4 z 77
16. Aukcja Sztuki Młodej - zobacz obrazy, jakie już niedługo będzie można nabyć w warszawskiej Galerii Xanadu
Akt 93
Autor: Marcin Ziółkowski (ur. 1967 r.) Rok powstania: 2018 Technika: olej, płótno Format: 90x70 cm Sygnatura: opisany na odwrocie Cena wywoławcza: 500,00 zł