3 z 77
16. Aukcja Sztuki Młodej - zobacz obrazy, jakie już niedługo będzie można nabyć w warszawskiej Galerii Xanadu
Northern lights III
Autor: Kamil Klamczyński (ur. 1988 r.) Rok powstania: 2018 Technika: olej, płótno Format: 60x80 cm Sygnatura: sygn. p.d.: K. KLAMCZYŃSKI '18 Cena wywoławcza: 500,00 zł