W szkołach podstawowych i gimnazjach w Warszawie i w podległych powiatach do 10 grudnia br. policjanci garnizonu stołecznego rozpropagują plakaty promujące akcję „Stop przemocy w szkołach”.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W szkołach podstawowych i gimnazjach w Warszawie i w podległych powiatach do 10 grudnia br. policjanci garnizonu stołecznego rozpropagują plakaty promujące akcję „Stop przemocy w szkołach”. Celem działań jest troska o dobro i bezpieczeństwo dzieci i młodzieży poprzez zapobieganie przejawom przemocy i innym niebezpiecznym zachowaniom na terenie szkół.

Już w listopadzie do szkół trafiają przygotowane w ramach podpisanego porozumienia o współpracy zawartego pomiędzy Komendą Stołeczną Policji a Komunikatorem Internetowym Gadu – Gadu 100997 plakaty promujące akcję „Stop przemocy w szkołach”. Działania prowadzone są w trosce o dobro i bezpieczeństwo dzieci młodzieży, pragnąc położyć kres wszelkim przejawom przemocy i innym niebezpiecznym zachowaniom na terenie szkół.

Wszelkie niepokojące informacje młodzi ludzie mogą przekazywać pod numery telefonu: 022-603-68-48 ; 022-603-67-95 ; 022-603-76-09 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres prewencja.ksp@policja.waw.pl

Jednocześnie przypominamy, że nr 100997 nie jest aktywny w trybie on-line, lecz na zasadzie pozostawiania informacji na serwerze Gadu - Gadu, które są odbierane i czytane przez policjantów. Na numer, GG:100997 można pisać już od 20 lutego 2007 roku. Odebraliśmy do tej pory już około 22000 wiadomości.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!