JASNOWIDZ Z CZŁUCHOWA. Krzysztof JACKOWSKI i jego przepowiednie na 2014 rok

JASNOWIDZ Z CZŁUCHOWA. Krzysztof JACKOWSKI i jego przepowiednie na 2014 rok (© Aleksander Knitter / arch. GP)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

- Unia Europejska wyraźnie się skompromituje - wieszczy na 2014 rok jasnowidz Krzysztof Jackowski. Co jeszcze przepowiada?

Rozmowa z Krzysztofem Jackowskim, jasnowidzem z Człuchowa.

- Od lat pytamy pana, jaki będzie nadchodzący rok. No więc jaki?
- Ważny. Po pierwsze Unia Europejska wyraźnie się skompromituje. Będzie chodziło o finanse. Z Unią Europejską będzie się nam kojarzyła afera ekonomiczna związana z rozdzieleniem pieniędzy. Okaże się, że Unia robi coś poza prawem. Będzie to też pierwszy rok początku jej rozpadu, który trwać będzie trzy lata. Zacznie się jednak w tym roku.

Zobacz również: Najciekawsze przepowiednie na 2014 rok. Co nas czeka?

- Kto wygra na scenie politycznej?
- Wygra PiS. PO przegra, ale będzie dużo małych partyjek i władza nie będzie łatwa.

- To dobrze czy źle?
- PiS na pewno zrobi porządek i bardzo mocno weźmie się do zarządzania. Dużą siłę będzie wkładać w trwałość koalicji. To będzie duże staranie, żeby układ był cały czas spięty. Takie skrupulatne działania, żeby koalicja była silna.

- Macierewicz będzie kiedyś rządził?
- Najwyżej będzie ministrem.

- Zajmie się służbami?
- Nie, Kaczyński nie da mu władzy w służbach wewnętrznych.

- A Donald Tusk? Co się będzie z nim działo?
- Przestanie się liczyć na scenie politycznej. Będzie miał nadzieję na jakiś awans w UE, ale się przeliczy. W pewnym sensie odejdzie w polityczną niepamięć.

- Co nas jeszcze czeka w nadchodzącym roku?
- Dalsze wyludnienie Polski. Młodzi ludzie będą wyjeżdżać. Czasy będą jeszcze trudniejsze, kryzysowe. Zdecydowanie pogorszy się w służbie zdrowia i szkolnictwie. Głośno będzie o tym, że medycyna będzie prywatna. Budżet zacznie się łamać. Gdy Kaczyński dojdzie do władzy, Polska będzie postrzegana przez Unię Europejską jako państwo konfliktowe.

- Znając poglądy Jarosława Kaczyńskiego, nietrudno to wywnioskować...
- Kaczyński będzie poruszał słuszne z punktu widzenia Polaków kwestie, ale to będzie źle postrzegane.

- Jakaś sensacja w przyszłym roku?
- Będzie inne spojrzenie na katastrofę smoleńską. Powtórzę - nie na zamach, ale katastrofę. Nie przez pryzmat Macierewicza, ale stanie się coś, przez co katastrofa zyska inne oblicze. Coś z procedurami.

- Widzi pan coś jeszcze w przyszłości?
- Będzie dyskusja o nowym selekcjonerze kadry Polski w piłce nożnej. Dojdzie do konfliktu i próby powołania innego trenera, ale nie z Polski. Będziemy się też dziwić aferze z pieniędzmi. To będzie miało związek z PO i z pożyczkami, które będą zaciągane w parabankach na lichwiarski procent. Będzie z tego duża afera. Kojarzy mi się też duży wybuch w Orlenie.

- A jaką będziemy mieli pogodę?
- Będą dwa bardzo mokre okresy, wiosenny i letni. Letnie ulewy mogą spowodować powodzie. Zima w tym roku będzie krótka, pod koniec lutego pojawią się pierwsze oznaki wiosny.

- Coś nas jeszcze spotka?
- ZUS wyjdzie z zamieszania z OFE obronną ręką. Ogólnie widzę raczej naszą przyszłość tragicznie.

Źródło: Co czeka nas w 2014 roku? Przepowiada jasnowidz z Człuchowa - pomorska.pl

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

cocomo (gość)

No i JACKOWSKI znowu nawalił :(((((. Cytat: " A Donald Tusk? Co się będzie z nim działo?
- Przestanie się liczyć na scenie politycznej. Będzie miał nadzieję na jakiś awans w UE, ale się przeliczy. W pewnym sensie odejdzie w polityczną niepamięć. " donek TUSK został wczoraj Przewodniczącym Rady Europy. A Pan Jackowski niech sobie przestroi odbiornik bo coś źle działa

sen (gość)

sen. nie opłaca się piec chleba ,to jak zarobić , prościej zlikwidować pieniądz na świecie i będzie raj na ziemi poważnie i świat się uspokoi

Małgorzata (gość)

To był zmach. Czego Pan Jackowski się boi .Przecież to pewne że był zamach.

the nikt (gość)

afera w EU.... ? podwojny VAT przy nabyciu unijnym... ?. podwojny vat przy nabyciu wewnatrz unijnym ... oficjalnie to 0% a nieoficjalnie 23% .... + dodatkowe 23% przy sprzedazy ... o t i cala tajemnica.... jak sie media zwiedza to powazny biznes powie ze woli juz podatek graniczny 2-3% zanim nastala unia.... i to jest powod dlaczego unia musi upasc .... albo przynajmniej sie skomporomitowac