Derby dla LZS Jastrzębie

Sobotni pojedynek zespołów z regionu do zbyt atrakcyjnych nie należał i przyniósł pewną wygraną gospodarzy.

3 LZS JASTRZĘBIE 25 25 260 ZŁOTY KŁOS 17 22 24
LZS Jastrzębie: Kołtuński, Ł. Błażkiewicz, Białas, Szopiński, Urbaniak, Tomaszewski, Bonisławski (libero). Złoty Kłos: Zalewski, Pietrykowski, Chlebosz, D. Osielski, Małkowski, Kierys, Kruszka (libero) - B. Osielski, Pińkowski, Zalewski.
Po pierwszej łatwo wygranej przez gospodarzy partii, w dwóch kolejnych wyraźnie zwolnili oni tempo poczynań. Gra dłuższymi momentami była wyrównana, jednak w decydujących chwilach zawodnicy z Jastrzębia przyspieszyli odnosząc pewną wygraną nad lokalnym rywalem.
Dzięki niej mają spore szanse na obronę tytułu mistrza III ligi. Aktualnie o punkt ustępują Bogmarowi, jednak zespół z Ostromecka rozegrał mecz więcej. Losy pierwszego miejsca rozstrzygną się prawdopodobnie w niedzielnym wyjazdowym spotkaniu z Alutorem Chełmża. Później jastrzębianie zagrają u siebie z AZS UMK Toruń i na wyjeździe z najsłabszym zespołem ligi Culmenem Chełmno.
Inne wyniki: Culmen - AZS 1:3, Bogmar - Alutor 3:1.
1 Bogmar Ostromecko 10 23 25-112. LZS Jastrzębie 9 22 25-83. Alutor Chełmża 9 19 24-144. Trójka Nakło 9 12 15-195. Złoty Kłos Aleksandrów 10 12 16-236. AZS UMK Toruń 9 9 13-217. Culmen Chełmno 10 2 8-30 Liga regionalna
W Lipnie odbyły sie mecze Regionalnej Ligi Kobiet.Oto komplet wyników i tabela: Lipnowiak - Zjednoczeni Piotrków 2:3 (25:20, 16:25, 25:18, 24:26:13:15) Salos - UKS Set Mecz 3:0 (25:22, 26:24, 25:19). Pauzowała Polonia Bytoń zaś mecz AZS WSHE Włocławek - AZS PWSZ Włocławek przełożony na inny termin.
1. Zjednoczeni Piotrków Kuj. 4 11 12:32. AZS WSHE Włocławek 3 9 9:13. Lipnowiak Lipno 5 8 10:114. SALOS Aleksandrów Kuj. 4 5 8:85. Polonia Bytoń 4 4 6:96. Set Mecz Koło 4 3 4:107. AZS PWSZ Włocławek 4 2 4:11