Zapraszamy na dzień otwarty w WSEiZ

Artykuł Sponsorowany
Artykuł Sponsorowany
Najlepsza niepubliczna uczelnia techniczno-artystyczna: Wyższa ...
Najlepsza niepubliczna uczelnia techniczno-artystyczna: Wyższa ... mat. organizatora
Najlepsza niepubliczna uczelnia techniczno-artystyczna: Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie zaprasza na Dzień Otwarty w najbliższą niedzielę 3 czerwca o godz. 16.00 w budynku Uczelni przy ul. Rejtana 16.

W programie m.in. spotkania z Dziekanami, wykładowcami i studentami, wystawy prac studentów Architektury Wnętrz, warsztaty, ćwiczenia, zabawy oraz zwiedzanie Uczelni. Przyjdź, a dostaniesz 200 zł rabatu na czesne!

PROGRAM:
- prezentacja Wydziałów WSEiZ: Architektury, Ekologii i Zarządzania
- spotkania z Dziekanami, wykładowcami i studentami,
- wystawy prac studentów Architektury Wnętrz pod kierunkiem Prof. Andrzeja Bissenika i dr Marii Komorowskiej
- zabawa instalacją przestrzenną „Piłka w grze” zaprojektowaną przez mgr Annę Męczyńską
- warsztaty z podstaw projektowania architektonicznego wspierane programem ArchiCAD pod kierunkiem mgra inż. arch. Piotra Gastmana
- ćwiczenia mikroskopowe (ocena jakości wody) pod kierunkiem doc. dra Kazimierza Dygusia
- nauka udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej (ćwiczenia na fantomach)
- zwiedzanie Uczelni i inne atrakcje...

Dla każdego Uczestnika Dnia Otwartego – specjalny rabat 200 zł na czesne.

Istniejąca od ponad 16 lat Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie jest jedną z najlepszych niepublicznych uczelni techniczno-artystycznych w Polsce. Uczelnia spełnia polskie oraz europejskie standardy nauczania, a dzięki doskonale przygotowanej kadrze naukowo-dydaktycznej, liczącej ok. 300 pracowników, a także rozbudowanej bazie technicznej – licznym laboratoriom i pracowniom, cieszy się dużym uznaniem studentów. Dynamiczny rozwój WSEiZ, wysoki poziom kształcenia oraz interdyscyplinarny charakter wiedzy, jaką zdobywają studenci, doceniany jest również przez pracodawców i ekspertów z wielu dziedzin.

Studenci WSEiZ - na 3 Wydziałach: Architektury, Ekologii i Zarządzania - mają możliwość zdobycia tytułu: inżyniera, inżyniera architekta, inżyniera architekta krajobrazu, licencjata, a także na trzech kierunkach studiów - magistra inżyniera.
Uczelnia prowadzi 10 kierunków studiów: Architekturę (I i II stopień), Architekturę Krajobrazu (I stopień), Wzornictwo (I stopień), Budownictwo (I stopień), Ochronę Środowiska (I i II stopień), Edukację Techniczno-Informatyczną (I stopień), Zdrowie Publiczne (I stopień), Zarządzanie (I stopień) oraz Zarządzanie i Inżynierię Produkcji (I i II stopień).
Od październiku 2011 r. Wydział Architektury WSEiZ - jako jedyny na uczelni niepublicznej w Warszawie i drugi w Polsce - decyzją MNiSW otrzymał uprawnienia do prowadzenia studiów II stopnia na kierunku Architektura (dawniej Architektura i Urbanistyka). Studia kończą się tytułem magistra inżyniera architekta, niezbędnego do otrzymania pełnych uprawnień architektonicznych.

WSEiZ dysponuje własną - usytuowaną w centrum Warszawy - nowoczesną i przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych bazą dydaktyczno-administracyjną, w której mieszczą się profesjonalnie wyposażone specjalistyczne pracownie i laboratoria, m.in. rysunku i malarstwa, projektowania architektonicznego, grafiki komputerowej, rzeźby, fotografii, projektowania mebla, mechaniki płynów, hydrauliki i hydrologii, chemii, gleboznawstwa, oczyszczania ścieków, utylizacji odpadów, urządzania i pielęgnacji ogrodów czy pracownia projektowania wirtualnego obiektu budowlanego i krajobrazu (wyposażona w sprzęt komputerowy i oprogramowanie m.in. komputery Apple iMac Core 2 Duo, tablety graficzne, manipulatory 3D, programy - ArchiCAD, AutoCAD, Studio 3DMax). Cześć zajęć praktycznych odbywa się w Terenowej Stacji Ochrony Przyrody i Krajobrazu WSEiZ w Klaudynie-Laskach pod Warszawą.

Uczelnia rozpoczęła na początku maja br. przebudowę budynku dawnej drukarni, który znajduje się przy ul. Olszewskiej 12. Już za 11 miesięcy w dzielnicy Mokotów utworzy on - wraz z istniejącym w pobliżu kompleksem budynków WSEiZ przy ul. Rejtana 16 - nowe centrum administracyjno-dydaktyczne Uczelni. W przebudowywanym budynku o powierzchni ponad 2000 m2 obok nowocześnie wyposażonych pracowni projektowych, mieścić się będzie m.in. siedziba Władz Uczelni wraz z administracją, dziekanaty wydziałów oraz Oficyna Wydawnicza WSEiZ. Budynek zostanie dostosowany do wymagań osób niepełnosprawnych.

W WSEiZ działa Biuro Karier, które pomaga studentom i absolwentom w znalezieniu pracy. Uczelnia organizuje również dla nich Targi pracy, na które zaprasza firmy z branży budowlano-architektonicznej i ochrony środowiska. Student może korzystać z bezpłatnych konsultacji psychologa pracy i prawnika w zakresie doradztwa zawodowego i zakładania własnej firmy.

Ważną rolę w edukacji studentów na kierunkach artystycznych WSEiZ odgrywa organizacja wystaw prac projektowych, które odbywają się w Atrium budynku Uczelni przy ul. Rejtana 16. Dużym zainteresowaniem zwiedzających w ostatnich latach cieszyły się m.in. wystawy: Apteczek Domowych; Dorobku Pracowni Dydaktyczno-Artystycznych na kierunku Architektura Wnętrz oraz wystawa „Na biegunach”, na której zostały zaprezentowane bujane zabawki dla dzieci.
Obecnie w WSEiZ studiuje ponad 4000 studentów. Mury uczelni opuściło do tej pory ponad 10 000 inżynierów!

Wideo

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3