Kolejna wygrana Glimaru Gorlice

(pod)
Koszykarze MKS Glimar Gorlice wygrali z Koroną Kraków 98 do 89
Koszykarze MKS Glimar Gorlice wygrali z Koroną Kraków 98 do 89 Marek Podraza
W kolejnym meczu o wejście do II ligi koszykówki mężczyzn bardzo dobre spotkanie rozegrali koszykarze Międzyszkolnego Klubu Sportowego Glimar Gorlice.

Po zaciętym i widowiskowym meczu nasi zawodnicy pokonali zespół Korony Kraków 98 do 89. W poszczególnych kwartach uzyskano nastepujące wyniki: 30:23, 18:23, 21:23 i 29:20. MKS Glimar Gorlice jest obecnie liderem tabeli z 218 zdobytymi punktami i tylko 131 straconymi.

Tuż za nim jest UKS Siemaszka Piekary z 155 zdobytymi punktami i 105 straconymi. W grupie znajduje się sześć zespołów. - Koszykarze Korony Kraków okazali się bardzo wymagającym przeciwnikiem. Spodziewaliśmy się tego, bo są obecnymi Mistrzami Polski Juniorów. Mecz był bardzo zacięty i widowiskowy. Podeszliśmy do przeciwnika bardzo ambitnie. Rutyna i doświadczenie naszych zawodników w końcowym efekcie przyniosły zwycięstwo - powiedział nam Jakub Sojka, prezes MKS Glimar Gorlice.

- Myślę, że najbardziej przełomowym momentem całego meczu była trzecia kwarta. Na pochwałę zasługują wszyscy koszykarze, a szczególnie Przemysław Cygan, który wziął na siebie losy drużyny i dzięki niemu odnieśliśmy sukces. Kolejny mecz w Gorlicach rozegramy już 8 listopada. Ze względów finansowych wprowadzamy również od tego meczu bilety na mecze w cenie dwa i cztery złote - dodaje.
Na meczu Glimaru w hali OSiR zgromadziło się ponad pięciuset kibiców.

Kolejny mecz koszykarze Glimaru zagrają już w niedzielę na wyjeździe z Leliwą Tarnów. Leliwa zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, więc znowu powinniśmy zdobyć komplet punktów.