Jeszcze jeden nowy piłkarz w Błękitnych

Grzegorz Drążek
Błękitni w przerwie zimowej trenowali głównie na stargardzkich obiektach.
Błękitni w przerwie zimowej trenowali głównie na stargardzkich obiektach. Tadeusz Surma
Błękitni Stargard przystąpią do rundy wiosennej w zmienionym nieco składzie. Będzie czterech nowych zawodników.

Już tylko tydzień pozostał do wznowienia po zimowej przerwie rozgrywek II ligi. Błękitni Stargard mają za sobą zgrupowanie w Bornem Sulinowie i serię meczów sparingowych. W minioną środę przegrali w Stargardzie z czwartoligową Arkonią Szczecin 1:2. Piłkarze stargardzkiego zespołu mieli tego dnia kiepską skuteczność. Stworzyli sobie wiele świetnych sytuacji, ale wykorzystali tylko jedną.- Tyle pudłować nie można, w meczu w drugiej lidze będzie jedna sytuacja i trzeba będzie ją wykorzystać - komentuje Krzysztof Kapuściński, trener Błękitnych.W tym tygodniu włodarze stargardzkiego klubu dopięli sprawę jeszcze jednego transferu. Nowym piłkarzem Błękitnych będzie napastnik Bartosz Flis.- Ma za sobą grę w Ruchu Chorzów i Arce Gdynia, a ostatnio występował w GKS Tychy - informuje trener Kapuściński.Wcześniej ze stargardzkim klubem związali się bramkarz Andrzej Budnik, który ostatnio grał w Unii Swarzędz, a także grający w pierwszej części sezonu w Drawie Drawsko Pomorskie Łukasz Kosakiewicz i Bartłomiej Zdunek. Ten ostatni po półrocznej przerwie wraca do Błękitnych. Pierwszy w tym roku ligowy mecz stargardzki zespół rozegra 8 marca u siebie z Zagłębiem Sosnowiec. Ale że spotkanie to zostało uznane jako mecz podwyższonego ryzyka, to obejrzy go maksymalnie 199 kibiców. Włodarze stargardzkiego klubu zdecydowali, że nie będzie sprzedaży biletów, a na trybuny wejdą osoby z wykupionymi karnetami.