XIV Mistrzostwa Okręgu Kujawsko-Pomorskiego Boksie. Wygrane Ciechanowskiego i Linerta z WKB Start

Mateusz Ciechanowski na najwyższym stopniu podium
Mateusz Ciechanowski na najwyższym stopniu podium WKB Start Włocławek
XIV Mistrzostwa Okręgu Kujawsko-Pomorskiego Boksie. Sukcesy Ciechanowskiego i Linerta z WKB Start Włocławek.

Sukces zawodników WKB Start Włocławek w zawodach w Grudziądzu w XIV Mistrzostwach Okręgu Kujawsko-Pomorskiego Kadetów i Juniorów w Boksie.W imprezie wystąpiło siedmiu reprezentantów WKB Startu Włocławek podopiecznych trenerów Henryka Kwiatkowskiego i Wiesława Zawadzkiego.DOŁĄCZ OD NAS NA FACEBOOKUNajlepiej zaprezentował się junior Mateusz Ciechanowski (w wadze 81 kg), który wywalczył pierwsze miejsce i zakwalifikował się na mistrzostwa Polski, które 10-14 kwietnia 2013 odbędą się w Grudziądzu.Ponadto Ciechanowski otrzymał nagrodę za walkę z Janem Sosnowskim (Astoria Bydgoszcz), która została uznana za najładniejszą w zawodach.Pieniądze na włocławskie kluby sportowe podzielone [2013 rok, lista] Trzecią lokatę wywalczyli Marcel Nowacki (64 kg) i Bartosz Felińczak (+91 kg), a na miejscach 5-8 sklasyfikowano innego juniora Krystiana Moskala (75 kg). Zwycięstwo i kwalifikację do mistrzostw strefy wywalczył kadet Konrad Linert (-50 kg). W tej kategorii trzecie miejsca zajęli Konrad Wawrzonkowski (63kg) i Tomasz Kowalski (70 kg). Zobacz walkę Mateusz Ciechanowski - Jan Sosnowski .