Wyniki na żywo - 24. kolejka IV ligi kujawsko-pomorskiej [5 maja]

Wojciech Alabrudziński
W sobotę 5 maja rozegrane zostaną spotkania 24. kolejki 4 ligi kujawsko-pomorskiej. Wyniki meczów podawać będziemy na żywo.

UWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, UŻYWAJ KLAWISZA F5Masz
uwagi, pytania, widzisz błędy, znasz wynik, którego nie mamy, chcesz
przekazywać relacje z meczów. Pisz GG - 2430115, e-mail: [email protected].: 519-503-679 (orange) lub 604-375-227 (t-mobile)Dla poprawnego oglądania strony najlepiej być zalogowanym IV liga - 24. kolejkaSobota, 5 maja 2012 Unia Gniewkowo - Włocłavia Włocławek 1:2 (1:0) koniec meczu(17.00); w rundzie jesiennej: 1:3, sędziuje: Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz).WŁOCŁAVIA: Tandjiogra - Haberski, Gralak (60, Śmigiel), Suchomski, Lamparski - Thiakane (90, Goc), Malczak, B. Feter, Piotrowski (46, Tłuchowski), Cichowlas, Matusiak (46, J. Feter)GOL. 40 min. Mikołaj Ciejek na 1:045 min. 1:0, ciekawe stojące dobrym poziomie spotkanie - mówi Szymon Tomasik oglądający mecz.55 min. Włocłavia ruszyła do ataku, ale szansę na podwyższeni rezultatu miał Pędowski z wolnegoGOL. 57 min. Mateusz Tłuchowski z bliska po podaniu Thiakane i mamy wyrównanieGOL. 65 min. Mateusz Tłuchowski w zamieszaniu na 2:1 dla gości90 min. wygrana Włocłavii!Grom Osie - Legia Chełmża 8:0 (2:0) koniec meczu(17.00); w rundzie jesiennej: 1:1, sędziuje: Sławomir Kujawa (Żnin)GOL. 2 min. Dariusz Wolski na 1:0GOL 15 min. Igor Kucenko na 2:045 min. 2:0GOL. 47 min. Paczkowski GOL. 63 min. Warchoł z karnegoGOL. 64 min. Środa na 5:0GOL. 71 min. Kolmajer - 6:0GOL 87 min. Środa 7:0GOL 90 min. - Grudziński 8:0Flisak Złotoria - Pomorzanin Toruń 2:0 (0:0) koniec meczu(17.00); w rundzie jesiennej: 1:0, sędziuje: Grzegorz Sosnowski (Toruń)15 min. - 0:044 min. 0:045 min. 0:0GOL. 47 min. Drwięga na 1:0GOL. 84 min. Maćkiewicz na 2:090 min. koniec meczuNoteć Łabiszyn - Start Radziejów 4:0 (1:0) koniec meczu(16.00); w rundzie jesiennej: 2:1, sędziuje: Łukasz Reinowski (Bydgoszcz) NOTEĆ: Walczak - Woźniak, Kowalski, Żurawski, Malerowicz, Skonieczka, Bizoń, Mucha, Sarnowski, Szalkowski, M. GryglewiczSTART: Dobrzycki - K. Lewandowski, Świerski, Jaroński, Świątkowski, Roszak, J. Lewandowski, Malinowski, Szelągowski, Adamkiewicz, Fijałkowski. Relacjonuje Mirosław Woźniak (Gazeta Pomorska)90 min. koniec meczu 4:0GOL. 89 min. indywidualna akacja  Mateusza Gryglewicza na 4:078 min. 3:0GOL. 73 min. Marcin Bizoń na 3:066 min. 2:0GOL. 55 min. Piotr Woźniak na 2:045 min. - 1:038 min. 1:0, z rogu 16 metrów dośrodkowanie Szalkowskiego, po rykoszecie rzut rożny25 min. 1:0GOL. 23 min. Fabian Malerowicz,. Szalkowski do Bizonia, ten dośrodkował  a "Fabian" głową na 1:08 min. 0:0Chełminianka Chełmno - Unia/Roszak Solec Kujawski 0:4 (0:2) koniec meczu(16.00); w rundzie jesiennej: 1:3, sędziuje: Mateusz Gajewski (Złotopole)Goście pod wodzą nowego trenera Zbigniewa Stefaniaka. Doświadczony szkoleniowiec zastąpił wczoraj na funkcji szkoleniowca Dariusza Porbesa.90 min. koniec GOL. 85 min. - czwarty gol dla gości - Dah80 min. 0:3GOL. 70 min. Murach z wolnego na 3:0 dla Unii65 min. - 0:245 min. 0:2, przerwa40 min. 0:2GOL. 26 min. Szkaradek na 2:021 min. 0:1 GOL. 4 min. goście obejmują prowadzenie, RaczyńskiKrajna Sępólno Krajeńskie - LTP Lubanie 4:4 (1:2) koniec meczu(16.00); w rundzie jesiennej: 2:1, sędziuje: Mirosław Oparczyk (Zamość)LTP: Kościelecki - Przeździęk, Ł. Kranc, Baranowski (46, Kowalski), Ł. Lewandowski - Stefaniak, Piekarski, M. Pałczyński, Bobrowski - Zakrzewski (70, Ł. Pałczyński), P. Kranc (81, M. Zapiec). GOL. 90+4 min. Orłowski wyrównuje!GOL 78 min. Łukasz Nowak na 3:4 GOL. 59 min. - Marcin Pałczyński na 4:2 dla gościGOL. 53 min. 2:3 Patryk KrancGOL. 51 min. 2:2, Tomasz Mrugalski45 min. przerwaGOL. 28 min. Bobrowski na 2:1 dla gościGOL. 25 min. 1:1 Łukasz Nowak GOL. 10 min. goście obejmują prowadzenie - Rafał  BobrowskiSzubinianka Szubin - Pogoń 0:4 (0:1) koniec meczu(15.00); w rundzie jesiennej: 0:4, sędziuje: Sławomir Winiecki (Zamość)SZUBINIANKA: Kostkowski - Machowski, D. Chojnacki, R. Jurek, Czerwiński, Szweda, M. Janicki, Wiśniewski, Cegiełka, D. Janicki, Obremski.POGOŃ: Wanecki - Krajnyk, Arent, Kempski, Przybysz, Wojciechowski, Maciejewski, Czaplewski, Kopliński, Szal, Plewa.Relacjonuje Szymon Fiałkowski.90+3 min. koniecGOL. 90+3 min. Szal na 4:090 min. 3 minuty doliczone83 min. Jurek uderza obok80 min. żk - Ł. Kempski.za faul, J. Żurawski za niesportowe zachowanieGOL. 77 min. Szal na 3:0 dla Pogoni76 min. - znakomita okazja gości,, uderzenie Mrówczyńskiego broni Kostkowski72 min. Szal z woleja nad bramką66 min. za M. Janickiego J.Żurawski, Mrówczyński za Wojciechowskiego, Ł. Kempski za Koplińskiego64 min. Plewa na spalonym60 min. - wrzutka Szwedy Wanecki paruje na róg59 min. za Czaplewskiego MalczewskiGOL. 52 min. Antoni Krajnyk na 0:2 po zagraniu Bartosza Przybysza z rzutu rożnego45+1 min. przerwa45 min. minuta doliczona44 min. - z wolnego J. Wojciechowski ponad bramką39 min. D. Janicki strzela, ale broni Wanecki38 min. - piłka w siatce Szubinianki, ale Kopliński na spalonym30 min. - dobra okazja gości, ale Kopliński nieczysto trafił w piłkę po zagraniu Szala28 min. żk - D. Janicki26 min. żk Arent26 min. Sebastian Żurawski za Jakuba Cegiełkę25 min. - 0:1, nic specjalnego nie dzieje się na boisku w Szubinie.11 min. Machowski wślizgiem wybija piłkę spod nóg Szala szarżującego w polu karnymGOL. 3 min. Krzysztof Szal i goście szybko prowadzą 1:0.Start Warlubie - Gopło Kruszwica 3:0 (0:0) koniec meczu(15.00); w rundzie jesiennej: 0:0, sędziuje: Jacek Rogowski (Toruń)90 min. koniecGOL. 70 min. Simson po zagraniu Zarembskiego na 3:0GOL. 65 min. ponownie Zarembski z karnego na 2:0GOL. 58 min. Zarembski na 1:045 min. - przerwa, bez goli w Warlubiu30 min. 0:015 min. - 0:0