AKM Portofino bez porażki w III lidze. TKM bez wygranej!

nadesłane

Nie było niespodzianek w ostatnio rozegranych spotkaniach z udziałem włocławskich zespołów.Trzecioligowy zespół AKM Portofino potwierdził dominację w rozgrywkach gromiąc KK Świecie. Losy pojedynku rozstrzygnęły się w 1. kwarcie wygranej przez włocławian 30:11. Pierwszoplanową postacią był Mateusz Krawiec, który w tym okresie zdobył 18 punktów. Wysokie prowadzenie pozwoliło na spokojniejszą grę w kolejnych kwartach, a trener Marcin Piekarski mógł, bez obaw o końcowy wynik, dokonywać częstych zmian.Bez zwycięstwa w III lidze są koszykarze TKM, którzy przegrali w Inowrocławiu z Domino. Trener Grzegorz Kożan nie mógł jednak tym razem skorzystać z żadnego zawodnika z kadry Anwilu, a z powodu kontuzji nie grał także doświadczony Mariusz Zych.Rekordowa wygrana juniorów starszych TKM Dokumentacja95 AKM 30 25 25 1552 KK ŚWIECIE 11 15 15 11AKM PORTOFINO: Krawiec 22, Witwicki 10, Zawalski 9, Wasielewski 8, Pańczak 8, M. Piekarski 8, Stępkowski 7, Topic 6, Szląskiewicz 6, Włudarski 4, Majewski 4. 72 DOMINO 20 16 27 948 TKM 15 12 12 9TKM: Komenda 11, Kruszczyński 8, Trędewicz 6, Kijewski 4, Spojda 4, Krzywdziński 3, Wronkowski 3, Sobczak 3, Wojciechowski 2, Król 2, Barański 2. W czwartek (godzina 16, Hala Mistrzów) drugi w sezonie mecz w lidze juniorów starszych TKM - AKM (w pierwszym 79:63), który decydować będzie o tytule. Mecz AKM - KK ŚWIECIE 95:52