Jarosław Dembek i Andrzej Pakulski najlepsi

Od lewej Jarosław Dembek i Andrzej Pakulski
Od lewej Jarosław Dembek i Andrzej Pakulski Radosław Babiński
Na kortach przy Hali Mistrzów rozgrywany jest turniej tenisa ziemnego. W zmaganiach systemem pucharowym rywalizuje 28 zawodników. W grze deblowej zwyciężyli Jarosław Dembek i Andrzej Pakulski

W grze deblowej zwyciężył duet Jarosław Dembek i Andrzej Pakulski, którzy w finale pokonali Jarosława Bińkowskiego i Ireneusza Kempińskiego. Na trzecim i czwartym miejscu sklasyfikowano Adama Kruszyńskiego i Krzysztofa Witczaka oraz Zbigniewa Chruścielskiego i Bogdana Micha.W czwartek w finale turnieju singlowego zwyciężył Jarosław Dembek, wygrywając z Pawłem Bieniasem 5:7 6:2 i krecz Bieniasa. Za nami już także pierwsze mecze we Włocławskiej Lidze Tenisa Ziemnego. Rozgrywki tego sezonu odbywają się na kortach przy Hali Mistrzów i przy ul. Gałczyńskiego.W lidze 1 jest 16 zawodników, w 2 gra 20, a w 3 rywalizuje 16 tenisistów - razem 52 Oto dotychczas uzyskane wyniki1. liga: Dembek - Radosław Babiński 6:0 6:0; Bińkowski - Krzysztof Tomicki 6:1 6:4; Dembek - Janusz Andrzejewski 6:0 6:1; Bińkowski - Andrzejewski 6:1 6:13. liga: Marcin Kubiak - Sławomir Szychowski 6:2 6:2; Tomasz Jabłoński - Arkadiusz Słowiński 7:5 6:0; Jabłoński - Łukasz Jankowski 7:5 6:4; Zenon Drygalski - Szychowski 6:0 6:0; Jabłoński - Agnieszka Pawlak 6:3 4:6 6:1; Jabłoński - Janusz Nowak 6:4 3:6 6:0. Przyjmują zapisyNa kortach przy Pałacu Bursztynowym rozegrany zostanie I turniej tenisa ziemnego.Rywalizacja przebiegać będzie o puchar prezesa firmy Arteks. Zawody odbędą się w dniach 2-3 czerwca. Obecnie trwa przyjmowanie zapisów. Bliższe informacje na temat turnieju, który rozegrany zostanie na kortach przy ul. Okrężnej 21, udziela Dariusz Domeradzki - telefonicznie pod numerem 660-414-743.