20. z rzędu mecz bez porażki Włocłavii. Wygrana z Szubinianką 5:1

Wojciech Alabrudziński
20. z rzędu mecz bez porażki Włocłavii. Wygrana z Szubinianką 5:1.

Włocłavia - Szubinianka Szubin 5:1 (2:0)Bramki: Mateusz Ewert (8), Bartłomiej Feter (45+2), Billy Abbott (50), Mariusz Cichowlas (60), Dawid Kwiatkowski (81) oraz Dariusz Chojnacki (72) WŁOCŁAVIA: 77 Ariel Winiecki, 4 Mateusz Ewert, 10 Mariusz Cichowlas, 9 Marcin Piotrowski, 16 Bartosz Czaplicki (60, Mateusz Tłuchowski), 2 Piotr Szczęsny, 8 Billy Abbott, 6 Bartłomiej Feter (72, Adam Matusiak), 11 Michał Skonieczny (67, Jakub Feter), 15 Bartosz Gralewski, 13 Dawid Kwiatkowski (84, Rafał Lisota).WYNIKI, STRZELCY, WIDEO, IV LIGA KUJAWSKO-POMORSKA Włocłavia od początku uzyskała przewagę i już w 8 min. objęła prowadzenie. Po uderzeniu Bartosza Gralewskiego, Mateusz Ewert otworzył wynik spotkania. Okazję na podwyższenie miał Bartosz Czaplicki, w piłkę w idealnej sytuacji nie trafił Michał Skonieczny. Dopiero w drugiej minucie doliczonego czasu gry w I połowie po składnej akcji i asyście Billego Abbotta, Bartłomiej Feter strzelił drugą bramkę z drugim z rzędu meczu. Już pięć minut po przerwie Dawid Kwiatkowski zgrał głową do Abbotta, który strzelił swoją 10 bramkę w rozgrywkach i tym samym wykonał plan który założył sobie przed sezonem (10 goli i 15 asyst - ostatnich podań ma już 17).WYNIKI 23. KOLEJKIPo chwili Adam Kardasz uderzył w poprzeczkę. Najskuteczniejszy strzelec Szubinianki w srodowym spotkaniu przerwał swoją strzelecką serię, w każdym z ostatnich 9 meczów trafiał do siatki rywali, we Włocławku mu się nie udało. Szubinianka jednak zdobył gola co nie udawało się im w ostatnich trzech spotkaniach z Włocłavią.Ariel Winiecki został pokonany po 330 minutach.Wynik meczu ustalił Kwiatkowski dla którego było to 13 trafienie w tym sezonie (lider klasyfikacji - Robert Kawałek z Polonii Bydgoszcz ma na koncie 20 goli). ZDJĘCIA Z MECZU WŁOCŁAVIA - SZUBINIANKADla Włocłavii było to 16 zwycięstwo w sezonie. 20 mecz (licząc pucharowe) bez porażki oraz 25 spotkanie (razem z PP) w roli gospodarza bez przegranej. Ostatni raz na Chopina 49/51 Włocłavia przegrała 18 maja 2008 roku w meczu z Legią Chełmża (1:3). W sobotę Włocłavia zagra w Sępólnie Krajeńskim z Krajną (godz. 16). Włocłavia w półfinale Pucharu Polski zagra z Pogonią Mogilno. KS Łochowo ukarany walkowerem Liczby Włocłavii po 23. kolejce20 ligowych meczów - 50 punktów49 gole zdobyte - 16 straconych16 zwycięstw, 2 remisy, 2 porażki9 zwycięstw, 1remis, 9 porażek u siebie7 zwycięstw 1 remis, 2 porażki na wyjeździe16 meczów z rzędu (+4 pucharowe) bez porażki23 spotkania (+2 pucharowe) w roli gospodarza bez porażki9 meczów (+ 3 pucharowe) bez straty gola23 bramek zdobytych w 1. połowie26 bramek zdobytych w 2. połowie5 goli zdobyte w 1. kwadransie gry12 goli zdobytych w ostatnim kwadransie gry6 bramek straconych w 1. połowie meczu10 bramek straconych w 2. połowie meczuDOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKUSTRZELCY Włocłavii13 - Dawid Kwiatkowski10 - Billy Abbott6 - Mariusz Cichowlas5 - Michał Skonieczny4 - Piotr Szczęsny3 - Bartłomiej Feter, Mateusz Ewert1 - Bartosz Czaplicki, Marcel Haberski, Adam Matusiak, Adrian Rogalski, Arkadiusz Suchomski. KLASYFIKACJA STRZELCÓW PO 23. KOLEJCE