Al Pacino to jeden z najbardziej cenionych aktorów na świecie. 22 września miał przyjechać do Warszawy na spotkanie z cyklu An Evening With. Organizatorzy poinformowali jednak, że wydarzenie zostało odwołane.


źródło: Agencja TVN/x-news

To miało być bezsprzecznie jedno z ważniejszych wydarzeń kulturalnych roku. Pacino miał odwiedzić Warszawę i wziąć udział w specjalnym spotkaniu z fanami. Tymczasem organizatorzy poinformowali, że z przyczyn od nich niezależnych spotkanie jednak się nie odbędzie.

Chętnych do zobaczenia światowej gwiazdy kina nie brakowało. Bilety rozeszły się błyskawicznie, choć ich cena wahała się od 500 zł do nawet 2500 zł. Stage Production, organizator wydarzenia informuje, że każdy kto zakupił wejściówkę bedzie mógł zwrócić ją w punkcie zakupu.

Czytaj też: Wygraj płytę z ćwiczeniami "Tonique" i trenuj z Sylwią Wiesenberg [KONKURS]

Wydarzenie miało być niepowtarzalne. Niecodziennie ma się w końcu okazję, aby na żywo zobaczyć i porozmawiać z gwiazdą tak wielkiego formatu. Miała to być również pierwsza wizyta Ala Pacino w naszym kraju.
Z tych samych przyczyn nie odbędzie się też drugie spotkanie cyklu. Do Polski nie przyjedzie Arnold Schwarzenegger, który miał gościć w Warszawie 17 listopada.

Poniżej publikujemy oficjalne oświadczenie organizatorów:

Szanowni Państwo,

Z przyczyn niezależnych od nas, zmuszeni jesteśmy odwołać zaplanowane, dwa najważniejsze wydarzenia kulturalne tego roku w naszym kraju: AN EVENING WITH AL PACINO oraz AN EVENING WITH ARNOLD SCHWARZENEGGER.
Przekazuję tę informację z ogromnym smutkiem i żalem, gdyż walczyliśmy do samego końca o to, aby umożliwić polskiemu widzowi udział w unikalnych przedsięwzięciach z żywymi legendami Hollywood.
Pomimo ogromnego zainteresowania, z powodu nieoczekiwanych okoliczności, nie jesteśmy w stanie podjąć się organizacji spotkań z cyklu AN EVENING WITH. Tym samym pragnę z całego serca podziękować wszystkim osobom, współpracownikom, ale również partnerom, sponsorom i patronom, którzy przez ostatnie miesiące pracowali na realizację wspólnych marzeń. Dziękuję wszystkim, którzy zakupili bilety i informuję, że ich zwrotów należy dokonywać w miejscach zakupu.


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!