Wyniki na żywo 12. kolejki IV ligi [15 października]

Relacje na żywo z meczów 12. kolejki IV ligi.

UWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, UŻYWAJ KLAWISZA F5Masz uwagi, pytania, widzisz błędy, znasz wynik, którego nie mamy, chcesz przekazywać relacje z meczów. PiszGG - 2430115, e-mail: [email protected] lub SMS 519-503-679.Dla poprawnego oglądania strony najlepiej być zalogowanym.
Sobota
FILMIKI Z MECZU WŁOCŁAVIA - POGOŃ - KLIKNIJ TUTAJ
Włocłavia Włocławek - Pogoń Mogilno 0:0 koniec meczuWŁOCŁAVIA: Ibrahim Tandjigora 1 - Piotr Szczęsny 2, Arkadiusz Suchomski 3, Adrian Grudziński 19, Marcin Piotrowski 9, Marcel Haberski 8, Mateusz Tłuchowski 7, Jakub Feter 20, Bartłomiej Feter 6, Maciej Lamparski 18, Emile Thiakane 13.Rezerwa: Adrian Kunicki 99, Przemysław Goc 15, Bartosz Śmigiel 11, Kamil Frąckowiak 16.POGOŃ: Adam Wanecki 1 - Damian Kempski 2, Błażej Duszyński 3, Mirosław Maciejewski 4, Leszek Arent 5, Rafał Laks 6, Damian Malczewski 16, Łukasz Kempski 14, Krzysztof Szal 9, Bartłomiej Czaplewski 10, Karol Kopliński 7.Rezerwa: Mateusz Lisek 12, Mateusz Kusz 11, Mateusz Oblizajek 15, Wiktor Mrówczyński 8, Tomasz Gorgoń 13, Hubert Bembenek 17, Dariusz Lewandowski 18.Sędziuje Grzegorz Gołdyn oraz Janusz Grzegórski i Agnieszka Ryż (grupa Inowrocław).90 min. 0:0, wkrótce wideo i szczegóły kontrowersyjnej sytuacji z 34 minuty.Uwaga błąd arbitra potwierdzili obaj trenerzy! Na temat tej sytuacji wypowiedział się także arbiter!.87 min. - Bembenek za Czaplewskiego 81 min. - Gorgoń za Laksa75 min. Śmigiel i Frąckowiak za Thiakane i Haberskiego71 min. Mrówczyński za Koplińskiego68 min. - Tłuchowski do Thiakane, spalony...szok co robią sędziowie64 min. Duszyński upomniany żółtą kartką za faul na Thiakane61 min. za J. Fetera Goc, kapitanem (trzecim już w tym meczu) Tłuchowski59 min. Tłuchowski wychodzi sam na sam, sędzia jednak przerywa grę bo... od 20 sekund leży w innym miejscu (przed polem karnym Włocłavii) zawodnik Pogoni, nie trzeba nawet już tego komentować.Mecz rejestruje TV Kujawy, spotkanie zostanie pokazane w poniedziałek o 20.15 także na www.tvkujawy.pl56 min. - strzał Łukasza Kempskiego, Tandjiora na róg53 min. Maciejewski z wolnego nad bramką50 min. - bramkarz gości zmienia buty, nie informując o tym arbitra. Sędzie przerywa mecz, ale nie daje kartki!46 min. - początek drugiej połowy (g. 13), zespoły bez roszad w składachKwalifikator meczu twierdzi, że zagranie było przypadkowe. Ciekawe na którym jest spotkaniu...Pytania na trybunach, dlaczego spotkanie zespołu z Mogilna sędziują arbitrzy z grupy z pobliskiego Inowrocławia. 45 min. koniec I połowy, nerwowo w przerwie. Ewidentna ręka o której rozmawiają wszyscy. Są też władze K-P ZPN, które też widziały rękę.43 min. zagranie ręką zawodnika Pogoni, arbiter nie reaguje!!!41 min. z opaską kapitana Jakub Feter40 min. Piotrowski upomniany drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę (dyskusja z arbitrem - kup sobie okulary powiedział Piotrowski). Włocłavia w osłabieniu36 min. - Tłuchowski kapitalnie minął obrońcę, znalazł się w sytuacji sam na sam, ale z 16 metrów mimalnie obok słupka!34 min. - duży błąd sędziego, który może wypaczyć wynik meczu. Zagranie ręką stojącego na linii bramkowej obrońcy Pogoni po uderzeniu Haberskiego. Dobijał jeszcze Tłuchowski z 5 metrów, ale trafił w obrońcę. Wszyscy czekali, że arbiter wróci do wcześniejszej akcji i podyktuje "jedenastkę" jednak sędzia wskazał na rzut rożny. Powinien być rzut karny dla Włocłavii i czerwona kartka dla gości.!!! Wkrótce na pomorska.pl wideo z tej sytuacji.31 min. - Malczewski głową z 5 metrów jednak nad bramką30 min. - 0:3 w rogach29 min. - Piotrowski faluje Koplińskiego, który minął kapitana Wlocłavii. Żółta kartka dla Piotrowskiego28 min. - Czaplewski z 25 metrów obok bramki24 min. - Lask w pole karne, ale Kopliński nie zdążył do piłki23 min. Kopliński strzela z pola karnego, broni bramkarz Włocłavii21 min. Thiakane z dystansu tuż nad poprzeczką20 min. akcja Tłuchowskiego Wanecki interweniuje przed polem karnym20 kibiców  z Mogilna ogląda spotkanie.15 min. J. Feter z dystansu bardzo niecelnie13 min. - ciekawe spotkanie, jednak bez klarownych sytuacji 8 min. - J. Feter zza pola karnego, broni Wanecki5 min. Czaplewski głową obok bramki1 min. rozpoczęli gospodarzeGodz 12, początek meczu. Goście bez najlepszego strzelca Jarosława Plewa (pauza za kartki).To szlagier sezonu. Zmierzą się najlepsza ofensywa w lidze Pogoń - 39 zdobytych dotychczas bramek kontra najlepsza defensywa Włocłavia - tylko 7 straconych goli. To przedostatni mecz na stadionie przy ul. Leśnej przed przebudową za ponad 33 mln. zł. i zamknięciem na ponad dwa lata obiektu, który i tak może nie spełniać warunków licencyjnych PZPN. Więcej na ten temat czytaj TUTAJ
Unia Gniewkowo - Legia Chełmża 2:1 (1:0) koniec meczu90 min. koniec, Michał Tomczyk - 2 żółta kartka za przedłużanie czasu gry, Unia kończyła w "10" GOL. 84 min. - Oskar Kryszak na 2:1GOL. 62 min. - Bartosz Pędowski na 1:145 min. 0:1GOL 44 min. Kamil Wojciechowski 0:130 min. 0:0(14.00) sędziuje: Wiesław Sobiesiński (Brodnica)
Krajna Sępólno Krajeńskie - Noteć Łabiszyn 4:0 (0:0) koniec meczu90 min. koniecGOL. 87 min. Łukasz KozinaGOL. 80 min. Mirosław Tyda na 3:0GOL. 70 min. Łukasz Nowak na 2:0GOL. 57 min. 1:0 Adam Żywicki45 min. 0:0, przerwa30 min. - 0:0(14.00) sędziuje: Daniel Mateusiak (Szubin)
Szubinianka Szubin - LTP Lubanie 4:0 (1:0) koniec meczuSZUBINIANKA: Kopaczewski - R. Jurek, Zajdlewicz, Chojnacki, M. Janicki, Szweda, Obremski, Wiśniewski, Ciegiełka, D. Janicki, CzerwińskiLTP: Szylbert - Olszewski, Kranc, Karpiński, Bobrowski, Kmieć, Malinowski, Pałczyński, Zakrzewski, M. Zapiec, Stefaniak.65. minuta; weszli Ł. Zapiec za Zakrzewskiego i Duszczak za Malinowskiegow Szubiniance; 39. S. Żurawski za M. Janickiego, 70. Pokorski za Czerwińskiego, 79. Tomaszycki za Szwedę, 84. Alwin za D. Janickiego Relacjonuje Szymon Fiałkowski90 min. koniecGOL. 89 min. Żurawski na 4:085 min. 3:072 min. - Wiśniewski druga żółta i czerwona kartkaGOL. 68 min. Chojnacki zalicza hat-tricka po zagraniu Jurka66 min. Obremski w slupek63 min. Pałczyński przegrywa pojedynek z Kopaczewski56 min. - Wiśniewski z wolnego w górną siatkęGOL. 51 min. ponownie Chojnacki - dobija strzał D. Janickiego48 min. - strzał Czerwińskiego broni Szylbert GOL. 45 +1 min. Dariusz Chojnacki na 1:0 po zagraniu Robert Jurka z rzutu rożnego38 min. S. Żurawski za M. Janickiego37 min. Zakrzewski sam na sam z Kopaczewskim, ale obok słupka36 min. - druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Marcina Zapieca, LTP w osłabieniu32 min. - strzał Czerwińskiego zablokowany24 min. - D. Janicki w poprzeczkę18 min. Cegiełka w poprzeczkę, D. Janicki z metra nad bramką(14.30) sędziuje: Aleksander Nowicki (Solec Kujawski)
Grom Osie - Start Radziejów 3:3 (1:1) koniec meczuSTART: Królczak - Kosicki (46, Świątkowski), Marciniak, Świerski, Dybowski (75, Bolewicz) - Malinowski, Roszak (80, K. Lewandowski), Baranowski, J. Lewandowski, M. Lewandowski, Matusiak.GOL. 90+1 min. wyrównują gospodarze, Mateusz Waśkowski z wolnegoGOL. 89 min. - Maciej Lewandowski na 3:2 dla StartuGOL. 63 min. - Radosław Malinowski na 2:2GOL. 57 min. - Grom z wolnego na 2:1 - Kucenko45 min. - przerwaGOL. 24 min. - gospodarze wyrównują, strzelcem Igor KuceenkoGOL. 16 min. - Maciej Lewandowski i 1:0 dla Startu(15.00) sędziuje: Jacek Kowalewski (Włocławek)
Flisak Złotoria - Chełminianka Chełmno 4:1 (3:1) koniec meczuGOL. 90 min. - Jarosław Maćkiewicz ustala wynik meczu (4:1)85 min. 3:165 min. 3:155 min. - 3:1GOL. 31 min. - Kamil Wieczorkowski na 3:1GOL. 22 min. - Piotr Gross na 2:1GOL. 20 min. - Adam Onkiewicz na 2:0GOL. 12 min. Jarosław Maćkiewicz owtiera wynik meczu(15.00) sędziuje: Kamil Dunaj (Inowrocław)
Pomorzanin Toruń - Gopło Kruszwica 3:0 (2:0) koniec meczu90 min.- koniec75 min. 3:065 min. - 3:0GOL. 61 min. - Patryk Ciężkowski na 3:045 min. - przerwaGOL 44 min. Łukasz Drygalski na 2:0GOL. 41 min. Marcin Chwojnicki na 1:040 min. - 0:025 min. 0:015 min. - 0:0Godz, 13.00, początek meczu, który sędziuje: Robert Jędrzejczak (Ściborze)
Start Warlubie - Unia/Roszak Solec Kujawski 2:4 (1:2) koniec meczu START: Wiśniewski - D. Grajewski, Koczur, Klimek, Chrobociński, Dreszler, Klamczyński, Budziński, Zarembski, Górski, Pokora. UNIA: Skibiński - Frasz, Grzelak, Kowalczyk, Mendlewski, Jendrzejewski, Błaszczak, Szkaradek, Poczwardowski, Szal, Raczyński. 90 min. - koniec meczu GOL. 88 min. Michał Zarembski na 4:2 dla gospodarzy GOL. 83 min. Raczyński na 4:1 GOL. 70 min. Wojciech Jendrzejewski - 1:3 65 min. - 1:2 45 min. - przerwa GOL. 44 min. - Marcin Klamczyński strzela gola dla gospodarzy, 1:2 GOL. 30 min. Adam Szal na 2:0 dla Unii GOL. 12 min. Szymon Raczyński na 1:0 dla gości Relacjonuje Adam Nowakowski (sporttv.com.pl). Mecz jest rejestrowany i będzie pokazany na stronie sporttv.com.pl. godz, 12.00, początek meczu sędziuje: Jacek Rogowski (Toruń)
*************************************************************************art Warlubie - Unia/Roszak Solec Kujawski 2:4 (1:2) koniec meczuSTART: Wiśniewski - D. Grajewski, Koczur, Klimek, Chrobociński, Dreszler, Klamczyński, Budziński, Zarembski, Górski, Pokora.UNIA: Skibiński - Frasz, Grzelak, Kowalczyk, Mendlewski, Jendrzejewski, Błaszczak, Szkaradek, Poczwardowski, Szal, Raczyński.90 min. - koniec meczu, pewnyGOL. 88 min. Michał Zarembski na 4:2 dla gościGOL. 83 min. Raczyński na 4:1GOL. 70 min. Wojciech Jendrzejewski - 1:365 min. - 1:245 min. - przerwaGOL. 44 min. - Marcin Klamczyński strzela gola dla gospodarzy, 1:2GOL. 30 min. Adam Szal na 2:0 dla UniiGOL. 12 min. Szymon Raczyński na 1:0 dla gościRelacjonuje Adam Nowakowski (sporttv.com.pl).Mecz jest rejestrowany i będzie pokazany na stronie sporttv.com.pl.godz, 12.00, początek meczu sędziuje: Jacek Rogowski (Toruń)