40-urodziny Marcina Zapieca. LTP Lubanie - Włocłavia 3:3 [wideo, zdjęcia]

40-urodziny Marcina Zapieca. LTP Lubanie - Włocłavia 3:3 Zobacz wideo i zdjęcia.

Z okazji swoich 40 urodzin Marcin Zapiec zorganizował towarzyski mecz w którym lider V ligi, LTP aktualny jego klub zagrał z oldbojami Włocłavii, której jest wychowankiem.Przed spotkaniem Sławomir Piernikowski, wójt Lubania, w prezencie wręczył mu książkę Kazimierza Górskiego Piłka jest okrągła. Od prezesa klubu Leona Wiśniewskiego i zawodników Zapiec otrzymał okolicznościowe koszulki (niebieską i białą) z numerem 40, a od Włocłavii statuetkę. Szczegóły na wideo.Samo spotkanie było bardzo ciekawe i emocjonujące. Gospodarze objęli prowadzenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Szybko odpowiedział kapitalnym strzałem z 35 metrów Rafał Lisota po zagraniu bramkarz Ireneusza Szylberta. Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się. Na 10 minut przed końcem meczu na 2:1 dla LTP podwyższył Waldemar Zakrzewski, ale w kolejnych minutach szalał wtorkowy jubilat, który w pierwszej połowie zagrał w zespole z Lubania, a w drugich 35 minutach we Włocłavii. Najpierw idealnie zagrał do Lisoty, który znów doprowadził do wyrównania. Chwilę później Zapiec po indywidualnej akcji strzelił na 3:2. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się wygraną Włocłavii błąd Piotra Olszewskiego i Ireneusza Szylberta wykorzystał Zakrzewski i doprowadził do wyrównania.Oba zespoły umówiły się na rewanż na 50-urodziny Zapieca, który za piłką biega już 28 lat. LTP Lubanie - Włocłavia oldboje 3:3 (1:1)Bramki: Artur Rakoca (25), Waldemar Zakrzewski 2 (60, 69) - Rafał Lisota 2 (29, 63), Marcin Zapiec (65)LTP: Marcin Kujawa - Jarosław Kuczkowski, Przemysław Trzciński, Sebastian Przeździęk, Maciej Karpiński, Arkadiusz Kowalski, Łukasz Kranc, Kamil Stefaniak, Artur Rakoca, Marcin Zapieca, Waldemar Zakrzewski oraz Patryk Kranc, Gracjan Duszczak, Łukasz Zapiec, Patryk Laskowski.WŁOCŁAVIA: Ireneusz Szylbert - Marcin Tulimowski, Radosław Kuciński, Piotr Olszewski, Tomasz Bełkowski, Mariusz Konwerski, Mirosław Kasiński, Janusz Piwoński, Artur Kochal, Rafał Lisota, Marcin Gołembiewski oraz Piotr Linowiecki, Bartosz Ratajczyk, Marcin Zapiec. Trener Konrad Ratajczyk.Grano 2x35, sędziował Krzysztof Majchrzak.