Zespół Damy Radę rozegra kolejny mecz w III lidze

Nadesłane
III-ligowy zespół Damy Radę Inowrocław po miesięcznej przerwie w rozgrywkach wraca na parkiet. W najbliższą niedzielę o godz. 14.30 podejmie zespół LKS Kęsowo.

Inowrocławianie dotychczas rozegrali tylko jedno spotkanie, które przegrali z GKS Catusia Kartuzy 27:35. W następnych kolejkach zespół z Kujaw pauzował i obecnie zajmuje 5.miejsce w tabeli. Zawodnicy Damy Radę tą przerwę solidnie przepracowali. Sztab szkoleniowy skupił się nad poprawą obrony oraz techniką indywidualną.W miniony weekend juniorzy rozegrali drugi turniej w kategorii junior starszy. Pomimo dwóch porażek, zarówno zawodnicy jak i trenerzy są bardzo zadowoleni z gry, widać postępy.– Turniej juniorski pokazał, że dobrze wykonujemy swoją pracę na treningach. Jest progres w grze chłopaków z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. W ostatnim czasie dołączyło do nas kilku zawodników, którzy wpłyną na podniesienie poziomu zespołu oraz rywalizacji na poszczególnych pozycjach. LKS Kęsowo będzie na pewno wymagającym przeciwnikiem, z którym postaramy się sprawić niespodziankę - mówi Mariusz Łukasiewicz trener zespołu juniorskieg. – W najbliższą niedzielę po raz drugi wystąpimy przed własną publicznością. Zespół z Kęsowa to doświadczeni zawodnicy z przeszłością ligową. Grają ze sobą od lat, więc na pewno to trudny przeciwnik na tym etapie naszej działalności. Pomimo wszystko powalczymy o zwycięstwo. Zapraszamy wszystkich sympatyków naszej drużyny - informuje Arkadiusz Fajok trener I zespołu. Początek spotkania 24 listopada (niedziela) o godz. 14.30 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy al. Niepodległości 4. Wstęp na mecz jest bezpłatny.