Wyniki na żywo 14. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej [27 października]

Andrzej Kłódkowski

UWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE UŻYWAJ KLAWISZA F5TERMINARZ, WYNIKI, STRZELCY IV LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJWyniki na żywo 14. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej [27 października] DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU IV liga - 14. kolejkaSobota, 27 października 2012 r.ZDJĘCIA Z MECZU MIEŃ - WŁOCŁAVIAMień Lipno - Włocłavia Włocławek 1:3 koniec meczu[15.00] sędziuje: Łukasz Uciński (Szubin)WŁOCŁAVIA: Kaźmierczak - Suchomski, Ewert, Cichowlas, Piotrowski, Haberski (74, Matusiak), B. Feter, Abbott, Czaplicki (69, Tłuchowski), Skonieczny, Kwiatkowski (81, J. Feter).KUJAWIANKA: Bednarski - Szablewski, Zentkiewicz, B. Mielczarek, Mularski - Pińkowski, Kuropatwiński, Galanciak, Goc (80, Gańczak) - Manelski (70, Jędrzejewski), M. Lewandowski. Relacjonuje Konrad Ratajczyk.GOL. 12' 0-1 Dawid Kwiatkowski strzałem z ponad 20 metrów pokonuje KunickiegoGOL. 16' 0-2 Mielczarek zagrywał do Kunickiego piłkę przejął Haberski i strzela drugą bramkę 35 min. 0:245 min. przerwa46' koniec pierwszej połowy45' Goście zaczynają -46' zmiana Mikołaj Gralak -  Kamil Gołębiewski48' Gołębiewski wzdłuż bramki54' Serafin z wolnego Kaźmierczak bez problemów57' Abbott z wolnego Cichowlas głową obok słupka65' Rafał Lisota zamiana Michał Budziński69' Bartosz Czaplicki - Mateusz Tłuchowski71' groźna akcja Kwiatkowski minimalnie obok słupka GOL. 73 min. Abbott na 3:074' Marcel Haberski - Adam Matusiak76' Matusiak trafia w słupek78' Bartłomiej Kmieć - Jarosław Kępiński81' Dawid Kwiatkowski - Jakub Feter81' Rafał Lisota - Michał Trejda85' 0:3GOL. 90 min. Kępiński po podaniu Gołębiewskiego90+3 min. koniec meczuSparta Brodnica - Krajna Sępólno Krajeńskie 2:1 koniec meczu[14.30] sędziuje: Robert Jędrzejczak (Ściborze)Sparta: Szreiber - Lamka, Pawłowski, Mateusz Kaźmierczyk, Jankowski - Vukicević, A. Kozłowski, Kretov, Sz. Ciechowski - Ł. Ciechowski, Kural.Rezerwowi: Tajkevich, A. Wiśniewski, Prylewski, Jaworski, Antosiewicz.GOL. 8 min. Lamka na 1:0GOL. 35 min. 1:1 Pestka45 min. 1:150 min. 1:175 min. 1:1GOL. 88 min. Kural  2:190 min. trzy minuty doliczone90+3 min. koniec Polonia Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska 2:2 koniec meczu[17.00] Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy, ulica Słowiańska 7Polonia: Świetlik - Błaszkiewicz, Bethke, Raszka, Wrześniak - Kawałek, Sawicki, Kubacki, Stolarski - Szmańkowski, Janka.KUJAWIANKA: Bednarski - Szablewski, Zentkiewicz, B. Mielczarek, Mularski - Pińkowski, Kuropatwiński, Galanciak, Goc (80, Gańczak) - Manelski (70, Jędrzejewski), M. Lewandowski.W drużynie Macieja Karabasza wypadli Szcześniak i Dahlke (pauzuje za czwartą żółtą kartkę), zaś w ekipie gości uraz na rozgrzewce Mariusza Gawrońskiego, który miał mecz rozpocząć w wyjściowym składzieskłady - Szymon Fiałkowski.20 min. 0:0GOL. 31 min. w zamieszaniu Maciej Lewandowski, 0:1GOL. 33 min. strzał z 16 metrów, Bednarski nie opanował piłki i Kawałek z bliska wyrównuje45 min. przerwa 1:1GOL. 65 min. gospodarze obejmują prowadzenie, ponownie Kawałek wpisuje się na listę strzelcówGOL. 90+3 min. Zentkiewicz wyrównuje! Pierwszy w tym sezonie remis Kujawianki. Unia Janikowo - Noteć Łabiszyn 4:0 koniec meczu[14.00] sędziuje: Mirosław Oparczyk (Zamość) UNIA: Tomaszewski - Wawrzyniak, Dreszler, Borysiak, Wikarski, Szubert, Kędziora, Lisiecki, Olejni, Jagielski, Lewandowski. NOTEĆ: Piesik - Suszek, Przybylski, Wąsikowski, Malerowicz, Sznajdrowski, Śmietanko, Sąsala, Kośmider, Sarnowski, WoźniakRelacjonuje Marek Kaśków.II połowa46' od środka Noteć zaczęła47' Lewandowski z 5 metrów ponad poprzeczka50 Piesik wyłapał strzał Jagielskiego52' Lewandowski z 8 metrów wysoko nad poprzeczka53' żółta dla Szuberta po faulu na Malerowiczu60' Lewandowski kolejna próba tym razem głową Piesik broni po dośrodkowaniu Kędziory62' Krystian Gryglewicz za KośmidraGOL. 63' wreszcie Lewandowski umieścił piłkę w bramce po asyście Lisieckiego66' Kędziora sam na sam z Piesikiem w słupek 73' piłka po strzale Muchy zatrzymała sie na słupku 77' z wolnego Lisiecki prosto w mur83' Mucha z wolnego nad poprzeczkąGOL. 85' Lewandowski faulowany w polu karny, sam poszkodowany z rzutu karnego na 4:0 88' za Muche Gryglewicz Miłosz . Za Jagielskego Chomik90' za Lewandowskiego Martin Nowicki90+3 koniec 4:0 I połowa45' przerwa40' Lisiecki z ostrego kąta bliski był zaskoczenia Piesika GOL. 34' 2:0, filmowa główka Kędziory w okienko Piesika po dośrodkowaniu Lisieckiego 30' Jagielski płaskim strzałem tuż obok słupka zza pola karnego 25' Sąsala był bliski wyrównania, lecz jego strzał minął słupek Tomaszewskiego20' dużo fauli w Janikowie15' wolny dla Noteci, piłka bezpańska w polu karnym i Tomaszewski z piątki wznawia gre 13' Piesik ubiegł Lewandowskiego., kolejna dogodna sytuacja Unii 10' duża przewaga Unii, gra toczy się na połowie gości 8' Lewandowski nie trafił do pustej bramki GOL. 5 min. 1:0 Kędziora urwał się obrońcom i ograł Piesika i trafił do pustej brami 3' róg dla gości1 - od środka UniaUnia Gniewkowo - Flisak Złotoria 0:5 koniec meczu[14.00] sędziuje: Gerard Gólcz (Pakość)15 min. 0:040 min. 0:0GOL 48 min. DrwiegaGOL 50 min. Bocian GOL. 58 min. Marek PietrzykowskiGOL 71 min Bocian80 min. 0:4GOL. 90 min. SadowskiGrom Osie - Szubinianka Szubin 2:1 koniec meczu[14.00] sędziuje: Sławomir Winiecki (Zamość)Grom: Mielcarski - Osiński, D. Paczkowski, Łytkowski, Graczyk - Miedziński, Walda - Piskorski, Bettka, A. Kolmajer - Wasiak.Rezerwowi: Gwizdała, Środa, Waśkowski, D. Wolski, Warchoł, Romanowski, Kucenko. Szubinianka: Kostkowski - Machowski, Dariusz Chojnacki, K. Zajdlewicz, Czerwiński - Szweda, M. Wiśniewski, Sobol, R. Jurek - Kardasz, S. Żurawski w Szubiniance na ławce rezerwowych Walentowicz, J. Żurawski, Pokorski, Obremski. 15 min. 0:040  min. 0:0GOL 70 min. WaldaGOL. 78 min. Piskorski z karnego GOL. 90+ 1 min. Kardasz z karnego 2:1Start Warlubie - Gopło Kruszwica 1:2 koniec meczu[14.00] sędziuje: Adam Kraśnicki (Dobrzyń nad Wisłą)START: Wiśniewski - Kalinowski, Zeliński, Dreszler, Simson, Klimek, Zarembski, Klamczyński, Wójcik, Grudziński, Marks.7 min. 0:025 min. 0:0GOL. 36 min. 0:1 Filip Kozłowski68' druga żółta kartka, a w konsekwencji czerwona dla Rafała Redmanna GOL. 70 min. Pokora na 1:1 głowąGOL. 80 min. 1:2 Patryk Jurkiewicz89 min. 1:290 min. sensacja w WarlubiuPomorzanin Toruń - Zawisza II Bydgoszcz 2:1 koniec meczu[14.00] Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Toruniu, ulica Szosa Chełmińska 75sędziuje: Wiesław Sobiesiński (Brodnica)20 min. - 0:0GOL. 36 min. Ciężkowski45 min. 1:0GOL. 59 min. z karnego Petasz 1:1GOL. 78 min. Jarosz 2:190 min. koniec meczuPODSUMOWANIE 14. KOLEJKI IV LIGIUnia J. - Noteć 4:0 (2:0) Kędziora 5', 34', D. Lewandowski 63', 85' - karnyGrom - Szubinianka 2:1 (0:0) Walda 70', Piskorski 78' - karny; Kardasz 90+2' - karnyUnia G. - Flisak 0:5 (0:0) Drwięga 48', Bocian 50', 71', Pietrzykowski 58', Sadowski 90+1'Start - Gopło 1:2 (0:1) Pokora 70'; F. Kozłowski 36', Jurkiewicz 89'Pomorzanin - Zawisza II 2:1 (1:0) Ciężkowski 36', Jarosz 78'; Petasz 59' - karnySparta - Krajna 2:1 (1:1) Lamka 8', Kural 88'; Pestka 35'Mień - Włocłavia 1:3 (0:2) Kępiński 90+2'; D. Kwiatkowski 12', Haberski 16', Abbott 73'Polonia - Kujawianka 2:2 (1:1) Kawałek 33', 65'; M. Lewandowski 31', M. Zentkiewicz 90+3' 1. Włocłavia

14
2 21:25W 15. kolejce zagrają3.11. (sobota): Krajna - Grom (13.00), Szubinianka - Pomorzanin (13.00), Noteć - Sparta (13.00), Gopło - Mień (13.00), Włocłavia - Polonia (13.00), Flisak - Start (14.00), Kujawianka - Unia J. (15.00)4.11. (niedziela): Zawisza II - Unia G. (15.00) Znasz wynik meczu? Chcesz przekazywać informacje ze spotkań? Pisz:GG - 2430115e-mail: [email protected].: 519-503-679 (orange) lub 604-375-227 (t-mobile)Dla poprawnego oglądania strony najlepiej być zalogowanym