W ręce policjantów z Mokotowa trafił Jakub L. Mężczyzna opuszczając teren szpitala, okradł stojącą przed oddziałem ratunkowym karetkę. 19- latek zabrał z ambulansu butlę z tlenem.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W ręce policjantów z Mokotowa trafił Jakub L. Mężczyzna opuszczając teren szpitala, okradł stojącą przed oddziałem ratunkowym karetkę. 19- latek zabrał z ambulansu butlę z tlenem. Wystający z plecaka „bagaż” zauważyli pracownicy ochrony, którzy ujęli złodzieja i powiadomili policję. Sprawca kradzieży trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj wieczorem, około godziny 23:00 pracownicy ochrony jednego ze szpitali na Mokotowie, zauważyli młodego mężczyznę, który opuszczał teren lecznicy. Uwagę ochroniarzy przykuła wystająca z jego plecaka butla z zaworem tlenowym. 19- latek został ujęty. O zdarzeniu powiadomiono natychmiast policję.

Już po chwili do szpitala przybyli funkcjonariusze z komendy przy Malczewskiego. Policjanci sprawdzili bagaż 19- latka. Jakub L. nie potrafił wyjaśnić, skąd wzięła się w nim butla z tlenem. Policjanci udali się na oddział ratunkowy. Razem z jego pracownikami sprawdzili wszystkie pomieszczenia i karetki stojące na podjeździe. Jak się okazało, sprzęt został skradziony z jednego z ambulansów. Odzyskana butla trafiła z powrotem do karetki.

Jakub L. spędził noc w policyjnym areszcie. Mężczyzna odpowie za kradzież.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!