6. kolejka liga siatkarskiej TKKF Radziejowianka [wyniki]

TKKFRADZIEJOWIANKA
23 stycznia 2011 roku w sali Zespołu Szkół Mechanicznych w Radziejowie odbyła się szósta kolejka w lidze regionalnej w piłkę siatkową a do zakończenia ligi pozostały trzy kolejki.

W pierwszym meczu spotkały się drużyny Absolwentów (3 miejsce) i Agropolu (7 miejsce). Absolwenci, aby nawiązać walkę o pierwsze miejsce musieli wygrać mecz za trzy pkt, niestety rywal postawił wysoko poprzeczkę doprowadzając do stanu w setach 2-2. W ostatnim decydującym secie wygrali Absolwenci 3-2,(25-21,21-25, 25-18, 20-25, 15-11.
W drugim meczu spotkały się drużyny Energohandel i Powiatówka Z Dobrego. Mecz miał dwa oblicza po pierwszych dwóch setach wygranych przez ubiegło rocznego mistrza Energohandel 25-21 i 28-26 coś się zacięło a drużyna z Dobrego wygrywa zasłużenie dwa kolejne sety do 23 i 12 doprowadzając do remisu 2-2. W dogrywce od początku ruszyła powiatówkawygrywając seta do 9.
W trzecim pojedynku drużyna organizatora ligi TKKF wygrała pojedynek z ostatnim zespołem Amatorem Topólka. Do drużyny powrócił po kontuzji Mariusz Syrocki, który wzmocnił siłę ataku. Dwa sety były wyrównane w pozostałych dwóch lepszymi byli zawodnicy TKKF wygrywając cały mecz 3-1(25-16,26-24,24-26,25-11.
Lider ligi Powałkowice zagrał z Olimpią i byli zdecydowanym faworytem. W pierwszym secie zdecydowanie lepszymi okazali się zawodnicy z Nowej Wsi wygrany set, do 21 ale drugi set drużyna Kurantów jak przystało na faworyta mistrzowskiego tronu wygrała do 9, Olimpia po tym secie zmobilizowała się, ale przegrała seta do 24 i czwartego seta do 17. Cały mecz 3-1 dla Powałkowic. Organizator zaprasza 6 lutego od godziny 900 zagrają: Dobre –Topólka, Agropol- Energohandel, TKKF-Nowa Wieś, mecz Powałkowice-Kruszwica przełożony.