Jarosław Dembek nowym liderem WLTZ 2013. W sobotę Hostel Fabryka Cup

Marcin Gołembiewski
Jarosław Dembek nowym liderem WLTZ 2013. Zapisy do Hostel Fabryka Cup

Tenis ziemny Trwają rozgrywki we Włocławskiej Lidze Tenisa Ziemnego 2013.W 1. lidze mamy nowego lidera. Na pierwsze miejsce awansował Jarosław Dembek, który ma na koncie komplet ośmiu zwycięstw bez straty nawet seta. Bez porażki są jeszcze Tomasz Lasoń i Paweł Bienias. Zwycięstwa dotychczas nie zanotowali: Janusz Andrzejewski, Tomasz Gołębiewski, Krzysztof Witczak. Najwięcej pojedynków rozegrał Arkadiusz Siedlecki.1.
6
0-12Po nazwisku liczba meczów, punktów i stosunek setów. Za wygrany mecz bez straty seta przyznawane są trzy punkty. Za zdobycie seta dwa, za porażkę do zera jeden.Jarosław Bińkowski z pucharem Podgrodzia Otwarty turniejWłocławek W sobotę na kortach przy Hali Mistrzów rozegrany zostanie otwarty turniej tenisa.Zgłoszenie do zawodów Hostel Fabryka Cup przyjmowane będą w dniu imprezy do godzinie 9. Kwadrans później rozpocznie się rywalizacja.Bliższe informacje dotyczące zawodów udziela Paweł Bienias, telefonicznie pod numerem 600-585-093.