Było nerwowo, ale Nesta Toruń pokonała Stoczniowca Gdańsk

redakcja
redakcja
Hokeiści pierwszoligowej Nesty Toruń nie bez problemów pokonali na własnej tafli Stoczniowca Gdańsk. Lech Kamiński/Gazeta Pomorska

Po pierwszej tercji dość niespodziewanie prowadzili przyjezdni. Później było nawet 2:0 dla gości. Kolejne bramki zdobywali jednak już tylko torunianie. Najpierw jeszcze w drugiej części meczu do wyrównania doprowadzili Jacek Dzięgiel i Daniel Minge. W trzeciej tercji Nestę na prowadzenie wysforował Michał Kalinowski. Wynik ustalił natomiast Łukasz Chrzanowski, który trafił do pustej bramki.