Liga siatkarska TKKF w Radziejowie. Powiatówka wciąż na czele

TKKFRADZIEJOWIANKA
Rozegrano mecze VI kolejki ligi regionalnej TKKF.KARSKIEJ

W szóstej kolejce w lidze regionalnej w piłkę siatkową na pozycji lidera pozostała drużyna Powiatówka z Dobrego po zwycięstwie nad rywalem z Zakrzewa 3-1 (14,23,-14,18). Przy stanie w setach 2-0 dla Powiatówki Agropol trzeciego seta zagrał lepszą kombinowaną i szybszą piłką i w efekcie pokonał rywali. Zapowiadały się, więc duże emocje w kolejnym secie. Czwarty set zaczął się prowadzeniem zawodników z Zakrzewa 4: 1 i utrzymywali tą przewagę do połowy seta.
Poprawnie wykonywane zagrywki zawodników z Dobrego Kaczorowskiego i Lewandowskiego, wyprowadziły drużynę na prowadzenie, którego już do końca seta nie oddali pokonując rywala. W następnym meczu zagrały drużyny, które nie wygrały dotychczas żadnego meczu TKKF i Energohandel. Widać było wielką koncentrację zawodników obydwóch drużyn. Mecz bardzo widowiskowy i wyrównany a zwycięstwo wywalczyli zawodnicy TKKF 3-1 ( 25,-20,24,21).
Zagople Kruszwica pokonała pewnie Oldboy TKKF 3-0 (18,22,19), Kuranty-Lubraniec 3-0 , Byczyna-Topólka 3-0 (14,14,22). W następnej kolejce 5.II hitem zapewne będą mecze odwiecznych rywali Dobre –Byczyna ,Kuranty-Zakrzewo to drużyny z pierwszej czwórki w tabeli. TKKF-Oldboy TKKF, Olimpia-Lubraniec.