Wielkie otwarcie Parku Wodnego Moczydło. Tłumy warszawiaków korzystają z basenów za 26 mln zł [ZDJĘCIA]

Martyna KonieczekZaktualizowano 
W sobotę, 15 czerwca, otwarto zmodernizowany Park Wodny Moczydło. Tłumy warszawiaków przybyły na Wolę, aby skorzystać z atrakcji największego w Warszawie kompleksu basenów odkrytych. Do swojej dyspozycji mieszkańcy stolicy mają m.in. nowy basen rekreacyjny, brodzik dla dzieci, wodny plac zabaw, kilka zjeżdżalni, siatki wspinaczkowe czy leżaki wodne. Zobaczcie zdjęcia!

Oblegany w ciepłe dni Park Moczydło był zamknięty przez 2 lata. W tym czasie przeprowadzono tam remont za 26 mln zł. Fani wodnych rekreacji mogą skorzystać z trzech nowych zjeżdżalni (''Kamikadze'' - dł. 17,4 m, ''Multislide'' z 3 torami o dł. 14,5 m oraz ''Anakonda'' o dł. 57,5 m), siatki wspinaczkowej czy leżaków wodnych a plażowicze znajdą miejsce na kąpiele słoneczne i przestrzeń do gry w plażową piłkę nożną i siatkową. Basen jest przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Zobaczcie zdjęcia z otwarcia Parku Moczydło:

Wielkie otwarcie Parku Wodnego Moczydło. Tłumy warszawiaków ...

Ceny biletów

  • bilet normalny całodzienny - 27 zł (posiadacze Karty Warszawiaka - 25 zł)
  • bilet ulgowy całodzienny - 16 zł (posiadacze Karty Młodego Warszawiaka - 15 zł)
  • po godzinie 16 bilet normalny kosztuje 17 zł, a ulgowy 11 zł
  • dzieci do lat 4 korzystają z pływalni bezpłatnie

Godziny otwarcia

Z Parku Wodnego Moczydło przy ul. Górczewskiej 69/73 można korzystać 7 dni w tygodniu od godz. 9.00 do godz. 19.00.

Zobaczcie też niesamowite ujęcia Parku Moczydło z lotu ptaka jeszcze przed otwarciem:

Park Moczydło, Warszawa. Otwarcie projektu za 25 mln zł już ...

Wideo

Komentarze 15

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
W
Wert

A bar restauracyjny i kawiarenkę też wyremontowali, a czy parking też jest.

T
Taki jeden
2019-06-15T19:36:26 02:00, Gość:

biletomaty są, a przynajmniej jeden. Nieczynny/zepsuty.

Organizator padł ofiarą swojego sukcesu. W kolejce stałem 2,5h. Problemy z bramkami, jedna transakcja w kasie trwała ponad 1.5min co przy kolejce rzędu 100 osób musiało skończyć się takim czasem oczekiwania. Następnym razem widząc taką kolejkę zrezygnuję.

Stałeś to stałeś i żadnej tragedii z tego nie ma,postoisz nie raz,jak nie staniesz to masz problem

T
Taki jeden
2019-06-15T15:00:13 02:00, Gość:

Wszystko pięknie tylko szkoda że miasto nie zainwestowalo w kilka biletomatow przed wejściem lub możliwość zakupu biletów online. Szkoda że tak długo oczekiwana inwestycja skończyła się dwugodzinna kolejka do kas!!!skandal i szkoda tych wszystkich dzieci stojących w upale:(

2019-06-15T15:10:17 02:00, Gość:

Urwa jeszcze powinni ci gołębiami pocztowymi do domu przysyłać.

Na basen może wejść pewna ilość osób i trzeba to liczyć więc sprzedaż jest możliwa tylko na miejscu

2019-06-15T15:42:35 02:00, Gość:

Ciekawe że do Kopernika dało się to jakoś ogarnąć cwanaiczku

Co się dało to się dało ale nie wszędzie się da i koniec tematu...

T
Taki jeden
2019-06-15T15:30:37 02:00, Groh:

Aż się marzy taki zreaktywowany kompleks basenów na skrze. W połączeniu z polem mokotowskim Ochota z Mokotowem miałaby gdzie spędzać wolny czas. No, ale układy, układziki nie pozwolą

Bo jeszcze czego! Może SPA i jakaś dama co za darmo dupy da...Co miszczu?

T
Taki jeden
2019-06-15T15:00:13 02:00, Gość:

Wszystko pięknie tylko szkoda że miasto nie zainwestowalo w kilka biletomatow przed wejściem lub możliwość zakupu biletów online. Szkoda że tak długo oczekiwana inwestycja skończyła się dwugodzinna kolejka do kas!!!skandal i szkoda tych wszystkich dzieci stojących w upale:(

2019-06-15T15:10:17 02:00, Gość:

Urwa jeszcze powinni ci gołębiami pocztowymi do domu przysyłać.

Na basen może wejść pewna ilość osób i trzeba to liczyć więc sprzedaż jest możliwa tylko na miejscu

2019-06-15T15:42:35 02:00, Gość:

Ciekawe że do Kopernika dało się to jakoś ogarnąć cwanaiczku

2019-06-15T19:08:02 02:00, Gość:

Życzyłabym Panom odrobinę serdeczności w wymianie zdań. Słowna przemoc naprawdę nie jest taka cool jak niektórzy sądzą.

Tia niunia masz rację,jaka serdeczność,nad Zegrze niech jado bez kolejki bendzie i w sumie jak w Lebelskim;-)))

T
Taki jeden
2019-06-15T19:36:26 02:00, Gość:

biletomaty są, a przynajmniej jeden. Nieczynny/zepsuty.

Organizator padł ofiarą swojego sukcesu. W kolejce stałem 2,5h. Problemy z bramkami, jedna transakcja w kasie trwała ponad 1.5min co przy kolejce rzędu 100 osób musiało skończyć się takim czasem oczekiwania. Następnym razem widząc taką kolejkę zrezygnuję.

Jedz do siebie na wieś,będziesz miał bez kolejki;)

T
Taki jeden

No w końcu słoiki mają gdzie dupy moczyć:p

G
Gość

biletomaty są, a przynajmniej jeden. Nieczynny/zepsuty.

Organizator padł ofiarą swojego sukcesu. W kolejce stałem 2,5h. Problemy z bramkami, jedna transakcja w kasie trwała ponad 1.5min co przy kolejce rzędu 100 osób musiało skończyć się takim czasem oczekiwania. Następnym razem widząc taką kolejkę zrezygnuję.

G
Gość
2019-06-15T15:00:13 02:00, Gość:

Wszystko pięknie tylko szkoda że miasto nie zainwestowalo w kilka biletomatow przed wejściem lub możliwość zakupu biletów online. Szkoda że tak długo oczekiwana inwestycja skończyła się dwugodzinna kolejka do kas!!!skandal i szkoda tych wszystkich dzieci stojących w upale:(

2019-06-15T15:10:17 02:00, Gość:

Urwa jeszcze powinni ci gołębiami pocztowymi do domu przysyłać.

Na basen może wejść pewna ilość osób i trzeba to liczyć więc sprzedaż jest możliwa tylko na miejscu

2019-06-15T15:42:35 02:00, Gość:

Ciekawe że do Kopernika dało się to jakoś ogarnąć cwanaiczku

Życzyłabym Panom odrobinę serdeczności w wymianie zdań. Słowna przemoc naprawdę nie jest taka cool jak niektórzy sądzą.

G
Gość
2019-06-15T15:00:13 02:00, Gość:

Wszystko pięknie tylko szkoda że miasto nie zainwestowalo w kilka biletomatow przed wejściem lub możliwość zakupu biletów online. Szkoda że tak długo oczekiwana inwestycja skończyła się dwugodzinna kolejka do kas!!!skandal i szkoda tych wszystkich dzieci stojących w upale:(

Fajna nazwa parku:)

G
Gość
2019-06-15T15:00:13 02:00, Gość:

Wszystko pięknie tylko szkoda że miasto nie zainwestowalo w kilka biletomatow przed wejściem lub możliwość zakupu biletów online. Szkoda że tak długo oczekiwana inwestycja skończyła się dwugodzinna kolejka do kas!!!skandal i szkoda tych wszystkich dzieci stojących w upale:(

2019-06-15T15:10:17 02:00, Gość:

Urwa jeszcze powinni ci gołębiami pocztowymi do domu przysyłać.

Na basen może wejść pewna ilość osób i trzeba to liczyć więc sprzedaż jest możliwa tylko na miejscu

Ciekawe że do Kopernika dało się to jakoś ogarnąć cwanaiczku

G
Groh

Aż się marzy taki zreaktywowany kompleks basenów na skrze. W połączeniu z polem mokotowskim Ochota z Mokotowem miałaby gdzie spędzać wolny czas. No, ale układy, układziki nie pozwolą

G
Gość
2019-06-15T15:00:13 02:00, Gość:

Wszystko pięknie tylko szkoda że miasto nie zainwestowalo w kilka biletomatow przed wejściem lub możliwość zakupu biletów online. Szkoda że tak długo oczekiwana inwestycja skończyła się dwugodzinna kolejka do kas!!!skandal i szkoda tych wszystkich dzieci stojących w upale:(

Urwa jeszcze powinni ci gołębiami pocztowymi do domu przysyłać.

Na basen może wejść pewna ilość osób i trzeba to liczyć więc sprzedaż jest możliwa tylko na miejscu

G
Gość

Wszystko pięknie tylko szkoda że miasto nie zainwestowalo w kilka biletomatow przed wejściem lub możliwość zakupu biletów online. Szkoda że tak długo oczekiwana inwestycja skończyła się dwugodzinna kolejka do kas!!!skandal i szkoda tych wszystkich dzieci stojących w upale:(

Dodaj ogłoszenie