Symbol Świąt Bożego Narodzenia i najważniejsze drzewko warszawiaków już jest w stolicy. W sobotę na Stare Miasto przyjechała choinka. W paczce.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Tradycyjnie już, wielka choinka stanie na placu Zamkowym. Na razie można zobaczyć ją w wersji kompaktowej - przed montażem. Zapakowana w kilku częściach wygląda niepozornie, aż trudno uwierzyć, że po złożeniu będzie największą choinką świąteczną w Warszawie i najpiękniejszą ozdobą Starego Miasta.

Choinka przyjechała w ciężarówce

Miejsce dla choinki na pl. Zamkowym

Choinka wraz ze świątecznymi dekoracjami musi być gotowa na sobotę, 5 grudnia. O godz. 16.00 rozpocznie się wspólne kolędowanie - zaśpiewamy piosenki znane dobrze Polakom, jak i posłuchamy ich amerykańskich odpowiedników w wykonaniu zespołu gospel. Następnie swoje największe przeboje zaprezentują: Monika Brodka, Bracia, Pectus, Leszcze, Łukasz Zagrobelny i Marina Łuczenko.

- Poza tym pokażemy publiczności wyjątkowy film, który będą komentować na żywo nasze gwiazdy. To interaktywna opowieść o historii choinki – zdradza Magdalena Łań ze stołecznego ratusza.

Najważniejsza część planowana jest na godzinę 17.00. Punktualnie o tej porze dekoracje rozbłysną na Trakcie Królewskim. Także na największej choince zaświecą się świąteczne lampki.Zobacz również:

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!