44 min. Łukasz Drwięga z rzutu karnego wyrównuje40 min. 0:125 min. nadal goście prowadzą15 min. 0:1GOL 6 min. goście obejmują prowadzenie, po podaniu Tomasza Szablewskiego Maciej Lewandowski strzałem po długim rogu zdobywa gola na 1:0 dla Kujawianki.początek godzina 12, Toruń - sędziuje Sławomir Winiecki z ZamościaKUJAWIANKA: Bednarski - Jędrzejewski (46, Grudziński), Zentkiewicz, B. Mielczarek, Pińkowski, Szablewski, Kuropatwiński, Galanciak, Budziszewski (62, Goc), Lewandowski (80, Kotkowski), Gawroński. Szubinianka Szubin - Unia Janikowo 3:0, walkower Unia wycofała się z rozgrywek.Mecz odwołany/przełożonyWKS ZAWISZA II BYDGOSZCZ SA - Noteć ŁabiszynWYNIKI, RELACJE Z MECZÓW 3 i 5 LIGIUWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE UŻYWAJ KLAWISZA F5Znasz wynik meczu, widzisz błąd? Poinformuj nas GG - 2430115 e-mail: [email protected] - tel.: 519-503-679 (orange) lub 604-375-227 (t-mobile)