Wyniki Zawodów : Spławikowe Mistrzostwa Koła AMUR w Kielcach.

Zalew Kielecki 5 05 2013 rok.

W zawodach wędkarskich udział wzięło 20 uczestników w czterech kategoriach .W kategorii senior :mistrzem Koła został kolega Wiejas Łukasz -6750 pkt.I-vice mistrzem został kolega Zamojski Piotr - 6658 pkt.II-vice mistrzem został kolega Świat Janusz - 4858 pkt.W kategorii młodzież U 23 :mistrzem Koła został kolega Durlik Kamil - 548 pkt.I -vice został kolega Kraska Krzysztof - 132 pkt .W kategorii junior U18:mistrzem Koła został kolega Skalski Michał - 86 pkt.W kategorii kadet U 14 :mistrzem Koła został kolega Fronczkowski Bartłomiej - 7996 pkt.I- vice mistrzem został kolega Chudzicki Maksym - 1902 pkt.Wszyscy zwycięzcy zostali udekorowani medalami , dyplomami i pamiątkowymi Pucharami . Zawody przebiegały przy pięknej pogodzie i rybki też chętnie odwiedzały przynęty zawodników. Został też po raz pierwszy nakręcony film z przebiegu zawodów przez naszego kolegę v-ce prezesa Mirosława który umieścił go na naszej stronie internetowej Koła i na www.YouTube.com można go też zobaczyć . Polecam ! Chciałem też przy okazji podziękować wszystkim kolegom którzy przyczynili się do przygotowania terenu zawodów, sędziom którzy sprawnie obliczali wyniki, koledze Arturowi który dostarczył sprzęt na zawody i z zawodów do siedziby naszego Koła własnym transportem nie obciążając Koła kosztami . Dziękuję Wszystkim prezes Krzysztof Latosiński.