Tani Sylwester 2014/2015 W Warszawie: Last Minute, Imprezy, Oferty, Kluby, Bale, Kina, Teatry

MM Warszawa

SYLWESTER 2014/2015 W WARSZAWIE - sprawdź oferty klubów, kin, teatrów i innych miejsc.
TANI SYLWESTER 2014/2015 W WARSZAWIE: LAST MINUTE, IMPREZY, OFERTY, KLUBY, BALE, KINA, TEATRY
 arch. mm
Zobacz też: SYLWESTER 2014 W WARSZAWIE. Dash Berlin i Jason Derulo gwiazdami wieczoru na błoniach Narodowego

Przygotowaliśmy dla Was listę imprez, które odbywają się w Warszawie w Sylwestra 2014/2015. Lista cały czas się powiększa i pojawiają się zapowiedzi kolejnych imprez. Jeśli wiecie o innych imprezach, wydarzeniach sylwestrowych, których nie ma w poniższym zestawieniu - poinformujecie nas. Piszcie na maila:

redakcja@mmwarszawa.pl

lub w komentarzach na dole artykułu.

Przy okazji zajrzyjcie do innych naszych informatorów:

SYLWESTER 2014/2015 W WARSZAWIE. Filmowy Sylwester w Multikinie

SYLWESTER 2014/2015 W WARSZAWIE. Filmowy Sylwester w Multikinie

Dla kinomanów przygotowane będą nie tylko największe hity minionego roku i filmy przedpremierowe, ale także vouchery do wykorzystania w kinowym barku!

SYLWESTER 2014/2015 W WARSZAWIE. Sylwestrowa Noc Przedpremier w Kinotece

SYLWESTER 2014/2015 W WARSZAWIE. Sylwestrowa Noc Przedpremier w Kinotece

Sylwestrowa Noc Przedpremier to pokaz aż 4 filmów, które wejdą na ekrany polskich kin dopiero w 2015 roku!

SYLWESTER 2014/2015 W WARSZAWIE. Oldschool Night 80s vs. 90s w Hydrozagadce

SYLWESTER 2014/2015 W WARSZAWIE. Oldschool Night 80s vs. 90s w Hydrozagadce

W praskim klubie będzie można się bawić w klimatach lat 80-tych i 90-tych.

SYLWESTER 2014/2015 w WARSZAWIE. Impreza w stylu PRL w Jasiu i Małgosi

SYLWESTER 2014/2015 w WARSZAWIE. Impreza w stylu PRL w Jasiu i Małgosi

Twórcy imprezy zachęcają do ubierania się w fantazyjne stroje rodem z epoki.

SYLWESTER 2014/2015 W WARSZAWIE. Impreza dla singli i nie tylko

SYLWESTER 2014/2015 W WARSZAWIE. Impreza dla singli i nie tylko

Gangsterzy, tancerki burleski, koncert swingowego jazzu, pokazy taneczne.

SYLWESTER 2014/2015 W WARSZAWIE. Piwny Sylwester w Remoncie

Jak wiele dni w Remoncie - Sylwester także może być piwny. Piwo za darmo do północy!

SYLWESTER W WARSZAWIE 2014/2015. Flanelowa impreza w PaństwieMieście

Przedstawiamy Wam kolejną propozycję na spędzenie Sylwestra.

SYLWESTER W WARSZAWIE 2014/2015 w 1500

To będzie niestety nie tyko ostatnia impreza w tym roku w warszawskim klubie, ale ostatnia, która odbędzie się w nim w ogóle. 1500 kończy działalność.

SYLWESTER 2014/2015 W WARSZAWIE. Sylwester w Klubie Park

Klub Park zaprasza na Klubowy Bal Sylwestrowy.

Sylwester w kinie. Noc przedpremier w Kinotece [program]

Kinoteka przygotowała specjalną imprezę sylwestrową dla fanów kina.

Przydatne porady na Sylwestra...

Drapieżny manicure na Sylwestra [zdjęcia]

Odważne, spiczaste, z błyszczącymi dżetami – tak przystrojone tipsy zrobiły furorę na pierwszych Mistrzostwach Stylizacji Paznokci. To podobno najgorętszy trend zbliżającego się karnawału.

Sylwestrowa fryzura made in home

Nie zdążyłaś się zapisać do fryzjera? W salonie piękności wolnego terminu raczej już nie znajdziesz. Ale dzięki kilku domowym patentom twoje włosy będą wyglądać szałowo w tę wyjątkową noc.

Jak przygotować się do Sylwestra [wideo]

Jakie zabiegi wykonać, aby makijaż utrzymał się całą noc? Jaką upiąć fryzurę, aby zabłysnąć na sylwestrowym balu? Zobacz wideo - jakie trendy na sylwestrową noc wyznacza tegoroczna moda.

Nieudana impreza sylwestrowa? Możesz reklamować

Co roku do Miejskiego Rzecznika Konsumentów wpływa kilka skarg na nieudaną imprezę sylwestrową. Rzecznik zachęca: każdą usługę możemy reklamować.

Kac - jak go zwalczyć

Rosół, 2KC, kawa z cytryną, zimna woda, seks - sposobów walki z kacem jest tyle, ile bólów głowy. Warto jednak podjąć rękawicę, by pierwszego dnia nowego roku nie cierpieć.

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

05.10.2015, 11:24

A ja w tym roku idę na Sylwestra do Rozdroża w Warszawie. Dość mam wyjazdów do zatłoczonych miejsc, chcę prawdziwego balu na którym będę dobrze się bawił :)

19.01.2015, 23:22

Sylwester w stylu Bollywood na Targówku. Jeśli ktoś nie ma pomysłu na spędzenie sylwestra w Warszawie to jest fajna oferta w nowej restauracji indyjskiej można się jeszcze zapisać na warsztaty tańca bollywood ;) Tylko 50 zł! Restauracja Garam masala ul. Zamkowa 5. Szczegóły na profilu facebook :)

19.01.2015, 23:22

320 mln. ze środków publicznych wydano na budowę muzeum żydów to SKANDAL !. .

19.01.2015, 23:22

Sylwester 2014/2015 w pobliżu Starego Miasta. Najstarszy pub w Warszawie zaprasza na szampańską noc w pobliże Starego Miasta. Bawimy się w tanecznych rytmach disco z lat 70'80'90-tych.

W cenie 180 zł za osobę proponujemy:
Open bar na:
wódkę Żytnią
piwo Kasztelan Niepasteryzowany, Okocim, Piast
napoje bezalkoholowe (Cola, Fanta, Sprite, soki, kawa i herbata

Przekąski zimne: smalec domowy z ogórkami, śledzie z cebulką, nóżki wieprzowe,
deski serów i wędlin.
Przekąski ciepłe: śliwki w boczku i polędwiczki w cieście piwnym

Dania ciepłe: flaczki po warszawsku

Przy większych grupach możliwość negocjacji ceny!!!

Rezerwacje przyjmujemy:
Telefonicznie pod numerem 22 826 62 39 lub 501732783
Mailowo pub@podbarylka.pl
Osobiście u barmanów w pubie

19.01.2015, 23:22

SYLWESTER 2014/2015 - BAL NA TRANSATLANTYKU! w StarLight Cafe. MIEJSCE: StarLight Café, al. KEN 60

CENA: 199 zł/osobę

INFORMACJE I REZERWACJE: tel. 882 188 370, 22 643 60 43

Więcej informacji o wydarzeniu na facebooku!

19.01.2015, 23:22

SYLWESTER 2014/2015 - BAL NA TRANSATLANTYKU! w StarLight Cafe. MIEJSCE: StarLight Café, al. KEN 60

CENA: 199 zł/osobę

INFORMACJE I REZERWACJE: tel. 882 188 370, 22 643 60 43

Więcej informacji o wydarzeniu na facebooku!

19.01.2015, 23:22

Bal Sylwestrowy 2014 w DK Zacisze. Nasza propozycja to szalona zabawa na parkiecie, a w przerwach pyszne menu serwowane przez Zacisze Cafe. Bal poprowadzi Dj Adam. Bliskość sztuki doda niepowtarzalnej atmosfery, którą będziemy wspominać przez cały następny rok. Powitajmy Nowy Rok tak, aby był najwspanialszy w naszym życiu!

31 grudnia, środa, godz. 20.00-4.00
Cena: 190 zł/osoba. Sprzedaż biletów w sekretariacie DK „Zacisze”, pon.-pt. 8.30-20.00



Zapewniamy:

miejsce przy stole
menu (3 ciepłe posiłki, zimne przystawki, słodkości i napoje)
dobrą zabawę, gwarantowaną przez DJ Adama.

Menu:

rosół (około godz. 20:30)
grillowana pierś z kurczaka w pomidorach i oliwkach z ziemniaczkami opiekanymi w ziołach (około godz. 21:00)
czerwony barszcz z pasztecikiem (około godz. 1:00)
deska pieczonych mięs
deska serów
sałatka grecka
roladki z bakłażana z kozim serem
sałatka z tuńczyka
sałatka z rukoli i roszponki z serami
śledź w śmietanie
ciasta i owoce
kawa, i herbata
zimne napoje 1,5 litra/osobę
lampka szampana o północy.

Dojazd: 190, 805, 718, 738 przystanek Tużycka, 512 przystanek Kościeliska, 527 przystanek Młodzieńcza.

DOM KULTURY „ZACISZE” W DZIELNICY TARGÓWEK M.ST.WARSZAWY
ul. Blokowa 1, 03-641 Warszawa
tel. 22 679 84 69, fax 22 743 87 10

19.01.2015, 23:21

Sylwester W Novotelu Warszawa Centrum. SYLWESTER 2014/15
W NOVOTELU WARSZAWA CENTRUM
Coroczną Zabawa Sylwestrowa.
O oprawę muzyczną zadbają DJ-e animatorzy imprez; muzyka taneczna od lat 70-tych do współczesnych, pokaz tańców latynoamerykańskich wraz z nauką tańca dla gości.
Konkursy z nagrodami..
LAST MINUTE
CENA 320zł /osoba
/Początek godzina 21:30-05:00/
W menu:
półmiski na stołach,
danie serwowane
bufety: zimne i gorące przekąski, sałatki, dania gorące, patery ciast.
Napoje zimne i gorące/bez limitu/
0,5l. wódki na 2 osoby
Lampka szampana o północy
Dodatkowy alkohol we własnym zakresie- można przynieść ze sobą .

Pon-niedz. od 08:00 do 22:00 . Tel: 693 528 760;
e-mail: agencja.serv@op.pl

19.01.2015, 23:21

SYLWESTER 2014/15 w klimatach PRL "Pan Tu Nie Stał". Skład Butelek zaprasza na szaloną zabawę sylwestrową 2014/15 w klimatach
PRL
"PAN TU NIE STAŁ"
Niech ożyje świat, który stanął na głowie.
Choć w sklepach puchy, do nas z Pewexu przyjechały same rarytasy!
Obok nóżek w galarecie i śledzika zjecie pyszne sałaty, nadziewane pastą
jajeczną babeczki, koreczki z boczku ze śliwką.
Na ciepło pierś z kurczaka na słodko z ananasem i rodzynkami i żeberka
pieczone w piwie ze śliwkami,
barszcz czerwony i paszteciki.
Czego jak czego, ale wódki nie zabraknie:-)
Kolejki będą tylko wspomnieniem.
Niech inspiracją będą lata 70 i najlepsze polskie komedie.
Mamy zachodnią muzykę spod lady !:)
210zł osoba
Miejsce siedzące.
Bar otwarty na piwo, wino, wódkę i napoje
Szampan o północy
Zimne zakąski i gorące dania w formie szwedzkiego stołu.
Kawa i wuzetka!

"Bony na wejście" do odebrania w Składzie Butelek od 9.12 w godzinach
funkcjonowania. rezerwacje olga@skladbutelek.pl, magda@skladbutelek.pl
telefony:
Basia: 668 186 715 godz:9.00-14.00 pon-sobota.
Olga: 694 186 969 godz:13.00-17.00 pon-sob.
Magda 602 33 88 24 godz:12-17.00 pon-sob.

Grupy powyżej 10 osób - zniżka!kto pierwszy ten lepszy!

19.01.2015, 22:49

tani sylwester. Polecam najpierw wymienić pieniądze w kantorze http://strefawalut.pl/kantory/warszawa :) W dzisiejszych czasach trudno znaleźć fajne oferty na Sylwestra.

19.01.2015, 22:49

SYLWESTER NA KONSTYTUCJI. Wolne miejsca w restauracji Lanse
Oferta last minute -tylko 190 zł osoba
ZAPRASZAMY
menu na stronie www.lanse.pl

19.01.2015, 22:49

Super opcja dla osób w Warszawie - Sylwester w Willi. :)


https://www.facebook.com/events/416701968457139/?fref=ts

19.01.2015, 22:49

SYLWESTER 2013/2014 W KLIMACIE LAT XX. Noc sylwestrowa we wnętrzu Carskich Fortów.
W cenie biletu oferujemy open bar na szeroka gamę alkoholi oraz napojów bezalkoholowych, szwedzki stół z przystawkami ciepłymi i zimnymi, dania główne, zupy, ciasta domowe, owoce, kieliszek wina musującego o północy.
Gwarantujemy miejsca siedzące !

więcej info: balsam.net.pl/wydarzenia
rezerwacje: 516-821-247
Z A P R A S Z A M Y !

19.01.2015, 22:49

Sylwester 2014 w Czosnowie. Nie wiesz gdzie na sylwestra? Mamy kilka wolnych miejsc za 250 zeta od głowy. Zapraszamy serdecznie!
www.facebook.com/HoteluWitaszka

19.01.2015, 22:49

Sylwester 2014 w Czosnowie. Nie wiesz gdzie na sylwestra?
Mamy kilka wo lnych miejsc za 250 zeta od głowy.
Zapraszamy serdecznie!
http://www.facebook.com/HoteluWitaszka

19.01.2015, 22:49

Oycowizna - najpiękniejsze chwile w Nowym Roku!. Serdecznie polecam sylwestra w Oycowiźnie! http://www.oycowizna.pl/blog/2013/12/11/zapraszamy-na-bal-sylwestrowy/

19.01.2015, 22:49

Sylwester w Kinotece. Sprzedam 2 bilety na Sylwester w cenie 160 zł. Więcej inf na stronie: http://www.kinoteka.pl/zapowiedzi/movie,1276,sylwestrowy-maraton-filmowy-w-kinotece-2013
Zainteresowanych proszę o kontakt kladab@o2.pl

19.01.2015, 22:49

kartki. Zastanawiałeś/aś się już nad prezentem dla bliskich?
Wspaniałą propozycją jest e-kartka z życzeniami.
Wystarczy wejść w podany link, wybrać szablon kartki i podać e-mail.

Link: http://pp.swiatecznekartki.net/znhvr

Polecam gorąco. Maciek :)

19.01.2015, 22:48

fotoradar. Sprawdź aktywne fotoradary! Sprawdź też czy żaden nie zrobił ci zdjęcia :)

Link: http://pp.gdziefotoradar.pl/znhvr

Polecam Maciek ;)

19.01.2015, 22:48

SYLWESTER Z OSCARAMI - WARSZAWA!. Niezwykły Sylwester z Oscarami !!!
Przebierz się za ulubioną postać z filmu/serialu/bajki (wystarczy delikatny akcent).

BAW SIĘ NA SZALONEJ IMPREZIE W CENTRUM WARSZAWY - NIEDALEKO PL. KONSTYTUCJI !
UWAGA - PROMOCYJNE WEJŚCIÓWKI 119 ZŁ.
Cena regularna (179 zł)

Single mile widziani - sylwester to świetna okazja do poznania kogoś interesującego.

Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji:
- Statuetki Oscarów dla najlepiej przebranych.
- Bawimy się przy muzycznym mixie wszechczasów!
- Kuchnia kontynentalna i polska.
- Open bar na napoje.

CATERING:
- Tartinki na spodzie z krakersów w stylu kontynentalnym z warzywami, serami, wędliną.
- Kanapeczki i koreczki cocktailowe.
- Deska wykwintnych mięs pieczystych oraz domowych pasztetów.
- Deska aromatycznych serów.
- Śledzie w kilku odsłonach [ z chilli, w śmietanie, w oleju , pesto, z cebulką i porem ].
- Jaja faszerowane pastą z tuńczyka, pastą warzywną , grzybkami.
- Przekąski barowe : paluszki, chipsy, orzeszki, cukierki.

DANIA CIEPŁE :
- Mix pierogów [ z mięsem, kapustą i grzybami, szpinakiem i fetą, ruskie]
- Prawdziwy, domowy rosół.
- Bigos z aromatycznym bukietem ziół i leśnych grzybów.

BAR SAŁATKOWY:
- Sałatka grecka, włoska z makaronem i szynką / brokułowa.

DESERY :
- Babeczki, ciastka, tarty z owocami.

NASZ ADRES:
Centrum Sztuki RIO ul Piękna 66a Warszawa
Tel: 535-313-333
Zadzwoń i kup wejściówkę!
Osoba Kontaktowa: Marcin Gordi

19.01.2015, 22:48

Przeczytaj nie pozałujesz. Czy marzyłeś kiedyś o własnym Play Station?
A może zawsze chciałeś mieć telefon marzeń wart 2000zł?
A może przekona cię 3000 zł w gotówce?

Niedawno otwarty sklep internetowy organizuje konkurs w którym do wygrania są te wspaniałe rzeczy!
Jedyne co musisz zrobić aby powalczyć o nagrodę to wejść w podany link podać numer telefonu i wysłać kod, który potwierdzi że nie jesteś botem :)

Serdecznie Polecam. Maciek


Link: http://cips.pl/galp

19.01.2015, 22:48

Oycowizna!. Najlepszy Sylwester tylko w Oycowiźnie w Lesznowoli - masa atrakcji, cudowne jedzenie i zabawa do białego rana. Gorąco polecam!!
www.oycowizna.pl

19.01.2015, 22:48

Klub Sosnowy. Ja wybieram się do Klubu Sosnowego. Imprezka w klimacie hawajskim, alkohol nieograniczony, byłam w tamtym roku ze znajomymi. W tym roku tez idziemy...

19.01.2015, 22:48

Sylwek. najlepsza bibka sylwestrowa to impreza w klubie. Idę ze znajomymi do KluboKawiarni na Czackiego. W Klubo w tym roku gra Mike M. To będzie dopiero biba :) Już nie mogę się doczekać!

19.01.2015, 22:47

Sylwester w Applecaffe. Nowe bistro na ul. Pięknej w Warszawie, spędź sylwestra w gronie znajomych w pięknym, kameralnym miejscu ;)