Zespoły AKM Portofino ze zmiennym szczęściem w meczach z MCHKK Chełmno [zdjęcia]

Wojciech Alabrudziński

Zaległości odrobioneKoszykówka Wysoka wygrana juniorów pierwszej drużyny Portofino AKM w zaległym spotkaniu. Zakończyła się pierwsza faza rozgrywek w 2. lidze WLKA.97
PORTOFINO I 17 24 29 2657
MCHKK

15 15 10 17PORTOFINO AKM I: Leśniewski 19, Pańczak 18, Stępkowski 14, Zawalski 13, Wójcik 10, Wasielewski 7, Czekalski 7, Dudra 5, Włudarski 2.ZDJĘCIA Z MECZU AKM PORTOFINO - MCHKK CHEŁMNO TUTAJPoza pierwszą w miarę wyrównaną kwartą, w pozostałych przewaga gospodarzy nie podlegała najmniejszej dyskusji.- Cieszy mnie fakt, że drużyna po ciężkich treningach i dłuższym okresie bez gry tak dobrze się zaprezentowała - powiedział Marcin Piekarski, trener juniorów Portofino. - Widać zdecydowaną poprawę indywidualnej formy i zespołowej gry w obronie. Ten ostatni element nieco szwankuje w grze ofensywnej, ale do najważniejszych spotkań sezonu jest trochę czasu i ten okres poświęcimy na szlifowanie formy.Włocławianie są jedną z niewielu drużyn, która w chwili obecnej nie ma zaległych spotkań. Największe szanse na awans do rozgrywek strefowych mają trzy pierwsze ekipy. Teoretycznie zachował ją również Kasprowicz jednak pod warunkiem wygrania zaległych spotkań (m.in. z Novum).DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU1.

MCHKK

16 23 31 27PORTOFINO AKM: Zawalski 16, Nysztal 14, Majewski 10, Stępkowski 9, Witwicki 7, Topić 6, Podlewski 6, Pańczak 5, Różanowski 5, Szkopiński 5.O raczej nieoczekiwanej porażce włocławian w meczu trzecioligowym zdecydowało słabsza postawa w drugiej i trzeciej kwarcie. W tym okresie gospodarze zagrali bardzo słabo w obronie co wykorzystali dobrze dysponowani rzutowo koszykarze z Chełmna (dziewięć celnych "3"). W poczynaniach włocławian widoczna było zmęczenie ciężkim treningami i faktem, że było pierwszy po trzygodnowiej przerwie mecz o punkty.1