Dziś Łazienki Królewskie otwierają szeroko swoje bramy dla miłośników joggingu. W życie wchodzi nowy regulamin parku. To prawdziwa rewolucja. W życie wchodzi nowy regulamin parku.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dziś Łazienki Królewskie otwierają szeroko swoje bramy dla miłośników joggingu.

W życie wchodzi nowy regulamin parku. To prawdziwa rewolucja.

W życie wchodzi nowy regulamin parku. W Łazienkach nadal nie można łowić ryb, wchodzić na drzewa czy do zbiorników wodnych. Zabrania się też wprowadzania zwierząt, jazdy na wrotkach, łyżworolkach i deskorolkach. Nie wolno deptać trawników. Zakaz nie dotyczy jedynie murawy przy pomniku Fryderyka Chopina w czasie trwania koncertu.

W regulaminie największa zmiana skrywa się na samym końcu, w paragrafie szóstym. "1. Na terenie Parku zabrania się uprawiania sportu poza indywidualnym bieganiem. 2. Indywidualne bieganie może być uprawiane od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia parku, w soboty i w niedziele - do godz. 10."

Do wczoraj jogging był dozwolony jedynie od świtu do godz. 10.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!