Anwil gra dziś w Kołobrzegu [relacja na żywo]

W sobotę Anwil Włocławek w czwartej kolejce koszykarskiej ekstraklasy zagra w Kołobrzegu z Kotwicą.

Komunikaty z meczu Kotwica - Anwil
Wracamy do domu, Anwil wygrał pierwszy mecz wyjazdowy w tym sezonieIV kwarta 21:17 (74:84)III kwarta Kotwica - Anwil 16:28 (53:67)I połowa: Kotwica - Anwil 37:39II kwarta Kotwica - Anwil 21:14I kwarta Kotwica - Anwil 16:2517.55 - prezentacja drużyn17.45 - kwadrans do meczu, zespoły kończą rozgrzewkę17.25 - Anwil jako pierwszy wychodzi na rozgrzewkę17.20 - jesteśmy już w hali, montujemy się17. - przed wyjazdem na halę obowiązkowo byliśmy zobaczyć morze. 16.00 - jesteśmy w Kołobrzegu,teraz obiad i udamy się na halę12.30 - w Bydgoszczy spotkaliśmy kibiców z Lubrańca, którzy także udają się na mecz do Kołobrzegu. To ci fani, którzy ostanio zawieźli Bartkowi Wołoszynowi dwie pizze12.30 - w Bydgoszczy zabieramy Tomka Froehlke, który będzie razem z Marcinem Gołembiewski komentował mecz w Radiu Gra. Z nami jedzie także fotoreporter Piotr Kieplin.Dziś wyjątkowo meczu w Radiu Gra nie będzie komentował Krzysztof Szaradowski (sprawy rodzinne, czeka na narodziny drugiej córki.Jak dobrze pójdzie będę miał trzy baby w domu - mówi Szaradowski.Godz.11.30 - wizyta w toruńskiej redakcji Radia Gra i ruszamy w dalszą podróź na spotkanie TBL Kotwica - Anwil. Godz. 10.40 - ekipa Radia Gra wyruszyła w podróź do Kołobrzegu.***Gospodarze dotychczas zanotowali zwycięstwo przed własną z Treflem Sopot oraz dwie wyjazdowe porażki. Na pewno włocławian czeka trudne zadanie. Liczymy jednak, że uda im się wygrać pierwszy mecz na wyjeździe w tym sezonie. Początek spotkania oraz transmisji w Radiu Gra o godzinie 18.
Anwil na spotkanie pojechał już w piątek. Reporter MM Włocławek także będzie na meczu i na pewno przekaże kilka informacji dotyczących już samego nieoczekiwanego sobotniego wyjazdu (g. 10) z radiem Gra . Serdecznie zapraszamy więc do śledzenia naszego serwisu.