Elana Toruń znów przegrała. To przerażające!

Jakub_Stykowski
Elana Toruń przegrywa mecz za meczem
Elana Toruń przegrywa mecz za meczem Lech Kamiński
Po raz 5. w rundzie Elana nie potrafiła zdobyć punktów na własnym boisku. Tym razem podopieczni Roberta Kościelaka ulegli liderowi z Kleczewa.

Losy meczu rozstrzygnęły się już w 1. połowie. Goście od razu uzyskali wyraźną przewagę i w odstępach kilkuminutowych dokumentowali ją kolejnymi bramkami. Trzeba dodać, iż były one konsekwencją błędów indywidualnych graczy Elany.Po zmianie stron piłkarze lidera kontrolowali przebieg gry. Stworzyli sobie jeszcze 3 świetne okazje. Najlepszą w 66. min., kiedy to Kryszak faulował zawodnika Sokoła. Bramkarz Elany naprawił jednak szybko swój błąd i obronił piłkę po uderzeniu z 11 m najlepszego strzelca gości Dębowskiego.Przerażające jest, że żółto-niebiescy w ciągu 90 minut nie potrafili zagrozić praktycznie bramce Sokoła.

(TOM - GAZETA POMORSKA)ELANA TORUŃ - SOKÓŁ KLECZEW 0:3 (0:3)Bramki: Bajerski (15), Sobieraj (28), Dębowski (37).ELANA: Kryszak - Błotnicki (ż), Wróbel, Świderek ż, Kupisz - Cięgotura (75. Bo-chat), Młodzieniak, Tofil (68. Chomicz), Melerski ż - Maćkiewicz - Zamiatowski (46. Jaroszewski ż).