5 z 77
16. Aukcja Sztuki Młodej - zobacz obrazy, jakie już niedługo będzie można nabyć w warszawskiej Galerii Xanadu
Kaktus z fikusem na tle firany
Autor: Łukasz Breitenbach (ur. 1988 r.) Rok powstania: 2018 Technika: olej, płótno Format: 100x80 cm Sygnatura: sygn. l.d.: ŁUKASZ BREITENBACH Cena wywoławcza: 500,00 zł