Dzień otwarty w Instytucie Żywności i Żywienia

Podczas dnia otwartego w Instytucie Żywności i Żywienia będzie można skorzystać z porad dietetyków (© Mikołaj Suchan / Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Konsultacje z dietetykami, badania poziomu cukru we krwi, ciśnienia tętniczego, wskaźników BMI i WHR, spotkania z trenerami - tak zapowiada się dzień otwarty w Instytucie Żywności i Żywienia.

Dzień Otwarty organizowany jest przez Instytut Żywności i Żywienia w ramach kampanii społecznej Zachowaj Równowagę. Podstawowym celem projektu jest promocja zdrowego stylu życia, w tym zapobieganie nadwadze i otyłości, oraz edukacja społeczeństwa w zakresie żywienia i aktywności fizycznej. Podczas Dnia Otwartego uczestnicy będą mogli bezpłatnie wziąć udział w aktywnościach przygotowanych przez Instytut Żywności i Żywienia.

W godzinach 13:00 - 15:00 gościem specjalnym Dnia Otwartego będzie Ambasador kampanii Zachowaj Równowagę, Pascal Brodnicki.

Dzień otwarty w Instytucie Żywności i Żywienia [PROGRAM]konsultacje z dietetykami – darmowe porady dotyczące odżywiania; informacje o wartości odżywczej żywności
Badania i konsultacje – badanie poziomu cukru we krwi; pomiar ciśnienia tętniczego
Pomiary antropometryczne – wskaźnik BMI i wskaźnik WHR
Pokaz kulinarny – proste przepisy na smaczne i zdrowe dania (13:00 – 15:00).

Sesje treningowe z ekspertami:
12:00 trening cardio – Robert Czech
15:00 trening funkcjonalny – Katarzyna Bigos
16:00 rozciąganie / pilates – Paulina Bernatek-Brzózka

Czytaj także: Wygraj zegarek dla biegacza Tom Tom Runner GPS! [KONKURS]

Dzień otwarty w Instytucie Żywności i Żywienia odbędzie się 4 października, w godzinach 10-17. Instytut mieści się przy ul. Powsińskiej 61/63

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!