Drugie złoto dla Urszuli Sadkowskiej w Mistrzostwach Polski w judo

Bartłomiej Cybruch
W niedzielę zakończyły się w Koszalinie Mistrzostwa Polski seniorek i seniorów w judo. W ostatnim dniu zawodów rozegrano kategorię OPEN kobiet i mężczyzn.Jest to kategoria bez ograniczeń wagowych.

Po raz drugi w tych zawodach złoty medal wręczono zawodniczce Klubu Sportowego Gwardia Opole - Urszuli Sadkowskiej.Przypomnijmy,że Ula już w piątek stanęła na najwyższym stopniu podium zwyciężając rywalizację w kat + 78 kg.
Złoty medal wywalczył również Tomasz Kowalski z KJ AZS Opole, który w sobotę zwyciężył w kat. wag. 66 kg. Ponadto Justyna Karpała z KJ AZS Opole zdobyła srebrny medal w kat. wag. 57 kg.
Brązowe krążki wywalczyli : Martyna Martynowicz Gwardii Opole w kat. wag. 52 kg., Monika Bank z Gwardii Opole w kat. wag. +78 kg. i Marcin Kośniewski z KJ AZS Opole w kat. wag. 90 kg.