Nowy klub fitness Ewy Chodakowskiej już niedługo będzie otwarty dla wszystkich. Trenerka popularność zdobyła nagrywając swoje zestawy ćwiczeń i motywując kobiety do walki z kilogramami. Obecnie prowadzi własny program w telewizji śniadaniowej, organizuje warsztaty, pisze książki. Już 20 stycznia otworzy swój pierwszy fitness klub!

Nowy klub fitness Ewy Chodakowskiej "Be Active" będzie mieć siedzibę na ulicy Wołoskiej 3. Pierwsze zajęcia zaplanowane są już na 20 stycznia 2014 roku.

Zajęcia będą prowadzone nie tylko przez samą Chodakowską, ale również przez jej męża, Lefterisa Kavoukisa a także przez Tomasza Choińskiego. Oprócz trenerów fitness na miejscu będzie do dyspozycji klientek przez cały czas dietetyk. Zajęcia będą prowadzone grupowo, a dla chętnych indywidualnie. Program żywieniowy i zestawy ćwiczeń będą dobierane tak by dopasować je do potrzeb klientek.

Czytaj też: Dieta z dostawą do domu - idealny sposób na szczupłą sylwetkę czy modna fanaberia?

Nowy klub fitness Ewy Chodakowskiej "Be Active" jeszcze nie ruszył a już został oblężony przez potencjalne klientki. Ponoć recepcjonistki nie są w stanie sprostać wielkiemu zainteresowaniu. Jak poinformowała swoich fanów na facebooku Ewa Chodakowska, nie spodziewała się takiej ilość chętnych, dlatego prosi o wyrozumiałość, tłumacząc, że to dopiero początki.

Jeżeli i Wy jesteście zainteresowane udziałem w zajęciach w nowym klubie Ewy Chodakowskiej, chcecie zmienić swoje nawyki żywieniowe i zgubić nadprogramowe kilogramy to zarejestrujcie się na jeden z trzech dostępnych programów na stronie fitness klubu "Be Active".

Nowy klub fitness Ewy Chodakowskiej. Wybierzecie się tam na zajęcia?Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mroz danuta (gość)

moj numer telefonu 513969540 rezygnuje z wysylania na moj telefon zestawu cwiczen od pani Ewy jestem po intensywnej rehabilitacji dlatego bardzo dziekuje i pozdrawiam prosze wiecj nie wysylac takich esm pa pa