Legia Molde gdzie obejrzeć mecz? [Transmisja, online,mecz na żywo]

Legia Molde gdzie obejrzeć mecz. Legia gra z Molde gdzie obejrzeć. Gdzie obejrzeć mecz Legia Molde w Lidze Mistrzów. Legia gra z Molde w Lidze Mistrzów. Transmisja tv Legia Molde.

Po pierwszym spotkaniu w Norwegii zremisowanym przez Legię 1:1 media w obu krajach były zgodne: wynik osiągnięty przez Wojskowych był zdecydowanie lepszy niż gra. To podopieczni Ole Gunnara Solskjeara prowadzili grę i mieli więcej okazji do strzelenia gola.

Legia Molde gdzie obejrzeć mecz? Gdzie transmisja online?

- Nie jestem zadowolony z remisu. Uważam, że w pierwszej połowie mogliśmy rozstrzygnąć mecz - mówił po meczu opiekun Molde. - Mieliśmy tyle sytuacji, że mogliśmy zdobyć trzy, cztery bramki.

Jednak w drugiej połowie to Legia wykorzystała swoją szansę i do Polski przywiozła bardzo korzystny remis. Wynik, który przed rewanżem stawia ją w roli faworyta całego dwumeczu.

Legia Molde gdzie obejrzeć mecz? Gdzie transmisja w tv?

- Być może nie stworzyliśmy sobie wielu bramkowych akcji w drugiej połowie, ale byliśmy bardzo blisko, aby nawet wygrać. Wykorzystaliśmy szansę, jaką dało nam Molde. Oby to przełożyło się na mecz rewanżowy - oceniał po meczu trener Legii Jan Urban.

Teraz szkoleniowiec Wojskowych musi zrobić wszystko, by tak słaba pierwsza połowa jak na stadionie Molde nie przydarzyła się jego zespołowi w rewanżu przed własną publicznością.