Wyniki na żywo 8. kolejki III ligi [17, 18 września]

Wyniki na żywo meczów 8. kolejki III ligi rozrywanej 17 i 18 września.

uwagi, pytania, widzisz błędy, znasz wynik, którego nie mamy,
przekazywać relacje z meczów. Pisz - GG 2430115. Dla
poprawnego
oglądania strony najlepiej być zalogowanym.
WYNIKI 8. KOLEJKIPiast Kobylin - Polonia Środa Wielkopolska 0:0
Sparta Brodnica - Cuiavia Inowrocław 1:0 (1:0)Bramka: Łukasz Zagdański (12, głową)
Unia Swarzędz - Lubuszanin Trzcianka 1:4 (0:1)Bramki: Marek Gołembowski (85) - Mariusz Szyszka (22, 90+4), Dariusz Juracki (71), Jarosław Feciuch (89)
Lech Rypin - Unia Janikowo 4:1 (3:0)Bramki: Jakub Bojas (24), Łukasz Grube (41, karny), Jakub Bojas (45), Szymon Moszczyński (67) - Piotr Hadaś (90+1, karny)
Victoria Koronowo - Wda Świecie 0:4 (0:1)Bramki: Bartosz Czerwiński (39, 50), Adrian Talaśka (82, 90)
Notecianka Pakość - Chemik Bydgoszcz 1:1 (0:1)Bramki: Paweł Tabaczyński (70) - Bartosz Rudziński (40)Polonia Leszno - Górnik Avans Konin 1:4 (1:3)Bramki: Przemysław Kowalski (22) - Paweł Błaszczak (30, 45+1), Arkadiusz Bajerski (37), Krystian Sobierajski (74)Sokół Kleczew - GKS Dopiewo 3:1 (2:1)Bramki: Damian Augustyniak (34, 44, karne), Marcin Jankowiak (50) - Maciej Ratajski (15)

5-17
    W następnej kolejce (24/25.09) zagrają: Lubuszanin - Piast, GKS - Unia S, Cuiavia - Sokół, Chemik - Sparta, Górnik Konin - Notecianka, Wda - Polonia L, Unia J. - Victoria, Polonia ŚW - Lech.
    Zapis relacji na żywoNiedziela, 18 września 2011 r.Piast Kobylin - Polonia Środa Wielkopolska 0:0 koniec meczuPIAST: Sadowski - A. Kurzawa, Biernat, Pospiech, M. Kurzawa, Norkiewicz, Czwojdrak, Borowczyk, Matuszak, Kaczmarek, Rejek.POLONIA ŚW: Janicki - Siwek, Lisek, Gendek, P. Przybyłek, Bekas, Loba, Ł. Przybyłek, Duchała, Krajewski, Stańczyk.90 min. - koniec, 0:0 Polonia nadal niepokonana, ale drugi remis beniaminka. Piast przerwał serię trzech porażek z rzędu, ale już od czterech meczów nie strzelił gola.75 min. - nadal 0:060 min. - przewaga gości, ale Piast gra bardzo dobrze w defensywie45 min. - 0:0, niespodzianka do przerwy w Kobylinie30 min. 0:015 min. 0:0, mecz na razie wyrównanyGodz. 16.00 początek ostatniego meczu 8. kokejki, który sędziuje: Jakub Kozaczyk (Poznań)SZCZEGÓŁOWA RELACJA NA OFICJALNEJ STRONIE POLONII
    Sobota, 17 września 2011 r.Sparta Brodnica - Cuiavia Inowrocław 1:0 (1:0) koniec meczuBramka: Łukasz Zagdański (12, głową)SPARTA: Łopatowicz - Sosnowski, Lamka, Jasiński, Czajkowski - Magalski - Ł. Ciechowski, Kozłowski, Kamiński, Zagdański, Piotr Antosiewicz.CUIAVIA: Kowalski - Raszka, Kucharski, Modracki, Milewski, Abbott, Gajkowski, Gralewski, Hulisz, Zawada, Kretkowski.sędziuje: Daniel Mateusiak (Żnin). Widzów około 100.Relacjonuje Artur Kluskiewicz (Gazeta Pomorska).90+3 min. koniec, pierwsza w tym sezonie wygrana Sparty!90 min. - 3 doliczone minuty89 min. - Wiśniewski do Zagdańskiego, ale do dobitki nie zdążył Kozłowski.82 min. Wiśniewski do Zagdańskiego, który bramkarzowi w nogi81 min. Mateusz Wiśniewski za Ł. Ciechowskiego78 min. Jagielski za Gralewskiego73 min. Woźniak za Zawadę69 min. Syska za Sosnowskiego65 min. błąd Łopatowicza, która wypuszcza piłkę, ale Cuiavia nie wykorzystuje sytuacji64 min. Skonieczny za Hulisza62 min. - strzał KozłowskiegoUWAGA. Bramkę dla Sparty zdobył Łukasz Zagdański, który po rzucie wolnym Arkadiusza Kozłowskiego przedłużył dośrodkowanie głową.62 min. - doskonała okazja Sparty, po kontrze Zagdański do Kamińskiego ten mocno uderzył, bramkarz wypluł piłkę. Dobił do siatki Kozłowski, ale spalony59 min. - Raszka polu karnym uderza wślizgiem, ale róg57 min. Kucharski głową obokGodz. 16.02 - początek 2 . połowy45 min. - przerwa Sparta wygrywa 1:043 min. - z autu wrzucał Kucharski ale skiksował w polu karnym Kretkowski40 min. - kontra Sparty, Antosiewicz do Zagdańskiego, Kowalski wychodzi i ubiega zawodnika gospodarzy39 min. Abbott prostopadle do Kretkowskiego, ale Łopatowicz wybija instynktownie jedną ręką jedną37 min. kontra Cuiavii, Abbott do Zawady, ten też podcina nad bramkarzem, ale nad poprzeczką35 min. - dwa błędy Czajkowskiego w jednej akcji, podcinka Kretkowskiego ale Łopatowicz wypiąstkował28 min. strzał Zagdańskiego 26 min. - Krzysztofa Kretkowski wyszedł w tempo, złamał akcję do środka, wymanewrował jeszcze Lamkę, ale trafił w słupek.25 min. - seria stałych fragmentów gry19 min. - groźnie pod bramką Łopatowicza po zagraniu Abbotta17 min. - Gralewski na spalonym15 min. - Cuiavia szuka szans w kontrach, ale obrona Sparty gra poprawnieGOL. 12 min. z rzutu wolnego dośrodkował Kozłowski i Zagdański głową na 1:010 min. - okazje CiechowskiegoCuiavię dziś prowadzi Marek Paczkowski, dotychczasowy asystent Mirosława Milewskiego, który po porażce w Notecianką Pakość podał się do dymisji. W protokole meczowym, jako pierwszy trener wpisany jest Włodzimierz Figas. Wszystko to ma związek z licencją.Godz. 15.00 - początek meczu w Brodnicy.ZAPOWIEDŹ MECZU - KLIKNIJ TUTAJ
    Unia Swarzędz - Lubuszanin Trzcianka 1:4 (0:1) koniec meczuBramki: Marek Gołembowski (85) - Mariusz Szyszka (22, 90+4), Dariusz Juracki (71), Jarosław Feciuch (89)UNIA S: Suwiczak - Zandrowicz, Stawiński, Adamczak, Klepacz, Dohnal, Rampold, Chmielecki, Ludwiczak, Płoska, Gołembowski.LUBUSZANIN: Morawski - Baryl, Królak, Wącisz, Januzik, Kottas, Feciuch, Szyszka, Simson, Wawszczak, Nawrocki.GOL. 90+4 min. - Szyszka na 4:1GOL. 89 min. - Feciuch z karnego podyktowanego za faul Łukasza LebiodyGOL. 85 min. Marek Gołembowski strzela kontaktową bramkę 2:1sędziuje: Michał Sobczak (Ciechocinek)GOL. 71 min. Dariusz Juracki na 2:045 min. przerwa, 0:1, niespdzianka do przerwy40 min. 0:1GOL. 22 min. Szyszka ładnym strzałem, z narożnika pola karnego, po długim rogu na 1:0 dla gości Godz 15.03 - początek meczu
    Lech Rypin - Unia Janikowo 4:1 (3:0) koniec meczuBramki: Jakub Bojas (24), Łukasz Grube (41, karny), Jakub Bojas (45), Szymon Moszczyński (67) - Piotr Hadaś (90+1, karny)LECH: Winiecki - Baranowski, Bojaruniec, Koprowski, Ragaman, Lewandowski, Moszczyński, Fredyk, Grube, Bojas, Piceluk.UNIA J.: Tomaszewski - Wawrzyniak, Dreszler, Borysiak, Kanik, Chmielecki, Dereżyński, Hadaś, Łożyński, Kot, Michałowski.90 +3 min. koniec, piąta z rzędu wygrana Lecha, Unia przegrywa pierwszy mecz od siedmiu kolejekGOL. 90+1 min. z rzutu karnego podyktowanego za faul Mariusza Ragamana - Piotr Hadaś strzela honorową bramkę dla gości.GOL. 67 min. Szymon Moszczyński na 4:060 min. - początek 2. połowy wyrównanyGOL. 45 min. - Bojas na 3:0 (błąd obrony)GOL. 41 min. 2:0 z rzutu karnego (zagranie ręką) GrubeGOL. 24 min. - Jakub Bojas na 1:0 - strzał z 12 metrów po podaniu Baranowskiego3 min. rzut rożny Grube, Koprowski z 10 metrów za lekko
    Victoria Koronowo - Wda Świecie 0:4 (0:1) koniec meczuBramki: Bartosz Czerwiński (39, 50), Adrian Talaśka (82, 89)VICTORIA: Skory - Lipiński, Giełażyn, Glazik, Chrzanowski, Okanga, Brzeziński, Dec, Andrezjewski, Wasiak, PiaseckiWDA: Goszka - Wenerski, Zurek, Szczukowski, Kieliński, Jackiewicz, Mik, Paczkowski, Plewa, Urbański, Czerwiński90 min. - koniecGOL. 89 min. ponownie wprowadzony (w 77 min za Mika) Talaśka na 4:0GOL. 82 min. Adrian Talaśka na 3:0 w sytuacji sam na sam pewnie strzela52 min. - Czerwiński sam na sam, ale obokGOL. 50 min. - Czerwiński na 2:0 ładnym technicznym strzałem pokonuje Skorego45 min. przerwaGOL. 39 min. 0:1 - Bartosz Czerwiński, z bliska w polu karnym11 min. - nic specjalnego nie dzieje się w Koronowie na początku meczu:
    Notecianka Pakość - Chemik Bydgoszcz 1:1 (0:1) koniec meczuBramki: Paweł Tabaczyński (70) - Bartosz Rudziński (40)NOTECIANKA: Krajewski - Lisiecki, Delekta, Bednarek, Schumacher, Chachuła, Misiąg, Nadolski, Kala, Wiśniewski, Tabaczyński.CHEMIK: Ostrowski - Sarnowski, Wojda, Rudziński, Polaszewski - Prejs, Tuszyński, Kaniecki, Konecki - Florek, BiernackiZmiany : Notecianka: od 46 min. za Chachułę - Szot i od 70 min. za Wiśniewskiego - BabiarzChemik za Prejsa - Wojciechowski od 67 min., za Koneckiego - Tokarski od 75 min; za Florka - Nowacki od 88 min; za Biernackiego - Czesiński od 88 min.Zółte kartki : Szot, Wiśniewski i Kala ( wszyscy Notecianka ).Relacjonuje Marek Kaśków (Gazeta Pomorska)90 +4 min. koniec meczu90+1 min. Babiarz z 18 metrów prosto w bramkarza81 min. Kala głową w poprzeczkęGOL. 70 min. Tabaczyński na 1:1, piękny strzał w okienko65 min. Misiąg z 5 metrów nad poprzeczką50 min. 0:145 min. - przerwaGOL. 40 min. Krajewski wybija piłkę przed siebie, ale Rudziński z 5 metrów wykorzystuje błąd bramkarza i 1:0 dla gości30 min. - ciekawe spotkanie w Pakości27 min. Tabaczyński przewrotka25 min - w słupek Tabaczyński21 min. - do tego czasu trzy razy strzelał Wiśniewski, w 21 min. trafił w poprzeczkęW bramce Notecianki dziś za Ciesielskiego ( zgłosił uraz trenerowi na rozgrzewce) Paweł Krajewski.
    Polonia Leszno - Górnik Avans Konin 1:4 (1:3) koniec meczuBramki: Przemysław Kowalski (22) - Paweł Błaszczak (30, 45+1), Arkadiusz Bajerski (37), Krystian Sobierajski (74)Relacjonuje Marek Tamulski - radio Planeta FM - gornikkonin.blip.pl/90 min. koniec meczuGOL. 74 min. - Czwarta bramka gości - Krystian Sobieraj.60 min. - 1:345+2 min. - przerwaGOL. 45+1 min.  -  Błaszczak na 3:1 dla gościGOL. 37 min. Arkadiusz Bajerski. na 2:1 dla gościGOl. 30 min. Paweł Błaszczak na 1:1GOL. 22 min. Przemysław Kowalski na 1:0 dla Polonii15 min. 0:0
    Sokół Kleczew - GKS Dopiewo 3:1 (2:1) koniec meczuBramki: Damian Augustyniak (34, 44, karne), Marcin Jankowiak (50) - Maciej Ratajski (15)GKS: Rafał Korbik - Dawid Ozimek, Łukasz Jujeczka, Maciej Ratajski, Michał Wysocki, Maciej Brauza, Patryk Bordych, Michał Lasek, Jakub Solarek, Piotr Kurminowski, Tobiasz Jarentowski.90 min. koniec83 min. Brauza ukarany czerwoną kartką według gości, zderzył się z rywalem, a sędzia wyrzucił go z boiska72 min. - Jarmuszkiewicz za Wysockiego 70 min. - Budzyń nad poprzeczką65 min. - Szczudeł za Bordycha, Budzyń za Solarka, Rewers za Kurminowskiego60 min. - podłamany takim przebiegiem meczu GKS atakuje, ale bezskutecznie GOL. 50 min. - ten sam piłkarz z Kleczewa na 3:1 Marcin Jankowiak48 min. - zawodnik Sokoła uderzył piłkarza GKS, za co otrzymał tylko żółtą kartkę45 min. przerwaGOL. 44 min. Augustyniak, z rzutu karnego na 2:0. Kontrowersyjna decyzja sędziego38 min. Strzał Brauzy z 6 metrów zablokowanyGOL. 34 min.  z rzutu karnego Damian Augustyniak na 1 :133 min.  nieporozumienie Korbika i Ozimka wykorzystał napastnik Sokoła, bramkarz GKS fauluje w polu karnym i zostaje upomniany żółtą kartką32 min. zamieszanie pod bramką GKS, ale Sokół nieskuteczny25 min. żywy ciekawy mecz w Kleczewie23 min. indywidualna akcja Jarentowskiego z linii wybija obrońca SokołaGOL. 15 min. Ratajski po zagraniu Bordycha z wolnego 1:0 dla GKS14 min. trzy dogodne sytuacje Sokoła5 min. Brauza z 30 metrów ale piłk nad poprzeczką4 min. Kurminowski do Brauzy, a ten obok