Legia - Sevilla. Zdjęcia kibiców na Stadionie Narodowym

gonzo19
gonzo19
Legia przegrywa 2:0 z FC Sevillą. Na Stadionie Narodowym trwa ...
Legia przegrywa 2:0 z FC Sevillą. Na Stadionie Narodowym trwa ... Karolina Eljaszak
Legia przegrała 0:2 z FC Sevillą w meczu na Stadionie Narodowym. Zobacz zdjęcia zawodników i kibiców.

Zdjęcia z meczu Legia - Sevilla »

Kibice Legii nie zawiedli swojego zespołu i tłumnie stawili się na meczu. Nie można jednak mówić o tym, że spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem fanów piłki. Na trybunach Stadionu Narodowego było sporo wolnych miejsc.

Udostępnij artykuł na Facebooku

Pocżątkowo żaden z zespołów nie miał wyraźnej przewagi. Jednak z minuty na minutę przeciwnik legionistów grał coraz lepiej. Tuż przed końcem pierwszej połowy Diawara strzelił Legii pierwszego gola.

W drugiej połowie Legia szybko straciła kolejną bramkę. W 59. minucie strzelił ją ponownie Diawara. Sevilla utrzymała przewagę 2:0 do końca meczu.

- Dzisiaj zagraliśmy tak, na ile nas stać. Rezerwy Sevilli to bardzo mocna drużyna, jedna z najlepszych w Hiszpanii. To nie jest słaby zespół. Widać było, że tempo gry wzrosło w momencie, w którym na boisku pojawiła się młodzież, która chciała pokazać się trenerowi - powiedział portalowi Legia.com trener Maciej Skorża.

Dodał, że mecz z Sevillą był okazją dla młodych zawodników do sprawdzenia z hiszpańskim zespołem. Jakub Rzeźniczak podkreślał, że Legia i Sevilla nie wystąpiły w najsilniejszych składach, a sptkanie potraktowano raczej jako formę treningu. - Fajnie byłoby, gdyby to zawodnik polskiej drużyny zaliczył pierwsze trafienie na tym obiekcie, ale niestety stało się inaczej - mówi Legii.com Rzeźniczak.
** Legia:** Jakub Szumski, Jakub Rzeźniczak, Artur Jędrzejczyk, Dickson Choto, Tomasz Kiełbowicz, Nacho Novo, Janusz Gol, Daniel Łukasik, Dominik Furman, Bartosz Żurek, Ismael Blanco.

FC Sevilla: Javi Varas, Fernando Navarro, David Rodriguez, Manuel Morales, Luis Torres Alberto, Tom De Mul, Alvaro Negredo, Ivan Rakitić, Piotr Trochowski, Gomez Jose, Boubacar Diawara.