XVIII Ogólnopolskie Masowe Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS. Wygrana Cezarego Mroza

LKS VECTRA WŁOCŁAWEK

Podczas rozegranego w dniu 5.10br. w Wolborzu Centralnego Finału XVIII Ogólnopolskich Masowych Biegów Przełajowych Zrezszenia LZS brązowy medal w biegu na 3000m zdobył Cezary Mróz.

Złoty medal wywalczył mistrz Polski i lider tegorocznych tabel na 3000m Mateusz Borkowski z LKB Rudnik a drugie miejsce zajął Wojciech Sowik z LUKS Rawa Mazowiecka.Bardzo dobrze wypadły też młodsze koleżanki Czarka, Klaudia Kazimierska uplasowała sie na 6. pozycji w biegu dzieci a Alicja Waśkowska sklasyfikowana została na 9 miejscu w biegu młodziczek.

W zawodach udział wzięło ok. 800 zawodników z całej Polski, w tym wielu medalistów i reprezentantów kraju.W tym samym dniu w Białych Błotach odbył się Miting Zakończenia Sezonu i Mistrzostwa Województwa LZS młodzików, w których udział wzięła Julia Markowska. W debiucie na 1000m nasza zawodniczka z wynikiem 2:15,89 wywalczyła srebrny medal.