Wyniki wyborów do sejmiku województwa wielkopolskiego z okręgu nr 5
Pojawiły się oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do sejmiku województwa wielkopolskiego z okręgu nr 5.
Którzy kandydaci zebrali największą liczbę głosów? Poniżej przedstawiamy wyniki głosowania.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ŁAWNICZAK Tomasz: pozycja 1 : 3,63% (68 661 głosów)
- TRYBEK Piotr Michał: pozycja 2 : 3,63% (68 661 głosów)
- BIERŁA Leszek Józef: pozycja 3 : 3,63% (68 661 głosów)
- KRAWIEC Janusz Marian: pozycja 4 : 3,63% (68 661 głosów)
- DZIAMSKA Katarzyna: pozycja 5 : 3,63% (68 661 głosów)
- ROSIAK Tadeusz Waldemar: pozycja 6 : 3,63% (68 661 głosów)
- WOLNIAK-LASOCIŃSKA Jagoda Joanna: pozycja 7 : 3,63% (68 661 głosów)
- WIĄCEK Iwona Teresa: pozycja 8 : 3,63% (68 661 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- RATAJCZYK Arkadiusz Stefan: pozycja 1 : 0,72% (13 634 głosów)
- NOWACKI Bogdan Karol: pozycja 2 : 0,72% (13 634 głosów)
- PAWLAK Andrzej Zygmunt: pozycja 3 : 0,72% (13 634 głosów)
- GZIEŁ Grażyna Krystyna: pozycja 4 : 0,72% (13 634 głosów)
- SPIŻYK Magdalena Stanisława: pozycja 5 : 0,72% (13 634 głosów)
- SIEMIĄTKOWSKI Marcin Marek: pozycja 6 : 0,72% (13 634 głosów)
- BRONIARCZYK Agata: pozycja 7 : 0,72% (13 634 głosów)
- PIECHOWIAK Piotr: pozycja 8 : 0,72% (13 634 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- GRABOWSKI Krzysztof Andrzej: pozycja 1 : 2,73% (51 599 głosów)
- SPYCHALSKA Magdalena Ewa: pozycja 2 : 2,73% (51 599 głosów)
- GRZESIEK Jan: pozycja 3 : 2,73% (51 599 głosów)
- KOWALIŃSKI Krzysztof: pozycja 4 : 2,73% (51 599 głosów)
- GRZYB Mikołaj: pozycja 5 : 2,73% (51 599 głosów)
- LISOWSKA Justyna Joanna: pozycja 6 : 2,73% (51 599 głosów)
- OCHNIO Beata: pozycja 7 : 2,73% (51 599 głosów)
- JANASZAK Sławomir Stanisław: pozycja 8 : 2,73% (51 599 głosów)
- WALENDOWSKA Mariola: pozycja 9 : 2,73% (51 599 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- GÓRSKI Andrzej: pozycja 1 : 0,58% (11 059 głosów)
- DECKER Magdalena Maria: pozycja 2 : 0,58% (11 059 głosów)
- JANGAS Amelia Paulina: pozycja 3 : 0,58% (11 059 głosów)
- SZUSTAK Kacper: pozycja 4 : 0,58% (11 059 głosów)
- WITKOWSKI Tomasz Janusz: pozycja 5 : 0,58% (11 059 głosów)
- NAMYSŁOWSKA Małgorzata Ewa: pozycja 6 : 0,58% (11 059 głosów)
- NIEMIEC Andrzej: pozycja 7 : 0,58% (11 059 głosów)
- MATCZAK Małgorzata: pozycja 8 : 0,58% (11 059 głosów)
- SPYCHALSKI Tomasz Dominik: pozycja 9 : 0,58% (11 059 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- ŁUCZAK Alicja: pozycja 1 : 3,07% (58 027 głosów)
- WODZIŃSKA Marzena Renata: pozycja 2 : 3,07% (58 027 głosów)
- PICHET Andrzej Marian: pozycja 3 : 3,07% (58 027 głosów)
- URBANIAK Rafał: pozycja 4 : 3,07% (58 027 głosów)
- GRYGIEL Grzegorz Michał: pozycja 5 : 3,07% (58 027 głosów)
- MARTUZALSKA Małgorzata Maria: pozycja 6 : 3,07% (58 027 głosów)
- RUDZIŃSKI Krzysztof Eugeniusz: pozycja 7 : 3,07% (58 027 głosów)
- GÓRECKA Justyna Beata: pozycja 8 : 3,07% (58 027 głosów)
- ADAMCZAK Rafał Maciej: pozycja 9 : 3,07% (58 027 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- PLUTA Mieczysław: pozycja 1 : 0,29% (5 560 głosów)
- BRYSKE Anna Irena: pozycja 2 : 0,29% (5 560 głosów)
- RÓŻAŃSKI Adam Andrzej: pozycja 3 : 0,29% (5 560 głosów)
- BORKOWSKA Maria: pozycja 4 : 0,29% (5 560 głosów)
- WALKOWIAK Maciej: pozycja 5 : 0,29% (5 560 głosów)
- LESTER-NEUMANN Iwona: pozycja 6 : 0,29% (5 560 głosów)
- STACHOWIAK Bartłomiej: pozycja 7 : 0,29% (5 560 głosów)
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD:
- FENGLER Grzegorz Ireneusz: pozycja 1 : 0,42% (7 965 głosów)
- BŁAŻEJEWSKI Michał: pozycja 2 : 0,42% (7 965 głosów)
- MACHAJ Grzegorz Przemysław: pozycja 3 : 0,42% (7 965 głosów)
- PRZYBYŁ Marcin: pozycja 4 : 0,42% (7 965 głosów)
- JANCZAR Urszula: pozycja 5 : 0,42% (7 965 głosów)
- PISULA Katarzyna Ewa: pozycja 6 : 0,42% (7 965 głosów)
- ZIEMKIEWICZ Sara Magdalena: pozycja 7 : 0,42% (7 965 głosów)
- NAWROCKA Magdalena: pozycja 8 : 0,42% (7 965 głosów)
KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW:
- FRANKOWSKA Natalia Weronika: pozycja 1 : 0,11% (2 110 głosów)
- FRĄCKOWIAK Jakub: pozycja 2 : 0,11% (2 110 głosów)
- MAREK Marzena: pozycja 3 : 0,11% (2 110 głosów)
- LIGUZ-KOŃCZAK Agnieszka Urszula: pozycja 4 : 0,11% (2 110 głosów)
- KAŹMIERCZAK Tomasz: pozycja 5 : 0,11% (2 110 głosów)
- JÓZEFIAK Artur Piotr: pozycja 6 : 0,11% (2 110 głosów)
- PIĄTEK Izabela: pozycja 7 : 0,11% (2 110 głosów)
KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ:
- CZECH Ireneusz Wojciech: pozycja 1 : 0,23% (4 331 głosów)
- TURSKA Magdalena Anna: pozycja 2 : 0,23% (4 331 głosów)
- BŁASZCZYK Sławomir: pozycja 3 : 0,23% (4 331 głosów)
- BANASZAK Grażyna Walentyna: pozycja 4 : 0,23% (4 331 głosów)
- ROSZAK Renata: pozycja 5 : 0,23% (4 331 głosów)
- WAWRZYNIAK Gracjan Szymon: pozycja 6 : 0,23% (4 331 głosów)
- SZYMCZAK Klaudia Agnieszka: pozycja 7 : 0,23% (4 331 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Precz z Zielonym Ładem! - protest rolników w Warszawie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?