Energa AZS Koszalin-MKS Selgros Lublin 27-31 (12-14)

Adam Nadolny
Energa AZS Koszalin przegrała z MKS Selgros Lublin, choć na samym początku pachniało wielką niespodzianką.

23 lutego w hali widowiskowo-sportowej w Koszalinie piłkarki ręczne Energa AZS Koszalin podejmowały zawodniczki MKS Selgros Lublin. Niestety, to spotkanie nie należy do udanych. Choć nasze zawodniczki od samego początku spotkania narzuciły swoje warunki gry i do 26 minuty gry prowadziły w tym spotkaniu, to reszta meczu to popis gry zespołowej lublinianek. Czołowa drużyna ligi i wielokrotny mistrz polski nie dał szans niżej sklasyfikowanemu zespołowi z Koszalina. Szansa na wygraną była jeszcze na 10 minut przed końcem spotkania, kiedy to akademiczki doprowadziły do wyrównania i na dodatek grały w przewadze dwóch zawodniczek. Niestety, nie dały rady obronie zawodniczek z Lublina. Mecz zakończył się wygraną MKS Selgros Lublin 31-27 (14-12)